Strona 25 z 50 PierwszyPierwszy ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #241
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa.bravo Zobacz post
    Ale to jest 7 tygodni od momentu kiedy dotarło do dealera czy 7 od zamówienia? Bo się pogubiłem. Wiem, że auto się produkuje 6 tygodni. Ale słyszałem też, że czasem auto abonamentowe musi swoje odstać u dealera, więc wybaczcie głupie pytanie. Jak z Waszego doświadczenia wygląda terminowość odbioru w stosunku do tego co jest w zamówieniu? W zamówieniu jest napisane "Data dostawy" czyli jak się domyślam, do tej daty muszę sobie doliczyć trochę, właśnie pytanie ile?
    Auto było wyprodukowane, wybrałem ze stocku Carserwisu.
    7 Tygodni minęło od momentu wysłania wniosku przez mnie do dealera, tego samego dnia dealer przesłał wniosek do LP.
    Ile musisz sobie doliczyć nikt Ci nie odpowie. Data dostawy to teoretyczna data odbioru samochodu. Ja mam datę dostawy na 1 lipca, ale wiem że nie ma szans, żeby wtedy odebrać. Bo najwcześniej jutro auto trafi do rejestracji, a na samą rejestracje można kilka dni czekać.

  2. #242
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Mi ASO ogarnęło rejestrację w jeden dzień, w gorącym okresie przed wejściem WLTP, także głowa do góry może się uda

  3. #243
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Panie, to LeasePlan u nich nie ma takich cudów
    Koledze Stingera w 1 tydzień zarejestrowali (2 tygodnie temu odebrał).
    Z resztą kobieta mnie uprzedziła, że 5 dni może trwać rejestracja

  4. #244
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    U mnie to trwało nawet dłużej
    Carserwis nierychliwy a i leaseplan się guzdra
    Leaseplan to tez gamonie - pomylili się a ja nie wyłapałem pomyłki - i mam auto na większy niż chciałem

  5. #245
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Na większy co? Okres?

  6. #246
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    U mnie to trwało nawet dłużej
    Carserwis nierychliwy a i leaseplan się guzdra
    Leaseplan to tez gamonie - pomylili się a ja nie wyłapałem pomyłki - i mam auto na większy niż chciałem
    ale tak samo jest przy kredytach hipotecznych - jakieś 7 lat temu brałem na mieszkanie, wszystkie banki (4 sprawdzałem) dawały ciała, trwało to wieki, potem okazywało się że mimo zapewnień przez dyrektorke oddziału że ponad 1.5 roku prowadzenia działalności i kontrakt podpisany na rok z firmą zleceniodawcą, z określoną kwotą jest OK, potem jakiś analityk odrzucał bo nie mam 2 lat które formalnie wymagają (a dyrektorka potwierdzała telefonicznie wcześniej w centrali że będzie OK niecałe 2 lata i kontrakt). w końcu jak już wybrałem inny bank i finalizowaliśmy umowę, to zamiast umowy na 10 lat, przysłali umowę na 20lat. wychwyciłem ale stwierdziłem że to zlewam i podpisuje - i tak miałem spłaty wcześniejsze bez opłat i z tego mocno korzystałem - kredytu tego już nie mam od 3 lat.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #247
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Koledzy, szybkie pytanie: dostałem info z Lease Planu, że wysyłają zamówienie do dealera, czy dealer potwierdza w jakiś sposób złożenie zamówienia jeszcze raz? Bo nie wiem czy mam suszyć głowę i dopytywać czy ostateczne zamówienie już poszło, czy info z Lease Planu o przekazaniu zamówienia = auto zamówione do produkcji?

  8. #248
    Użytkownik Świeżak Avatar Fryderyk
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Zakopane
    Auto
    Giulia
    Postów
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa.bravo Zobacz post
    Koledzy, szybkie pytanie: dostałem info z Lease Planu, że wysyłają zamówienie do dealera, czy dealer potwierdza w jakiś sposób złożenie zamówienia jeszcze raz? Bo nie wiem czy mam suszyć głowę i dopytywać czy ostateczne zamówienie już poszło, czy info z Lease Planu o przekazaniu zamówienia = auto zamówione do produkcji?
    Również przechodzę przez te boleści /formalności związane z wynajmem...

    - - - Updated - - -

    Również przechodzę przez te boleści / formalności związane z wynajmem

    - - - Updated - - -

    Również przechodzę te boleści / formalności związane z wynajmem :/
    Panie z Lease Planu bardzo sympatyczne ale chyba w związku duża ilością pracy czasem coś umyka...
    Ja na Twoim miejscu bym zadzwonił, dopytał czy przyszło, poszło dalej.
    Niestety trzeba dzwonić, przypominać się, dopytywać, ponaglać.
    W moim przypadku, i tu duży ukłon w stronę dealera, zamówienie poszło przed oficjalnym pismem z Lease Planu, 2 tygodnie do przodu.
    Z zasłyszanych informacji w lipcu przerwa wakacyjna w fabryce, miesiąc?
    Ile powiedzieli Ci że będziesz musiał czekać?

  9. #249
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Przebieg roczny
    Ale w sumie to dobrze bonprzez 2 miesiące natlukłem 6 tys km

    - - - Updated - - -

    Tak
    Po wysłaniu zamówienia o i je musza potwierdzic - u mnie to trwało 2 tyg !!!

  10. #250
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    No i finał. Dzisiaj odebrałem Giulię
    6 maja zamówiłem auto ze stocku Carserwisu... ponad 2 miesiące czekania na samochód, który stał w salonie. Dramat.

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory