Strona 45 z 50 PierwszyPierwszy ... 35363738394041424344454647484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #441
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Dzięki, to jeszcze zapytam czy zgłaszałeś się przez portal (Odkupy Pojazdów->Zgłoś chęć odkupu pojazdu) czy bezpośrednio pod jakiś adres?

  2. #442
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Dzwoniłem pod numer podany na ich stronie (ogólniedostępnej, nie w panelu klienta) gdzieś w jakieś sekcji związanej ze zgłoszeniem chęci odkupu/przedłużenia. Pani przyjęła zgłoszenie i po tygodniu odezwał się już do mnie koordynator, trochę pytań pozadawał i od ręki przedstawił ofertę
    Ostatnio edytowane przez alfa.bravo ; 19-02-2021 o 13:51

  3. #443
    Użytkownik Świeżak Avatar Nemiroff
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Gōrny Ślōnsk
    Auto
    StelvioQ Abarth Spider
    Postów
    156

    Domyślnie

    Dostałem cenę wykupu niecałe 200 netto za Q. Chyba dobra cena no nie?

  4. #444
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Jakieś nowości w temacie?
    Mi się za kilka dni kończy umowa więc na razie przedłużyłem do wakacji bo nie miałem czasu poważnie zająć się poszukiwaniami czy porównywaniem ofert, niestety.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #445
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    3

    Domyślnie

    Takie coś dostałem dla pakietu economy:

    Poniżej przesyłam propozycję przedłużenia obecnego kontraktu na kolejny okres:

    - przedłużenie do 28.07.2022, przebieg całkowity na kontrakt 60.000 km, stawka netto 1910,00 zł;

    - przedłużenie do 28.07.2022, przebieg całkowity na kontrakt 50.000 km, stawka netto 1813,00 zł;

    - przedłużenie do 28.07.2022, przebieg całkowity na kontrakt 40.000 km, stawka netto 1714,00 zł.
    Nie chcą mi zrobić wyceny wcześniej niż 3 miesiące przed końcem wynajmu.

  6. #446
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Patrzyłem na warunki oddania auta, i co mnie zdziwiło to rysy na felgach alu są "złe" tj trzeba będzie zapłacić. Dziwne to, bo mam czarne koniczyny 19" i opona fabryczna jest na to za wąska przez co rant ochronny opony nie chroni felgi, plus czarny połysk więc widać na nich wszystko, każdy krawężnik itd. Pytanie czy warto coś z tym robić na własną rękę zawczasu (z automatu każda rysa to "ubytek materiału" na tej feldze) czy nic nie robić i spodziewać się wyceny z dupy na poziomie ceny nowych felg?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #447
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Patrzyłem na warunki oddania auta, i co mnie zdziwiło to rysy na felgach alu są "złe" tj trzeba będzie zapłacić.
    Masz LeasePlan czy od jakiejś innej firmy? W LeasePlanie widziałem na dokumencie przed zdaniem auta że akceptują rysy i przetarcia na rancie felgi do 10cm długości.
    Sam skłaniam się do wykupu bo z autem nic mi się nie dzieje, a w sumie patrząc na rynek to niespecjalnie jest w czym wybierać. Cenowo widziałem tez że LP całkiem fajnie to wycenia na koniec więc może się to opłacać. Trafiliśmy dobrze z tą promocją wtedy bo teraz ceny są z kosmosu na najem.
    Ostatnio edytowane przez median09 ; 08-04-2021 o 14:25

  8. #448
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    ALD i zasady według Przewodnik Zwrotu Samochodów Osobowych PZWLP strona 29
    TAK Zarysowania lub złuszczenie lakieru na felgach lub tarczach kół, bez ubytków materiału
    NIE Tarcze kół lub felgi uszkodzone (np. odkształcone lub z ubytkami materiału).
    więc pozostawia trochę pola do interpretacji czy głęboka rysa na rancie alu felgi to ubytek materiału czy nie.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #449
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Nie lepiej kupić na własność i mieć święty spokój czy się felgę uszkodzi czy nie, póki jeszcze można? Niestety lewacki świat dąży do likwidacji własności prywatnej.

  10. #450
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    raczej kapitalistyczny swiat chce zarabiac na wynajmach...
    co do wlasnosci auta, to ma swoje wady - zostajesz z autem uzywanym, np jesli byla juz jakas powazna usterka to masz przez paprokow naprawianie, jesli model ma jakas przypadlosc - np padajace MA czy pekajace cylindry to staje sie to Twoim ryzykiem. zmieni Ci sie gust, chcialbys zmienic kolor/tapicerki w wynajmie latwo, zwiekszy sie rodzina zamieniasz na stelvio itp.
    gdyby w czasie kiedy brałem swoja byly dobre oferty najmu na doposazone veloce, to wzialbym najem, no ale wtedy to rata najmu byla taka sama jak leasingu z 1% wykupem, jedyna różnica ze 20% wplacalem, wiec wybralem leasing i za miesiac bede mial na wlasnosc swoją. do elasnej tez latwiej sie wydaje kase na rozszerzenia - u mnie np progi q, wydech 2x2 z klapami,rozbudowa audio/wygluszanie, obniżenie, kiera Q alkantara, 8.8, komplet felgi/opony zimowe/tpms i inne - 20tys dodatkowo nie moje - w wynajmowanej bym na to nie wydawal
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory