Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Info "Próba włamania" po uruchomieniu silnika

  1. #21
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Będą szukać winnego tego stanu rzeczy, czy winna fabryka bo zapomniała założyć moduł czy pracownik dealara coś zataił, naciągając zapisu w umowie.
    Przecież wersja B-TECH jako jedyna ma Mopar Connect w standardzie (sprawdzałem w konfiguratorze), a nie jako dodatkowe akcesoria, jak w innych wersjach To co, sama fabryka nie wie, jaką wersję produkują ? Daj znać, jak już te usługi będą działać w Polsce, bo się zastanawiałem, czy tego nie zamówić do mojej Alfy.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Przecież wersja B-TECH jako jedyna ma Mopar Connect w standardzie (sprawdzałem w konfiguratorze), a nie jako dodatkowe akcesoria, jak w innych wersjach To co, sama fabryka nie wie, jaką wersję produkują ? [emoji14] Daj znać, jak już te usługi będą działać w Polsce, bo się zastanawiałem, czy tego nie zamówić do mojej Alfy.
    No niby ma w standardzie, ale w moim zapomnieli włożyć [emoji3][emoji3][emoji3]

  3. #23
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    No niby ma w standardzie, ale w moim zapomnieli włożyć [emoji3][emoji3][emoji3]
    Bravo! nikt nie będzie szpiegował, z funkcjonalności to ja nic ciekawego tam nie widzę.

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    Bravo! nikt nie będzie szpiegował, z funkcjonalności to ja nic ciekawego tam nie widzę.
    Bo to jak z ubezpieczeniem. Nic ciekawego tam nie ma ale dla przypadku raz na milion warto mieć
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Witam
    Wymienili u mnie alarm (centralka jest razem z lampką wnętrza) ale nadal się sam na ulicy uruchamia.
    Ktoś pisał o regulacji czułości.
    Jak to zrobić?

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    nie sprawdze Ci teraz, ale wydaje mi sie ze widzialem opcje gdzies albo po podlaczeniu sie przez OBD z MESa. jesli auto >=2.2018 to jeszcze musisz SGW ominac (zapraszam na PW), albo najlepiej jechac do ASO i zarzadac zmiany czulosci.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał andreas156 Zobacz post
    U mnie alarm włączał się podczas silnego deszczu/wiatru. W ASO zmniejszyli czułość i od tego czasu nie widuję takowych komunikatów.

    Andrzej
    Wiesz coś więcej o tej możliwości zmniejszenia czułości?
    Sam się zastanawiam czy warto.. W większości trzymam auto pod blokiem, alarm załączy się tak średnio z raz na tydzień.
    Bardzo mi (i chyba sąsiadom) to nie przeszkadza, bo z pół minuty nieuciążliwie popiszczy i przestaje (wcześniej panicznie biegłem szukać kluczyka, teraz już zlewam temat). Natomiast widzę jak sobie kuna co jakiś czas przebiegnie, więc zakładam, że jeśli by próbowała wchodzić do Giulki (choćby ją pooglądać ), to też zadziała...to może lepiej nich sobie działa czule?

  8. #28
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia 2.2
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Wiesz coś więcej o tej możliwości zmniejszenia czułości?
    Sam się zastanawiam czy warto.. W większości trzymam auto pod blokiem, alarm załączy się tak średnio z raz na tydzień.
    Bardzo mi (i chyba sąsiadom) to nie przeszkadza, bo z pół minuty nieuciążliwie popiszczy i przestaje (wcześniej panicznie biegłem szukać kluczyka, teraz już zlewam temat). Natomiast widzę jak sobie kuna co jakiś czas przebiegnie, więc zakładam, że jeśli by próbowała wchodzić do Giulki (choćby ją pooglądać ), to też zadziała...to może lepiej nich sobie działa czule?
    Z tego co widzę na wydruku, zmieniono czułość w BCM Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alarm_change.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	57.8 KB
ID:	260335

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał andreas156 Zobacz post
    Z tego co widzę na wydruku, zmieniono czułość w BCM Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alarm_change.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	57.8 KB
ID:	260335
    Super, dzięki

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-10-2018, 13:11
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-03-2015, 20:50
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  4. [159] Próba włamania - uszkodzony zamek
    Utworzone przez cyborg w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-02-2014, 20:02
  5. [159] Car break in detected/próba włamania - miał ktoś?
    Utworzone przez Cezar_DE w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 15:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory