Strona 6 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 187

Temat: pytania przed zakupem

  1. #51
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Zawsze lepiej zrobić audio w profesjonalnym warsztacie. Swego czasu miałem w 159 cały system oparty na DLS. Miód. Cena wyszła jak za Bose, a efekt kosmos.

    Gorzej jak auto w leasing i jeżeli zamierzasz je oddać na koniec.


    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  2. #52
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4 TI Sportwagon
    Postów
    10

    Domyślnie

    Auto zostaje u mnie, a gdzie to było robione? i Jak potem ze spasowaniem po robocie?

  3. #53
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    w jednej japońskiej marce dealer sam zaproponował że wymieni system, przed odbiorem auta. Miał zamówione auto w kolorze jak chciałem (a tam auto jedzie na statku do 3 miesięcy) ale nie w topowej wersji i a ja chciałem wyższą, gdzie największą różnicą była tapicerka skórzana i audio HK. Sam mi pokazał jak słabej jakości była ta fabryczna tapicerka i że audio wcale nie jest wiele lepsze niż podstawowe, i zaproponował ze mogę zamówić prawdziwą skórę, w dowolnej kolorystyce i konfiguracji, na drzwi i fotele, i wymienią mi wszystkie głośniki na porządne i wygłuszą drzwi, w firmie car audio, i to wszystko przed odbiorem auta. W ten sposób miałem dużo lepszą tapicerką na rzyzwoicie brzmiące audio zamontowane przez dealera więc żadnych pytań o gwarancję, czy zawracanie głowy z eżdzeniem aby to zrobić. Zapytaj, może w Alfie takie cuda też możliwe

  4. #54
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Panowie, trochę z innej beczki. Pisałem wczesniej odnośnie rabatu przy zakupie, dzięki jednemu koledze stąd i przypadkowemu telefonowi do jednego z Warszawskich dealerów udało mi się znaleźć praktycznie to co chciałem ze sporym rabatem zatem za tydzień Włoszka będzie już u mnie . Zatem do rzeczy, auto wyprodukowane niby grudzien 2018, a podczas zamykania/otwierania daje sygnał dźwiękowy, gdzieś wcześniej czytałem że właśnie od 2018 ktoś napisał że jest inny alarm i jest bez sygnału. Dodatkowo powiem, że jeździłem demowka w Lublinie i też nie miała dźwięku przy sterowaniu zamkiem centralnym. Kierownik w Warszawie mówił, że mają prikaz z AR, że nie mogą wyłączać, a jak jest u Was? Znaczy auto starsze niż ma być, czy jak?

  5. #55
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Panowie, trochę z innej beczki. Pisałem wczesniej odnośnie rabatu przy zakupie, dzięki jednemu koledze stąd i przypadkowemu telefonowi do jednego z Warszawskich dealerów udało mi się znaleźć praktycznie to co chciałem ze sporym rabatem zatem za tydzień Włoszka będzie już u mnie . Zatem do rzeczy, auto wyprodukowane niby grudzien 2018, a podczas zamykania/otwierania daje sygnał dźwiękowy, gdzieś wcześniej czytałem że właśnie od 2018 ktoś napisał że jest inny alarm i jest bez sygnału. Dodatkowo powiem, że jeździłem demowka w Lublinie i też nie miała dźwięku przy sterowaniu zamkiem centralnym. Kierownik w Warszawie mówił, że mają prikaz z AR, że nie mogą wyłączać, a jak jest u Was? Znaczy auto starsze niż ma być, czy jak?
    Ja mam auto z końcówki 2018 i też moje auto wydaje dźwięki przy zamykaniu i otwieraniu, więc wszystko się zgadza. Może ktoś miał niefabryczny alarm.

  6. #56
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Wielkie dzięki g0trek, po raz drugi

  7. #57
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Wielkie dzięki g0trek, po raz drugi

  8. #58
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4 TI Sportwagon
    Postów
    10

    Domyślnie

    nie jest to możliwe u mojego jedynie co potrzebuję to namiary na firmę już sprawdzoną w montowaniu audio.
    Cytat Napisał krist Zobacz post
    w jednej japońskiej marce dealer sam zaproponował że wymieni system, przed odbiorem auta. Miał zamówione auto w kolorze jak chciałem (a tam auto jedzie na statku do 3 miesięcy) ale nie w topowej wersji i a ja chciałem wyższą, gdzie największą różnicą była tapicerka skórzana i audio HK. Sam mi pokazał jak słabej jakości była ta fabryczna tapicerka i że audio wcale nie jest wiele lepsze niż podstawowe, i zaproponował ze mogę zamówić prawdziwą skórę, w dowolnej kolorystyce i konfiguracji, na drzwi i fotele, i wymienią mi wszystkie głośniki na porządne i wygłuszą drzwi, w firmie car audio, i to wszystko przed odbiorem auta. W ten sposób miałem dużo lepszą tapicerką na rzyzwoicie brzmiące audio zamontowane przez dealera więc żadnych pytań o gwarancję, czy zawracanie głowy z eżdzeniem aby to zrobić. Zapytaj, może w Alfie takie cuda też możliwe
    - - - Updated - - -

    a ta firma car audio to w jakim mieście?

  9. #59
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Pytanie retoryczne........................ w każdym mieście ja znajdziesz

  10. #60
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4 TI Sportwagon
    Postów
    10

    Domyślnie

    sądziłem, że to jakaś konkretna firma, w której to robiłeś skoro tak chwaliłem, że fabryczne Bose przy tym wysiada. Nie zostawię auta do modyfikacji firmie, która nie ma pojęcia jak się rozbiera bezinwazyjnie konkretny model. Sorki ale nie chcę być królikiem doświadczalnym bo to zawsze się źle kończy

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem
    Utworzone przez saycool w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 882
    Ostatni post / autor: 29-09-2021, 22:59
  2. [Stelvio] pytania do posiadaczy przed zakupem
    Utworzone przez stp21 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 08-11-2018, 20:57
  3. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory