Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 196

Temat: Montaż łopatek

  1. #81
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    u mnie idealnie te same odległości. Ty miałeś auto po przygodzie, zgadza się? jeśli tak to może ktoś czymś udeżył w manetkę, ale źle zostało poskładane?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #82
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    u mnie równo- może wygięta jest?

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    u mnie idealnie te same odległości. Ty miałeś auto po przygodzie, zgadza się? jeśli tak to może ktoś czymś udeżył w manetkę, ale źle zostało poskładane?
    No po przygodzie, ale przy kierze nikt nie grzebał..
    Zresztą kto wie co komu do głowy przyszło.. muszę kiedyś na spokojnie obejrzeć co tam może być nie tak.

  4. #84
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    w używce to też nigdy nic nie wiadomo, może ktoś ruchańca zaliczył na przednim siedzeniu i podczas wygibasów manetkom się oberwało, albo ktoś coś przez przypadek wygiął? a może na taśmie w Cassino po prostu już była za 1 minutę przerwa kawowa jak Giuseppe montował manetki akurat w Twojej i się nie postarał. zrzucić kierownicę nie problem, sprawdź co jest nie tak, może trzeba dokręcić wkręt, może coś wyprostować
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #85
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Stelvio
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    ja wkładałem same łopatki w Giulii i Stelvio - mocowane na 4 wkręty do przełącznika zespolonego plus osłona dolna kolumny- nie ma potrzeby wymiany całego przełącznika zespolonego. wkręciki z pierwszego marketu - tylko se dopasować.
    Zabrzmiało to jakbyś poza instalacja łopatek nie robił nic. Co z softwarem?

  6. #86
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    aktywacja w MES + proxi
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #87
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    dokładnie

  8. #88
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w używce to też nigdy nic nie wiadomo, może ktoś ruchańca zaliczył na przednim siedzeniu i podczas wygibasów manetkom się oberwało, albo ktoś coś przez przypadek wygiął? a może na taśmie w Cassino po prostu już była za 1 minutę przerwa kawowa jak Giuseppe montował manetki akurat w Twojej i się nie postarał. zrzucić kierownicę nie problem, sprawdź co jest nie tak, może trzeba dokręcić wkręt, może coś wyprostować
    Hehe dobre
    Tak na szybko dotykając to jakby łopatka była ok, ale mała różnica w szparach w plastikowej obudowie kierownicy, do tego lewa jakby mocniej odepchnięta miała jakiś luz, więc może faktycznie coś się tam poluzowało? Rozbiorę to się dowiem

  9. #89
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Stelvio
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    dokładnie
    Jesteś z Rzeszowa? Gdzie to ogarniałeś?

  10. #90
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    sam se zrobiłem

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2012, 20:12
  2. Próba zmiennej geometri łopatek
    Utworzone przez sbudzisz79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 12:24
  3. Czyszczenie łopatek turbiny
    Utworzone przez kamko25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2009, 11:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory