Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 196

Temat: Montaż łopatek

  1. #141
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Jak założysz pokrowiec na auto to gwarancje tez stracisz na lakier.
    zacytuję Ciebie samego:
    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Weź już nic nie pisz bo muszę czytać a już myślałem ze cos konstruktywnego napiszesz ale jak każdy Polak na wszystkim sie zna.

  2. #142
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    Dzięki Stacho!!widzę ze nie tylko ja zauważam problem z użytkownikiem ———marekkoczta ———

    Myśle ze administrator tego forum powninien dać mu bana, bo widać ze ma kompleksy i nie wnosi nic do tego forum..

  3. #143
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Człowieku kompleksy to masz z czasu komuny jeszcze, typu pokrowce na auto stracę gwarancje jak założę sobie cos w moim samochodzie Zadawaj pytania normalne albo czytaj watki ze zrozumieniem wszystko było opisywane kilkanaście razy.

  4. #144
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    159
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    Dzięki Stacho!!widzę ze nie tylko ja zauważam problem z użytkownikiem ———marekkoczta ———

    Myśle ze administrator tego forum powninien dać mu bana, bo widać ze ma kompleksy i nie wnosi nic do tego forum..
    Jestem też za banem dla marekkoczta, on często obraża użytkowników tego forum.

  5. #145
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Witam.

    Kolego masz jeszcze na sprzedaż ten zestaw (łopatki + obudowa)?

  6. #146
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Sorry już nieaktualne.
    Ostatnio edytowane przez marekkoczta ; 03-09-2020 o 08:11

  7. #147
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Ale masz komplet, łopaty z manetkami i obudowa kolumny?

  8. #148
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Mam 2 komplety łopatek, obudowę dolną 1 do Giulii mam zamówioną, a do Stelvio mogę mieć lokalnie używkę lub w pare dni nową.
    Jakby ktoś chciał to zapraszam na montaż ewentualnie inne retrofity/konwersje do siebie. Proszę nie pisać wiadomości priv na forum ani tu w wątku, kontakt na garage@stuff4car.com.
    Ze względu na praktycznie brak ofert tylko nie sprzedaję samych łopatek - tylko na montaż/wprogramowanie u mnie.

    EDIT, oba komplety manetek już zamontowane u klientów (tu na forum)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 21-10-2020 o 12:15
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #149
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Wysłałem e-mail. Pytanie do osób, które dołożyły sobie łopatki, czy nie przeszkadzają one w obsłudze kierunkowskazów, wycieraczek? Często z nich korzystacie, czy raczej bajer i głównie spełniają rolę wizualną?
    Ostatnio edytowane przez Lober ; 16-10-2020 o 20:15

  10. #150
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Jako osoba która dołożyła ok 10 razy łopatki nie pozostają ślady fizyczne, są oczywiście ślady w komputerze (zmiana konfigu na taki z łopatkami), nikt tego jednak w ASO nie zauważy. Łopatki ori, obudowa ori, żadnego druciarstwa, konfig auta jakby były łopatki.
    W manewrowaniu kierunkami nie przeszkadzają choć pewnie na początku parę razy dotkniesz łopatki. ciut gorszy dostęp do regulacji pokrętłem wycieraczek, nie przeszkadza kwestia przyzwyczajenie (z resztą ile razy z tego się korzysta - jak ustawiłem raz na bardziej czuły automat 2.5 roku temu, tak jest do dziś 99.9% czasu, może kilka razy zdarzyło mi się że włączyłem sam max wycieraczki bo automat wycierał w standardowym tempie a już za mocno jak dla mnie lało). Odpiszę na maila później.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2012, 20:12
  2. Próba zmiennej geometri łopatek
    Utworzone przez sbudzisz79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 12:24
  3. Czyszczenie łopatek turbiny
    Utworzone przez kamko25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2009, 11:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory