Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 196

Temat: Montaż łopatek

  1. #151
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Jako osoba która dołożyła ok 10 razy łopatki nie pozostają ślady fizyczne, są oczywiście ślady w komputerze (zmiana konfigu na taki z łopatkami), nikt tego jednak w ASO nie zauważy. Łopatki ori, obudowa ori, żadnego druciarstwa, konfig auta jakby były łopatki.
    W manewrowaniu kierunkami nie przeszkadzają choć pewnie na początku parę razy dotkniesz łopatki. ciut gorszy dostęp do regulacji pokrętłem wycieraczek, nie przeszkadza kwestia przyzwyczajenie (z resztą ile razy z tego się korzysta - jak ustawiłem raz na bardziej czuły automat 2.5 roku temu, tak jest do dziś 99.9% czasu, może kilka razy zdarzyło mi się że włączyłem sam max wycieraczki bo automat wycierał w standardowym tempie a już za mocno jak dla mnie lało). Odpiszę na maila później.
    Dzięki za odpowiedź, to jest rzecz, której najbardziej brakowało mi w konfigu mojego auta. Poczekam na Twoją odpowiedź na mailu i przemyślę jeszcze sprawę.

  2. #152
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    zapomniałem odpowiedzieć na najważniejszą część pytania

    Cytat Napisał Lober Zobacz post
    Często z nich korzystacie, czy raczej bajer i głównie spełniają rolę wizualną?
    cały czas, od startu z D1 (klik lewą łopatką) potem albo pozwalam automatowi zmieniać na odcince (Dynamic) albo sam zmienię bieg, przy redukcjach tylko na manetkach, normalna jazda ze stałą prędkością to wraca sam automat ale np jak wchodzę w łuk na drodze to to z 2 biegi niżej daję i lekko na gaz, przed wyprzedzaniem, to samo - wiem że mam auto responsywne cały czas gotowe na moją reakcję. fun 100% of time. łopatki są warte założenia choćby dla wyglądu (to tak bardziej dla kolegów z 2.2JTDm), ale ich funkcjonalność w 2.0 dopiero pokazuje że są niezbędne.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #153
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2020
    Auto
    --
    Postów
    6

    Domyślnie

    Czy można te łopatki zamontować w ASO? Pełno ofert Giulii 200hp bez łopatek, a nie chce samemu się bawić

  4. #154
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    mam lopatku na stanie doloze napisz na maila ze stopki
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #155
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Giulia Q4 Ti 2017 USA
    Postów
    14

    Domyślnie

    Czołem!
    Czy ktoś może dalej ma do odstąpienia dolną obudowę do wersji z łopatkami? Dołożyłem u siebie i niestety stara obudowa po docięciu trze o kierę jak szalona.

  6. #156
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał kvaso Zobacz post
    Czołem!
    Czy ktoś może dalej ma do odstąpienia dolną obudowę do wersji z łopatkami? Dołożyłem u siebie i niestety stara obudowa po docięciu trze o kierę jak szalona.
    W serwisie ok150zl na aledrogo to samo.

  7. #157
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Giulia Q4 Ti 2017 USA
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    zapomniałem odpowiedzieć na najważniejszą część pytania


    cały czas, od startu z D1 (klik lewą łopatką) potem albo pozwalam automatowi zmieniać na odcince (Dynamic) albo sam zmienię bieg, przy redukcjach tylko na manetkach, normalna jazda ze stałą prędkością to wraca sam automat ale np jak wchodzę w łuk na drodze to to z 2 biegi niżej daję i lekko na gaz, przed wyprzedzaniem, to samo - wiem że mam auto responsywne cały czas gotowe na moją reakcję. fun 100% of time. łopatki są warte założenia choćby dla wyglądu (to tak bardziej dla kolegów z 2.2JTDm), ale ich funkcjonalność w 2.0 dopiero pokazuje że są niezbędne.
    W sensie, że z "P" na "D" da się wrzucać łopatką?

  8. #158
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Tak. Prawą na pewno. A jaka jest reakcja na klikniecie lewą gdy załączone jest P to nie wiem, nie przyszło mi nigdy do głowy spróbować.
    Ostatnio edytowane przez prezes-tk ; 29-11-2021 o 20:17

  9. #159
    Użytkownik Świeżak Avatar BTX
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Giulia 2.0 280 KM / Giulietta 2.0 JTDM 170 KM
    Postów
    65

    Domyślnie

    Mam swoja MY20 z USA i mysle wlasnie nad dorzuceniem lopatek. Widze, ze Epsonix kilka razy sie nt. wypowiadal i chyba jest z moich okolic, ale chyba juz nie ma czasu na takie rzeczy i PW tez nie przyjmuje. Kojarzycie kogos z okolicy Bielska kto dłubie takie rzeczy?

  10. #160
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD
    Postów
    36

    Domyślnie

    Witam kolegów,
    Ma ktoś może łopatki na sprzedaż w jakiejś świątecznej cenie?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2012, 20:12
  2. Próba zmiennej geometri łopatek
    Utworzone przez sbudzisz79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 12:24
  3. Czyszczenie łopatek turbiny
    Utworzone przez kamko25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2009, 11:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory