Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 193

Temat: Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play

  1. #91
    Użytkownik Świeżak Avatar TSnioch
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDM 210KM Super
    Postów
    75

    Domyślnie

    Zapodałem temat w moim ASO. Sprawdzają co się da i za ile. Jak będzie info zwrotne odnośnie aktywacjii (AA/CP w nowym, wymienionym urządzeniu audio) to dam wam znać.

  2. #92
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tak. patrz pierwszy post dodalem uzupelnienie. nawet wrzucilem zdjecia. poki co aa nie wykorzystuje reszty ekranu, ale w nowych wersjach aa wkrotce to powinno sie zmienic, bo w ostatniej google zaczelo dodawac wsparcie dla szerokich wyswietlaczy in np w jaguarze juz dziala na calym.
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] jaką wersję AA masz zainstalowaną na smartfonie? Ja właśnie zainstalowałem 4.1.590944 mając nadzieję że zacznie działać na całym ekranie, a niestety dalej nie działa. Ale z tego co mówisz wnioskuję, że muszą dodawać obsługę poszczególnych aut, a nie szerokich ekranów ogółem? Jeśli tak, to boję się że AR nie jest na szczycie listy priorytetów

    Jest jeszcze jedna sprawa w AA, która mnie denerwuje. Żeby podłączenie telefonu aktywowało AA, samochód musi być zaparkowany (chyba tryb park skrzyni i zaciągnięty "ręczny"). Też tak macie? Jest to może konfigurowalne?

  3. #93
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Możesz spróbować pobawić się z opcjami deweloperskim AA - na telefonie wchodzisz do "About" i klikasz w baner "About Android Auto" dopóki nie dostaniesz dymka, że tryb został włączony. Potem pod pod trzema kropkami z prawej strony wchodzisz w "Developer settings".

    Tam można włączyć sobie "Allow 720p/1080p video output". Teoretycznie jest to zupełnie niezwiązane z trybem szerokoekranowym, ale spróbować nie zaszkodzi. Jeśli to nic nie da, to bardzo prawdopodobne jest, że radio samochodu musi dogadać się z apką, że może wyświetlać obraz w innych wymiarach.

  4. #94
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] jaką wersję AA masz zainstalowaną na smartfonie? Ja właśnie zainstalowałem 4.1.590944 mając nadzieję że zacznie działać na całym ekranie, a niestety dalej nie działa. Ale z tego co mówisz wnioskuję, że muszą dodawać obsługę poszczególnych aut, a nie szerokich ekranów ogółem? Jeśli tak, to boję się że AR nie jest na szczycie listy priorytetów

    Jest jeszcze jedna sprawa w AA, która mnie denerwuje. Żeby podłączenie telefonu aktywowało AA, samochód musi być zaparkowany (chyba tryb park skrzyni i zaciągnięty "ręczny"). Też tak macie? Jest to może konfigurowalne?
    ta sama i mam oczywiscie powlaczane 720p i 1080p. u nas jest inna rozdzielczosc wiec moze dlatego jeszcze nie dziala?

    u mnie laczy sie aa w kazdej sytuacji, tak bylo na starym radiu z fw 059. i tak jest na nowym z 080.

  5. #95
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Tak, mam wyjście 720p i 1080p włączone.

    Muszę w takim razie spróbować jeszcze raz z podłączeniem podczas jazdy. Ostatnio nie chciało mi to zadziałać jak podłączałem na światłach, ale teraz przypominam sobie, że to mogło być pierwsze podłączenie po odinstalowaniu i zainstalowaniu nowszej wersji AA na telefonie, więc może o to chodziło.

  6. #96
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    jaki masz firmware w radiu? Ja miałem oryginalnie 059. i miałem kilka problemów z radiem (kamera rwała obraz czasem, ileś razy resetowały się stacje radiowe zapisane(tylko FM, DAB zostawały), i kilka innych drobniejszych) , ale też że moje 3 telefony miały problem z połączeniem się z AA (udawało się za 2/3 razem, niezależnie od kabla, slotu USB czy wersji AA zainstalowanej na telefonie) - wyskakiwała próba połączenia, ale potem wychodziło (czasem w momencie jak już mignął obraz AA w aucie) - coś jakby timeout. na autach innych w salonie z nowszym firmwarem 072 lub 081 działało za to za każdym razem jak próbowałem. Wymieniono mi radio i łączy się teraz zawsze za pierwszym razem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #97
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    W giulietcie nie ma czegoś takiego.

  8. #98
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pamietaj zebybpo aktywowaniu odpiac kompa, zamknac auto i poczekac. radio musi miec pelen reset. kolega kgb z AO pisal o 10minutach, u mnie tez tak jakos bylo: po aktywowaniu po wymianie tekefon sie łączył z aa ale na wyswietlaczu auta nic sie nie pokazywalo. w koncu zamknelismy auto, cos tam innego zalatwialem i jak potem sprobowalem to juz dzialalo.

    no i kabel danych usb, najlepiej ori z zestawu telefonu, na tanich sa problemy z niektorymi telefonami
    Dziś lub jutro sprawdzę na swoim aucie, czy rzeczywiście wymaga dwóch portów...

  9. #99
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    W giulietcie nie ma czegoś takiego.
    po co ten post w temacie o giulii/stelvio?

  10. #100
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    po co ten post w temacie o giulii/stelvio?
    Edukacyjnie.

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1424
    Ostatni post / autor: 02-04-2024, 13:14
  2. [Stelvio] Czy ktoś zrobił "retrofit" i wyposażył auto w koło zapasowe?
    Utworzone przez Giorgio w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 04-11-2023, 22:16
  3. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51
  4. Android Auto i Alfa Romeo 166
    Utworzone przez nawkrzy w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-09-2018, 21:32
  5. [147] Podłączenie kierownicy do chińskiego radia 2 DIN Android
    Utworzone przez strejcher w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-08-2018, 21:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory