Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Akcja serwisowa dla Giulia (2017-19) i Stelvio (2018-19) Cruise Control

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Wwa
    Auto
    159 SW 2.4 Q-Tronic
    Postów
    2

    Exclamation Akcja serwisowa dla Giulia (2017-19) i Stelvio (2018-19) Cruise Control

    Panie i Panowie ogłoszona akcja serwisowa AR.

    Problem dotyczy Cruise Control, Belle same hamują, przyspieszają w pewnych warunkach drogowych... trzeba update'ować soft.

    Dotyczy 60 tys szt. na świecie a 574 sztuk Belli w Polsce...

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,619

    Domyślnie

    No co zrobisz, jak nic nie zrobisz
    Ja co prawda nie zauważyłem, ale może nie było spełnionych tych warunków, ale to akcja przywoławcza, czy po prostu warsztatowa? A skąd to info?

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Wwa
    Auto
    159 SW 2.4 Q-Tronic
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No co zrobisz, jak nic nie zrobisz
    Ja co prawda nie zauważyłem, ale może nie było spełnionych tych warunków, ale to akcja przywoławcza, czy po prostu warsztatowa? A skąd to info?
    Akcja przywoławcza-recalling, info pojawiło się 5 dni temu w necie, u Nas piszą od dziś w serwisach m.in. RadioZet, AutoŚwiat... etc.

    PS. Chciałem załączyć od razu linki do tematu ale jestem świeżak i jeszcze nie mogę

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    kampania 8238, updatują moduł BSM (ABS/ESP itp) do wersji firmwaru 8541. Dla starszych aut, procedura bardziej skomplikowana, trzyetapowa, update do jednego (nie pamiętam z głowy), reset konfigu auta, update to drugiego (8401), potem update do właściwego (8541). po drodze jeszcze jakieś kalibracjie itp.

    Problem nie dotyczy Cruse Control, tylko Adaptive Cruise Control - czyli tylko mała częśc aut z aktywnym tempomatem.

    Ja dzisiaj byłem w ASO na przeglądzie i updatech (auto bez ACC) i nie wyskoczył mi ten update (a mam fw 8401), choć były inne updaty (jeden nie wgrywał się, tzn wgrywał, niby z powodzeniem ale ciągle był niewgrany), nie wiem może nie wyskoczył bo nie mam ACC (możliwe, bo po co) albo dlatego że nie wgrał się jeden z innych updatów (LBSS)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia] Giulia 200KM vs BMW 320i 184PS sedan (rok produkcji 2017/2018) ew. diesle
    Utworzone przez RalfPi w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 04-02-2019, 16:00
  2. [Giulia] Wyniki sprzedaży w Polsce 2017 (Giulia, Stelvio i reszta FCA)
    Utworzone przez Belfer w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 171
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 07:15
  3. [Stelvio] Akcja serwisowa- lusterka.
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2017, 14:57
  4. Cruise Control Problem
    Utworzone przez kominiora w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-06-2016, 22:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory