Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 157

Temat: Zmiana na wyświetlacz 8.8"

  1. #141
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Do mnie do BB ludzie z nad morza przyjeżdżali jak jeszcze robiłem a Ty marudzisz mimo że nie masz daleko a i dróg szybkiego ruchu coraz więcej po drodze.
    Nie chodzi o ogarniętego elektryka bo tam guzik roboty z elektryki, tylko najlepiej kogoś kto to robił, zna tricki (np w Stelvio ciężko wychodzi licznik), ma na stanie spinki, wie co odłączyć, jak rozmonotować żeby czegoś nie połamać itp. Robota nietrudna, ale trzeba w paru miejscach uważać (licznik, schowek jeśli klimatyzowany, listwa ozdobna czy nawiew prawy).

  2. #142
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Stelvio 2.0
    Postów
    12

    Domyślnie

    Marudzę ? Jechać 350 km w dwie strony żeby przemontować wyświetlacz - za co zapłacę tyle co za paliwo to szczerze średni interes
    Do Shopefi pewnie z chęcia podjadę na inne mody, ale nie na już więc póki co nie mam zamiaru tego łączyć.
    Mam akurat możliwość kupna wyświetlacza już teraz, więc sprawdzam czy ktoś tu mi go zamontuje, co chyba nie jest dziwne, że w 500 tys. mieście znalazła się taka osoba, a tym bardziej, że pytam o takową na forum

  3. #143
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    mysliż że ile tych dużych wyświetlaczy wśród nawet wszystkich posiadaczy Giulii/Stelvio zostało przez kilka lat łącznie w Polsce założonych? Ja założyłem kilka, pewnie paru innych też pojedyncze szt i tyle. To nie jest popularny retrofit typu ACC/race gdzie w setkach albo i tysiącach możnaby liczyć, dlatego że nie jest ani łatwo upolować wyśweitlacz, a nowy do tanich nie należy (kilka tysi w ASO).
    Może ASO mają wprawę w wymianie, bo w końcu trochę powymieniali na gwarancji jak pękały/obłaziły powłoki? Pytanie czy będą chcieli montować używkę.

  4. #144
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Koło
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200 KM
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cześć, napisałem wczoraj do ASO Starowa Góra zapytanie czy jest opcja wymiany wyświetlacza z 6.5" na 8.8" i otrzymałem odpowiedź, że niaema takiej możliwości. Trochę dziwne. Moje auto to Giulia 2.0T 200KM z 2017 roku.

  5. #145
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Nic dziwnego. ASO nie zmodyfikuje Ci niczego co wykracza poza oryginalny config, wielokrotnie była o tym mowa na forum. A juz napewno nie retrofit. Szukaj na forum, jest kilku kolegów którzy się tym zajmują, albo jeden gość na FB.

  6. #146
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Koło
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 200 KM
    Postów
    6

    Domyślnie

    A co sądzicie o ofercie firmy MPGarage? Ogłaszają się na OLX. Może warto pójść w tym kierunku. Czy ktoś ma zamontowany box z ich oferty?

  7. #147
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomanan Zobacz post
    Cześć, napisałem wczoraj do ASO Starowa Góra zapytanie czy jest opcja wymiany wyświetlacza z 6.5" na 8.8" i otrzymałem odpowiedź, że niaema takiej możliwości. Trochę dziwne. Moje auto to Giulia 2.0T 200KM z 2017 roku.
    Bo się nie znają, ale jak chcesz w ASO wymieniać, to im powiedz żeby zaglądnęli do service newsów dla Giulii (możesz poszukać na forum bo wklejałem, może w tym wątku, może w podwieszonym o kampaniach, może był osobny nie pamietam) - jakiś rok temu powiedzmy FCA wypusciło info dla serwisów, że od teraz 6.5" jesli jest wymiana gwarancyjna mają wsadzać 8.8 - podejżewam że przestali produkować 6.5. Mysle ze takie info dla ASO ich przekona.

  8. #148
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Bo się nie znają, ale jak chcesz w ASO wymieniać, to im powiedz żeby zaglądnęli do service newsów dla Giulii (możesz poszukać na forum bo wklejałem, może w tym wątku, może w podwieszonym o kampaniach, może był osobny nie pamietam) - jakiś rok temu powiedzmy FCA wypusciło info dla serwisów, że od teraz 6.5" jesli jest wymiana gwarancyjna mają wsadzać 8.8 - podejżewam że przestali produkować 6.5. Mysle ze takie info dla ASO ich przekona.
    W ogole to poprawili te wyswietlacze 8.8 ,czy dalej pekaja

  9. #149
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Nie wiem, w poliftach podobno tez byly problemy (tak twierdzi Lio z EngCustom) chociaz ja sie nie spotkalem. Moze jeszcze za wczesnie a moze jednak poprawili cos. Czas pokaże

  10. #150
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Nie wiem, w poliftach podobno tez byly problemy (tak twierdzi Lio z EngCustom) chociaz ja sie nie spotkalem. Moze jeszcze za wczesnie a moze jednak poprawili cos. Czas pokaże
    Moj z 2019 zaczyna pekac i zastanawiam sie czy szukac uzywki ktora za jakis czas pewnie tez popeka ,czy moze jednak szukac nowego,zastanawialem sie tez nad zamiana na polifta ,ale czytajac twoje problemy z taka zamiana to dam sobie z tym spokoj

Podobne wątki

  1. zmiana licznika na duży wyświetlacz, lub naprawa
    Utworzone przez Golo w dziale 147
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 27-07-2017, 11:34
  2. Wyświetlacz ICS w 166
    Utworzone przez Maniek12 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2017, 13:51
  3. Wyświetlacz
    Utworzone przez krzysieking w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 15:03
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 05:43
  5. Wyświetlacz
    Utworzone przez rudiszubert w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-07-2009, 18:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory