Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 157

Temat: Zmiana na wyświetlacz 8.8"

  1. #71
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Dzięki doskonałym tutorialom z tego wątku właśnie 8.8 cali wskoczyło na deskę rozdzielczą mojego Stelvio. Super sprawa.

    Niewiele można dodać do tego co już napisano, ale:
    1. bez plastikowych łopatek do tapicerki bym się za to nie zabierał - mam od kilku lat taki zestawik i już dawno te 20 złotych się zwróciło
    2. w Stelvio odradzam wyjmowanie środkowych kratek nawiewu - ja to zrobiłem i później przez godzinę się męczyłem z poprawnym montażem
    Ostatnio edytowane przez ciafok ; 01-10-2020 o 08:24

  2. #72
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    napisz lepiej jaki jest trick na wyjęcie łatwe licznika w Stelvio - w Giuliach idzie jak po maśle i wyjmuje się nawet jak są łopatki, a w Stelvio(na przykładzie 2 egzemplarzy) nie dość że zatrzaski nie puszczały i z 15min się szarpałem, to jeszcze łopatki/kiera przeszkadzały az je w końcu zdjąłem.

    w Stelvio nie trzeba ruszać nawiewów, w Giulii tylko minimalnie się wysuwa, tam akurat nawiewy nachodzą na wyświetlacz i trzeba odsunąć trochę (ale nie wyjmować)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    W zupełności wystarczy odpięcie wiązki i maksymalne odsunięcie licznika "do siebie" - tak jak piszesz, nie idzie go wyjąć bez zdejmowania kierownicy. Ale po jego odsunięciu mamy wystarczający dostęp do górnego wkrętu wyświetlacza infotainmentu. A z zatrzaskami licznika nie miałem żadnych problemów - zdecydowane szarpnięcie i licznik lata luzem...

  4. #74
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    zgadza się można dojść bez wyjmowania licznika do wkręta, jednak akurat w moim przypadku w liczniku auta USA były zmieniane tarcze zegarów więc licznik musiał zostać wyjęty.

    z zatrzaskami dziwna sprawa, w Giulii są metalowe, wyjmowałem w ok 10 autach, zero problemu, w stelvio wyjmowałem w 2, tam są plastikowe, siedziały jak diabli - to było szarpanie, specjalne narzędzie, podważanie - napociłem się mocno zanim puścił.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #75
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    hmmm no dziwne, nad licznikiem co prawda za mocno się nie rozczulałem, ale mi się wydawało, że zatrzaski są metalowe - osadzone w plastikowych otworach naturalnie

  6. #76
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z zatrzaskami dziwna sprawa, w Giulii są metalowe, wyjmowałem w ok 10 autach, zero problemu, w stelvio wyjmowałem w 2, tam są plastikowe, siedziały jak diabli - to było szarpanie, specjalne narzędzie, podważanie - napociłem się mocno zanim puścił.

    Ja też się szarpałem z pół godziny żeby wyszły. Już nawet chciałem sobie darować, ale w końcu się udało.

  7. #77
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Może komuś się przyda kto szuka wyświetlacza 8.8" do Stelvio - taki dzisiaj na allegro wyskoczył mi:
    https://allegro.pl/oferta/wyswietlac...ala-9838611810
    widać że z jakiś nowszych (numer części), wydaje się ładny, gość pisze że stan bdb. trzebaby wyjaśnić tylko czy ten ślad poziomy to tylko brud spod listwy ozdobnej kokpitu czy zarysowania powierzchni.

    jak ktoś kupi, mogę mu w razie czego zamontować.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #78
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
    Postów
    3

    Domyślnie

    Chłopaki - nie ma ktoś 8,8" do Giuli 2019 na sprzedaż? kupiłem dzisiaj Quadrifoglio, produkcja 2019, salon Polska, auto prawie nowe (5 miechów), nie bite, nie kombinowane i kurczaki ekran mały - a wydawało mi się, że duży to standard i według vinu auto ma android auto (jeszcze nie miałem czasu sprawdzić, bo ledwo do domu wróciłem) :/ żeby nie było widziałem, że mały jak kupowałem, ale mimo wszystko zdziwiony jestem że była w ogóle taka możliwość? trochę słabo to wygląda...

  9. #79
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał kejsaj Zobacz post
    Chłopaki - nie ma ktoś 8,8" do Giuli 2019 na sprzedaż? kupiłem dzisiaj Quadrifoglio, produkcja 2019, salon Polska, auto prawie nowe (5 miechów), nie bite, nie kombinowane i kurczaki ekran mały - a wydawało mi się, że duży to standard i według vinu auto ma android auto (jeszcze nie miałem czasu sprawdzić, bo ledwo do domu wróciłem) :/ żeby nie było widziałem, że mały jak kupowałem, ale mimo wszystko zdziwiony jestem że była w ogóle taka możliwość? trochę słabo to wygląda...
    Czerwona ? Co miała bity przód ?[emoji16]

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  10. #80
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Czerwona ? Co miała bity przód ?[emoji16]
    Nie, tamto było z Łodzi. Ja wziąłem z Grodziska, auto ma 5k przebiegu, rejestracja 4.2020, nie bite, cesja leasingu. Zero kolizyjnej przeszłości, więc też tanio nie było, ale patrząc ile dołożyłem względem tej bitej to niedużo, a w zasadzie nowe

    Powiedz lepiej proszę czy ekranu 8,8 nie masz na zbyciu

Podobne wątki

  1. zmiana licznika na duży wyświetlacz, lub naprawa
    Utworzone przez Golo w dziale 147
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 27-07-2017, 11:34
  2. Wyświetlacz ICS w 166
    Utworzone przez Maniek12 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2017, 13:51
  3. Wyświetlacz
    Utworzone przez krzysieking w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 15:03
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 05:43
  5. Wyświetlacz
    Utworzone przez rudiszubert w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-07-2009, 18:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory