Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 157

Temat: Zmiana na wyświetlacz 8.8"

  1. #31
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa.bravo
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce 280HP Q4
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cieszę się, mysle ze najwieksze podziekowania naleza sie koledze [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] bo przetarl szlaki i bez jego tutoriala nawet by nie bylo wiadomo jak zaczac

  2. #32
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    ja napisałem pierwszy tutorial, ale pierwszy który zrobił tego retrofita i dał mi jakieś info był [MENTION=79678]kozak[/MENTION] - on tu w ogóle szaleje i jest najczęściej prekursorem retrofitów
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #33
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie Zmiana na wyświetlacz 8.8&quot;

    Ja tylko napiszę żeby nie zapomnieć odkręcić śrub od listew. Jak ktoś zacznie podważać bez odkręcania to pewne jest połamanie i brak możliwości poprawnego ponownego montażu. Śruby są dostępne po odkręceniu schowka.

  4. #34
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    było tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200103_192602.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	73.8 KB
ID:	265060
    jest tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20200103_231617.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	97.1 KB
ID:	265061
    parę uwag dot. stelvio
    podobnie jak w Giulii trzeba odkręcić schowek aby wyjąć listwę ozdobną ponieważ od wnętrza deski są 2 śruby.
    w przeciwieństwie do Giulii nie trzeba demontować środkowego nawiewu powietrza.

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    super, od razu lepiej wygląda.
    co do nawiewu w Giulii, to jego tylko się trochę podważa, jakiś może niecały 1cm i wystarcza (potem to już idzie ciężej, ale nie trzeba robić) - 30sek roboty
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #36
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Tak ciężko znaleźć te wyświetlacze 8,8 cala czy ja źle szukam?
    Na ebayu tylko używki z USA lub z Wielkiej Brytanii (to ostatnie odpada) za ponad $400.
    Nówka w ASO to podobno ok. 3000 zł.
    Te amerykańskie czymś się różnią od wersji europejskiej?

  7. #37
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    trzeba polować, ale też trzeba uważać, bo porysowanych czy takich gdzie powłoka jest uszkodzona od złego przechowywania czy wyjmowania nie brakuje (handlarze czy demontujący o to nie dbają).
    USA raczej się nie różnią, w ePerze (już jednak trochę nieaktualnym z poczatku 2017) nie widać osobnych dla NAFTA, poza tym kolega Dareek powyżej wkładał właśnie do Stelvio z USA wyświetlacz kupiony na allegro (pewnie z EU) i działa. Choć z drugiej strony sam się boleśnie (Czasowo i finansowo) przekonałem, że np schematy Giulii/Stelvio (a oglądałem ich kilkanaście do każdej wersji silnikowej, na różne rynki, z 2 różnych programów) mają błędy/braki wg tego co w rzeczywistości (nie pokazywały różnicy aut USA), i przez to pierwsza wersja mojego dezaktywatora S&S nie działała w niektórych autach z USA (choć w większości tak), i musiałem jechać osobiście rozkminiać temat na problematycznym aucie i robić nową wersję PCB która obsługuje każde EU i każde USA, więc ja niczego za pewnik już nie przyjmuję. tu podpowiem że każdy panel świateł USA zadziała w każdym aucie EU (nie będą się zgadzać opisy świateł z tym jak auto USA ma przypisane), ale panel EU może nie w pełni działać w niektórych autach z USA - fajnie co?
    BTW, nowy w ASO to koszt racej ok 4.5tyś, ale dobrą używkę idzie wyrwać za 700-1000zł (choć ja kupowałem 3, jedną oddałem bo byłą niefajna, druga miałą drobne ryski i małe przytarcie na krawędzie a ostatnia była dopiero w miarę OK, choć też nieidealna)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #38
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Wg mnie i Giulia i stelvio nie ma rozróżnienia wyświetlacza na EU i USA - jest to samo- wyświetlacze są ale trzeba uważać bo toto tak delikatne ze szok jak pisał [MENTION=20089]epsonix[/MENTION].

  9. #39
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Zmienialiście ekran w czasie obowiązywania gwarancji na samochód?
    Czy ASO może się tego doczepić?

  10. #40
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Przecież nikt nie sprawdza wyposażenia auta jak wjeżdżasz do aso...

    Zapewne będa się czepiać jak będziesz chciał reklamować duzy, a kupiłeś z małym.

    Ja mam podsufitke, fotele, ekran, kiere zmienione i w ASO nikt nigdy nie sapal...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. zmiana licznika na duży wyświetlacz, lub naprawa
    Utworzone przez Golo w dziale 147
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 27-07-2017, 11:34
  2. Wyświetlacz ICS w 166
    Utworzone przez Maniek12 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2017, 13:51
  3. Wyświetlacz
    Utworzone przez krzysieking w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 15:03
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 05:43
  5. Wyświetlacz
    Utworzone przez rudiszubert w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-07-2009, 18:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory