Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 157

Temat: Zmiana na wyświetlacz 8.8"

  1. #101
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed
    Postów
    56

    Domyślnie

    Ja szukam dla Giulii. Raz kupiłem i okazało się ze jakieś takie artefakty w środku jakby coś się stało z silikonem w środku między obudową a ekranem, więc coś względnie dobrego
    1. Czy da się w miare łatwo włożyć ekran z dotykiem który zadziała z Giulia z 2018?
    2. Wgranie Android Auto?

  2. #102
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    1. nie a koszty to grubo ponad 3tys eur na nowych gratach do tego kupa problemow z firmwarami - bylo o tym juz na forum
    2.zalezy od radia jakue masz i tak trzeba pare rzeczy zrobic jeszcze - tez bylo na forum szukaj
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #103
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witajcie,

    Tak się złożyło, że stałem się właścicielem Giuli z 2018 roku. Mam ekran główny 6.5 i niestety szybka ekranu ma liczne spękania u dołu. Chciałbym to naprawić co wiąże się z wymianą całego ekranu. Skoro już wymiana to wiadomo, że lepiej w tym miejscu wygląda ten większy

    Znalazłem takie ogłoszenie i zastanawiam się czy to w ogóle podejdzie do tego wozu otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulia-wyswietlacz-nawigacja-ok-ID6DZueC.html?#gallery-open[/url] ?

    Obczytuje forum od kilku dni i wychwyciłem że musi być jakieś dopasowanie kodowe tej części, ale z racji tego że to moja pierwsza alfa w życiu jestem mocno zielony i najchętniej zdałbym się na pomoc kogoś z doświadczeniem i zapłacił za wymianę wyświetlacza na większy.

    Jeśli mogę prosić, wskażcie do kogo z tym tematem można się zwrócić bo szlag mnie trafia jak wsiadam do wozu i widzę codziennie ten spękany plastik ;D

    Pozdrawiam

  4. #104
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    to co podlinkowłeś to wyśwetlacz 6.5" (156122875) z produkcji typu 2015/16 po numerze do tego wygląda na porysowany lub popękany. 6.5" mam ze swojej, roczny, stan bardzo dobry, link na FB w włoskiej moto giełdzie oraz giełdzie alfaholików na facebooku (nie chcę wklejać linków bo mi zaraz ktoś usunie posta). utrafić ładny 8.8" to wręcz graniczy z cudem, ja kupiłem 3 szt łącznie w 2019r kiedy ludzie jeszcze nie zmieniali i nie był to chodliwy towar zbytnio, jeden obłaził (oddałem), drugi miał tam jakieś pokaleczenia lekkie na krawędzi (z forum ktoś wziął kto miał zniszczony) a trzeci mam u siebie ale ma troche kropek wewnątrz (na szczęście nie za dużo i od 2 lat/załozenia nie przybywa).

    aaa, jeśli ktoś chce 8.8 do Stelvio to mam, z zewnątrz praktycznie jak nówka, nie podłączałem, spodziewam się jednak że jest z nim tip-top. ogłoszenie też na grupach facebookowych.

    - - - Updated - - -

    tu numery do giulii na duży:
    156130356 lub nowszy, najlepiej 2018+, ale ze starszych też 156122876, na dzień dzisiejszy już są wyższe numery z tego co kojarzę, nie mam ich jednak w notatkach, trzebaby sprawdzić w systemie fiata

    handlarze często wypisują błędnie inne numbery z etykietek/obudów, lub pisza za dużo - trzeba sobie wyłapać z naklejki/opisu itp
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #105
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2021
    Auto
    Stelvio
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    aaa, jeśli ktoś chce 8.8 do Stelvio to mam, z zewnątrz praktycznie jak nówka, nie podłączałem, spodziewam się jednak że jest z nim tip-top. ogłoszenie też na grupach facebookowych.
    aktualne to jeszcze ?

  6. #106
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2021
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.

    Od niedawna jestem posiadaczem dwulitrowej Giuli z roku 2017. Kilka dni temu jechałem z rodzinką i musiałem bardzo gwałtownie zahamować w wyniku czego mojej córce wyleciał z tylnego siedzenia smartfon i uderzył w centralny wyświetlacz od nawigacji (zbita szybka). I teraz pytanko ma ktoś może dostępny na sprzedaż dobry w miarę logicznej cenie wyświetlacz 6,5". Czytałem w tym wątku, że wszyscy zmieniają 6,5" na 8,8" i może ktoś w Was jest w posiadaniu zbędnego 6,5" albo posiada info od kogo mogę go zakupić. Chciałbym tak jak większość z Was przy okazji tego zdarzenia zmienić sobie ten wyświetlacz na ten większy, ale z tego co przejrzałem obecnie internet szanse nikłe. Mój wyświetlacz jest rozlany i nie mogę z niego w ogóle korzystać, tak więc zadowolę się takim jaki miałem fabryczne byle był sprawny.
    W załączeniu zdjęcie z numerem mojego wyświetlacza.
    Pozdrawiam.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20211126_203648.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	174.7 KB
ID:	281697

  7. #107
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    mam takowy ze swojego auta, tu więcej:
    https://www.facebook.com/groups/4934...94071878348600

  8. #108
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Pytanie teoretyczne. Wyświetlacz 8.8 ma pajączki i typowo popękany Wyświetlacz, u mnie 6.5 jeszcze nic się nie dzieje. Czy istnieje możliwość przełożenia samego ekranu bez tej pękniętej szybki, same flaki? Wydaje się z zewnątrz że pod tą pierwszą szybką jest dopiero właściwy wyswietlacz. Próbował ktoś?

  9. #109
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    probowakem ze spalonego auta ze znoszczona szybka wyjac/wyciac od razu bebechy popekaly. nie wiem czy mozliwe to jakos wyciagnac, moze po podgrzaniu? a moze lepiej jakoś zdjac ta pekajaca warstwe o ile tylko zewnetrzna jest popekana, wypolerowac i trysnac czyms lub folia okleic?

  10. #110
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TBi 280KM Q4 Imola Titanium
    Postów
    232

    Domyślnie

    Cześć, temat dłuższy czas nie był poruszany, pozwolę sobie na zadanie paru pytań. Mam Giulię Veloce, ale z 6,5" ekranem centralnym, chciałbym wymienić go na większy, ale nie wiem z czym się to wiąże. Czy taki zabieg jest jakoś inwazyjny, pozostają po nim slady, pojawia się trzeszczenie/luzy, trzeba wymieniać jeszcze dodatkowo jakiś moduł? Jaki obecnie jest koszt takiej imprezy i jak wygląda efekt? Poprzez efekt mam na myśli, czy ekran będzie wyświetlał treści w taki sposób, jakby od początku w samochodzie fabrycznie był zamontowany 8,8", czy jakoś inaczej?

Podobne wątki

  1. zmiana licznika na duży wyświetlacz, lub naprawa
    Utworzone przez Golo w dziale 147
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 27-07-2017, 11:34
  2. Wyświetlacz ICS w 166
    Utworzone przez Maniek12 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2017, 13:51
  3. Wyświetlacz
    Utworzone przez krzysieking w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 15:03
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 05:43
  5. Wyświetlacz
    Utworzone przez rudiszubert w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-07-2009, 18:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory