Strona 113 z 161 PierwszyPierwszy ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,121 do 1,130 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1121
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    No tak teraz rozumie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #1122
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Panowie ja już się pogubiłem - napiszcie prosto z mostu - czy do rozmów telefonicznych potrzebuje tego nieoryginalnego mikrofonu czy mogę korzysta z OE? Telefon z AA

  3. #1123
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Przy AA korzystasz z oem. Telefon łączy się przez blututa z autem, a nie z modułem.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  4. #1124
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    no i o to mi chodziło dzięki [MENTION=79678]kozak[/MENTION].

  5. #1125
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    twierdził że to echo chyba zniknęło po czasie (a moze inaczej to działa z iPhonami) bo rozmówcy się nie skarżyli - tu przekazuje tylko opinię klienta, nie testowałem tego później.
    No właśnie jest niestabilnie raz echo jest raz go nie ma, wkurzające to jest


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #1126
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    z tego co pamietam taka ścieżka w KAP nie była możliwa przynajmniej z iPhonem, trzeba było ręcznie w telefonie przełączać się BT z auta na KAP i odwrotnie w zależności czy chcieliśmy słuchać muzy/map czy rozmwaiać. nie wiem, może z ENGCustom jest inaczej, w co jednak wątpię.
    Ja naprawdę nie kumam czemu ani KAP ani ENGC nie wykorzystali tylko mikrofonu auta - przecież mają wiązkę/przelotkę z której sygnał mogli brać - tylko dostosować interfejs - pewnie jednak korzystali z gotowego pudełka (z innych aut) i nie robili rozkminiania jaki intefejs ma ten mikrofon, tylko podpięli zewnętrzny.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1127
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

    Ja spróbuje podłączyć iPhone po kablu i BT Z ETM zobaczę co z tego wyjdzie
    Zawsze korzystam z CarPlay bezprzewodowo

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #1128
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Epsonix- na razie mam mikrofon luzem do testów. Zanim stracę czas na montaż pod lusterkiem chciałem sprawdzić, czy w ogóle on się nadaje. Sprawdzałem go sobie w różnych miejscach przyklejając nad słupek A, przy lusterku, jak również w okolicach zegarów. No i się trochę zawiodłem. Nie wiem czy jest sens, ale słysząc jak słaba jest jakość tego mikrofonu, myślałem żeby zamówić jakiegoś Rodelink Lav. Ale coś czuję, że to bardziej problem z modułem a nie mikrofonem samym w sobie.
    Ostatnio edytowane przez SWRSC ; 11-06-2020 o 18:38

  9. #1129
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    właśnie takie jest moje wrażenie bo robiliśmy ileśtam testów z Pioneerem CPM1083 i było dokładnie tak samo jeśli chodzi o głośność i mega echo. Może popróbuj z jednak utrzymaniem pary BT dla rozmów poprzez radio, a multimedia po BT? W KAP nam się to nie udało (z iPhonem, CP po WiFi, bo trzeba było ręcznie przełączać BT), ale może w EC to działa inaczej (i z Twoim telefonem)?
    Atakujcie Lio.
    Aha, co do echa i głośności, Lio sugerował montaż z prawej strony licznika - od razu wiedziałem że to zła lokalizacja, ale spróbowaliśmy żeby ubić ten pomysł - było jeszcze ciszej (do tego pewnie podczas jazdy rozmówca słyszałby przekładanie kierownicy czy rękami byśmy jeszcze bardziej zasłaniali), a echo było dokładnie takie samo.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1130
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Jakby ktoś byłby chętny na upgrade swojej kierownicy Q (jeśli ma skórę a chce karbon, albo ma zniszczoną), na nową z alcantarą/czerwoną nicią/karbonem to kolega zostawił mi "w komis" -woła 650zł za samą bazę. Kierownica wygląda idealnie, otwory na śruby w odlewie gumowym jeszcze nieprzedziurawione. Produkcja lipiec 2017. Mogę założyć/ przełżyć przyciski/obudowę przednią/tylną, jeśli ktoś nie ma to dołożyć ACC (na półce mam nowe przyciski z ACC zarówno do Giulii jak i Stelvio) - do dogadania. Niestety kierownica nie ma grzania (ale też nie każa Q ma grzanie).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200522_012858_01.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	36.3 KB
ID:	270362

    Ewentualnie możliwość doposażenia jej w pełni - tyle że trzeba pamiętać - sama plastikowa osłona/ramka przycisków do Q to w ASO koszt ponad 500zł, tylna zaślepka przycisku start też coś, wkręty, przyciski, dlatego sugeruję najpierw taki upgrade użytkownikom kiery z Q (bez grzania), gdzie po prostu przełoży się wyposażenie.

    Oczywiście jak ktoś sobie życzy mogę ją doposażyć w nowe elementy (lub kupić użykę jakąś i przełożyć).

    Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na info(at)stuff4car.com.

    Sorki za ogłoszenie tu, ale bazaru nikt nie czyta, a ten wątek to taki trochę ogłoszeniowy od początku więc uznałem że trochę mogę nagiąć zasady a ktoś może skorzysta.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 12-06-2020 o 12:48
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory