Strona 5 z 161 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    czyli ile to kosztuje np w przypadku DNA-race? przełącznik dzisiaj mi przyszedł, wkrótce zamontuję.
    ile za wpisanie kodu dla ACC i zrobienie proxi? przełącznik też wkrótce powinienem mieć, a i tak zakładam czerwony przycisk start wieć będę grzebał


    OK


    pasi, ceny to nie zmienia?
    Na ten moment 180 euro za samo programowanie I dodanie kodow a obu przypadkach ale powiedzial ze zrobi znizki na miejscu jeszcze od tych cen jak juz bedzie wiadomo ile nas jest. (Koszty podrozy sa jedne)



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Skończy się na mikro zlocie giulii gdzieś na Śląsku żeby wszyscy mieli blisko

  3. #43
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Ogolnie to wiem że nie są to najtańsze opcje.

    Nie mniej po tym jak wycenę robiło ASO ktore nie ma pojęcie jak coś zrobić I nie wie jak się dodaje dealer Code albo udaje

    I cenach przy stelvio 220zl/h netto roboczo godzina + 250netto za samo podpięcie kompa to to nie wygląda az tak tragicznie

    W sumie android auto, acc to koszt wedle cennika 5200 + 1600 zł w momencie jak ja kupowałem auto A nie dało się ich dołożyć bo bralem z wyprzedazy rocznika..

    Więc w sumie wtedy nie wychodzi to tak źle nawet jeśli wziasc pod uwagę zniżki przy zakupie

    Jeszcze pytałem o cofanie fotela, mozliwe ze bedzie widział jak to zrobić i jeszcze opcje z otwieranie tylnej klapy ruchem nogi pod bagaznikiem - mozliwe ze to też by się dało dołożyć

    Jak będę coś wiedział to dam znać

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #44
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Wygląda wszystko obiecująco...



    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  5. #45
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Race mode ... Zgłaszam się. Formularz poszedł.

  6. #46
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Tam przy majtkach dalem zła cene:/ wlasnie zauważyłem 550 euro A nie 250.. :/ będę potwierdzał jeszcze listę i upewnial sie czy napewno jak Bedzie znana data.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #47
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Hej,

    Możesz przy okazjii spytać czy gość potrafiłby jakoś dorzucić sposób na wyłączenie cofającego się fotela kierowcy (nazywa toto się 'EasyEntry') dla aut które nie mają takiej opcji w ustawieniach?

  8. #48
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Hej,

    Możesz przy okazjii spytać czy gość potrafiłby jakoś dorzucić sposób na wyłączenie cofającego się fotela kierowcy (nazywa toto się 'EasyEntry') dla aut które nie mają takiej opcji w ustawieniach?
    Jak pisałem w poście wyzej pytałem o to. Napisał że sądzi ze powinien dac rade wyłączyć cofanie, aczkolwiek w ASO tez sądzili ze dadzą radę A nie dali.. No ale jeśli ktoś ma to zrobić to mysle ze tutaj jest większa szansa

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #49
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Na ten moment 180 euro za samo programowanie I dodanie kodow a obu przypadkach ale powiedzial ze zrobi znizki na miejscu jeszcze od tych cen jak juz bedzie wiadomo ile nas jest. (Koszty podrozy sa jedne)



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    po 180 czy razem wprogramowanie ACC code/proxi i dna-race 180eur (albo i jeszcze czego tam chce - np fotel)? pytam bo cos mi sie nie spina cenowo gdyby bylo 2x180eur skoro z gratami i zalozeniem te sprawy o ktore pytam sa 220/240eur a przeciez czesci kosztuja po ok 70eur na kazdy no i jeszcze po 0.5h roboty z montazem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #50
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    po 180 czy razem wprogramowanie ACC code/proxi i dna-race 180eur (albo i jeszcze czego tam chce - np fotel)? pytam bo cos mi sie nie spina cenowo gdyby bylo 2x180eur skoro z gratami i zalozeniem te sprawy o ktore pytam sa 220/240eur a przeciez czesci kosztuja po ok 70eur na kazdy no i jeszcze po 0.5h roboty z montazem.
    Pewnie inaczej będzie patrzył jak robil bedzie u jednego obie rzeczy.. jedno podpięcie do kompa kilka rzeczy.. Ja pytałem osobno jak ktoś robi jedno lub drugie. Wspomniał o znizkach. Zakladam ze hurtem kilka tematów bedzie taniej.. Dopytam jeszcze, poki co ludzie się zgłaszają.. Jak będzie termin i będziemy potwierdzać ostatecznie kto się pisze to będę dopytywal o konkretne przypadki.

    Póki co mam ma liście 8 osób. Średnio po 2 rzeczy do zrobienia. On to też będzie pewnie kalkulowal zeby wycieczka do Polski mu sie oplacila.

    Dajcie mi czas do 15 na zebranie listy zainteresowanych. Im nas wiecej bedzie tym mysle większa szansa na sensowne zniżki.

    Logiczne że nie zacznę negocjować poki nie mam większej liczby zainteresowanych. Jak chcesz się włączyć w dyskusję i negocjacje to daj znac, zrobię jakas grupę na FB z nim.

    On nie odpisuje na wszystko o co pytam albo te odpowiedzi są mało konkretne.

    W sumie mam jeszcze pomysł żeby Może jakaś tabelę z przypadkami różnymi zrobic:

    Full install with parts, Full Install without parts, Activation only parts already installed,


    No I jeszcze jakies przypadek co jak ktos ma wiecej niz jedna rzecz.. ogolnie to sie robi dosc skomplikowane ale tak jak mowie cos sprobuje ogarnac, jak macie jakies pomysly to jestem otwarty na sugestie.. jestem zwolennikiem rozwiązania ze obie strony będą zadowolone tzn my i on.

    Gość znalazl lukę w rynku i z tego co widze na ten moment nie ma za dużo konkurencji A w Polsce chyba wcale (np. Android Auto nikt chyba nie jest w stanie aktywować jeszcze.. co jest konsekwencją tego ze nikt nie ma wtyki zeby dodać dealer code)

    Gdyby dodał dealer Code to mógłbyś do dowolnego ASO podjechac na aktualizację proxi i powinno zacząć działać bo tak naprawdę mysle ze to jest klucz do jego sukcesu..

    Może prędzej czy później wszystko to będzie w MES, tylko bez dodania dealer Code.. Czyli po ewntualnej akcji serwisowej w ASO trzeba będzie na nowo robic ustawienia..

    Podsumowując na ten moment na spokojnie zbieram chętnych, i delikatnie podpytuje to w tematach o które pytacie jak będę miał listę i przegląd sytuacji np osób chętnych na wiecej iż jedna rzecz to postaram się o konkretne info ile taniej w pakiecie

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory