Strona 6 z 161 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    dzieki. wpisze sie ale narazie do wyceny, no i musze znac termin, bo w maju raz wyjezdzam na 5 dni, innym razem na 4. czy on puszcza tez aktualizacje BSM (kampania na ACC) - pytam bo na przeglad musze jechac jezcze w kwietniu, wiec nie bede mial szybko mozliwosci zrobic updata do firmwaru 8541 z poprawka buga ACC (ja mam obecnie firmware 8401, czyli w prodedurze aktualizacji ostani jaki trzeba wgrac przed finalnym 8541, wiec i procedura krotsza i z tego co wiem bez wymogu rekalibrowania wszystkiego czy resetu konfigu auta).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #52
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T 280hp 2018
    Postów
    9

    Domyślnie

    Dopisałem się wstępnie na ACC

  3. #53
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Sprawdziłem dzisiaj u siebie w aucie i mam wersje 055. Pytanie co zrobić jeśli wymienię ekran i będę chciał aktywować carplay - rozumiem, że wymiana na nic nie wpływa i nadal będę miał wersję 055.
    Czy da się w takim wypadku zaktualizować wersje do wymaganej 056 czy ten człowiek będzie miał taką możliwość?

  4. #54
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał moosiak Zobacz post
    Sprawdziłem dzisiaj u siebie w aucie i mam wersje 055. Pytanie co zrobić jeśli wymienię ekran i będę chciał aktywować carplay - rozumiem, że wymiana na nic nie wpływa i nadal będę miał wersję 055.
    Czy da się w takim wypadku zaktualizować wersje do wymaganej 056 czy ten człowiek będzie miał taką możliwość?
    55 da sie aktywowac AA, I tez sie dzisiaj dowiedzualem ze trzeba wymienic USB hub w podlokietniku.. stad tez ta cena bo to nie Samo programowanie..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dzieki. wpisze sie ale narazie do wyceny, no i musze znac termin, bo w maju raz wyjezdzam na 5 dni, innym razem na 4. czy on puszcza tez aktualizacje BSM (kampania na ACC) - pytam bo na przeglad musze jechac jezcze w kwietniu, wiec nie bede mial szybko mozliwosci zrobic updata do firmwaru 8541 z poprawka buga ACC (ja mam obecnie firmware 8401, czyli w prodedurze aktualizacji ostani jaki trzeba wgrac przed finalnym 8541, wiec i procedura krotsza i z tego co wiem bez wymogu rekalibrowania wszystkiego czy resetu konfigu auta).
    Masz moze zapisany ten numer tego huba USB potrzebnego do AA?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #56
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Jesscze pytanie o dna race.
    Tego raczej nie da się wpisać w dealer code bo to było tylko w wersji Q.

    Pytanie jak serwis zrobi jakiś update czy nie zniknie funkcjonalnosc.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #57
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    strzegom
    Auto
    alfa romeo stelvio
    Postów
    68

    Domyślnie

    witam pisze sie na wymianę wyświetlacza na 8.8.
    A jest możliwość wymiany zegarów na takie z wyświetlaczem 7 cali??

  8. #58
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał moosiak Zobacz post
    Sprawdziłem dzisiaj u siebie w aucie i mam wersje 055. Pytanie co zrobić jeśli wymienię ekran i będę chciał aktywować carplay - rozumiem, że wymiana na nic nie wpływa i nadal będę miał wersję 055.
    Czy da się w takim wypadku zaktualizować wersje do wymaganej 056 czy ten człowiek będzie miał taką możliwość?
    stop, nie masz czasem 002.00x.055? to stary hardware. musi byc zaczynajacy sie od 0xx ale >051 wtedy jest nowy hardware z mozliwoscia AA i do tego i tak trzeba go zaktualizowac do 056.xxx.xxx.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Masz moze zapisany ten numer tego huba USB potrzebnego do AA?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    nie, przeciez ja mialem aa i tylko na forum wam napisałem co i jak zeby dolozyc, najpierw przypuszvzenia a potem info z pierwszej reki od goscia ktory dolizyl w stelvio (o sales code itp).
    poszukaj na alfaowner. ciagle nie mam przekonania czy ten panel trzeba zmieniac, a raczej watpie zeby bylo to konieczne

  9. #59
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Mam ekran 6.5” produkcja 2017 rok wiec raczej stary. Jutro jeszcze zerknę.

  10. #60
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał moosiak Zobacz post
    Mam ekran 6.5” produkcja 2017 rok wiec raczej stary. Jutro jeszcze zerknę.
    dopiero gdzieś w 2 połowie listopada 2017 zmienili w Europie na nowy hardware i firmware 056.xxx.xxx, w USA pchali ten hardware już od lipca 2017 ale z firmwarem 051.xxx.xxx który jeszcze nie wspierał AA/CP, dlatego potem na rynku USA była aktualizacja do 056.xxx.xxx i dlatego wypłynął ten firmware (bo linki działały bez hasła, a dostęp do builetynów serwisowych/kampanii itp mają nie tylko dealerzy. jeśli masz stare to radio musi być wymienione, ale jest plug and play z tego co mam doświadczenie (np wymiana gwarancyjna niedawno w starszym Stelvio radia u kolegi TSnioch była na radio z takim samym firmwarem na jakie mi wymienili moje nowego typu, więc muszą byc nowe hardwary skoro firmware jest ten sam 080.xxx.047; do tego numer części przynajmniej dla mnie jest nowy (sprawdzałem w serwisie w ich ePerze) od 10.2018, moje produkcja 12.2018)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory