Strona 9 z 161 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #81
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Łódź wydaje się dobra, ale garaż jest niezbędny, a może jakieś ASO dało by się namówić ....

    PS na łopatki też się pisze
    Ostatnio edytowane przez Peterr ; 11-04-2019 o 17:55

  2. #82
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk Zobacz post
    coś czuje że będzie kilka giuli na części jak zaczniecie na race latać. Nawet przy 280 km potrafi pokazać pazury. Ciekawe jak ubezpieczyciel podejdzie do tematu ingerencji w systemy bezpieczeństwa.
    U Włochów w temacie dna race jest 13 stron o ubezpieczeniu. Możesz tam się dopisać....

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  3. #83
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Łódź pośrodku. Dojazd z każdej strony dobry. Najsensowniej w Łodzi.

  4. #84
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    A jest ktoś z Łodzi kto ma garaz?moze byc podziemny, wszyscy raczej się nie zjada na jedną godzine...

    Zapytaj o start stop, czy umie wyłączyć.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 11-04-2019 o 18:06

  5. #85
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    A jest ktoś z Łodzi kto ma garaz?moze byc podziemny, wszyscy raczej się nie zjada na jedną godzine...

    Zapytaj o start stop, czy umie wyłączyć.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Może kolega z łodzi ktory sie wpisał zna jakas miejscówka albo ma garaż?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #86
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Moze niech montujący określi najpierw jakie ma potrzeby itd. wtedy pomyślimy bo Na razie my się martwimy o miejsce a gość nawet nie sygnalizował potrzeb. Mam mozlowosc w razie potrzeby udostępnić miejsce garażowe w podziemnym parkingu w Łodzi. Nie wiem jak tam prądem , jutro postaram się sprawdzić ale nie widziałem kontaktów.

  7. #87
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    Parking podziemny może być słabym pomysłem. Jeśli opcje mają zostać zakodowane to chyba łączność internetowa będzie potrzebna. A w garażu podziemnym jest z tym na ogół słabo.

  8. #88
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał chendo Zobacz post
    Parking podziemny może być słabym pomysłem. Jeśli opcje mają zostać zakodowane to chyba łączność internetowa będzie potrzebna. A w garażu podziemnym jest z tym na ogół słabo.
    Nie wiemy kiedy on to koduje...

    Moze dopiero po powrocie do it? Tak jak pisali wcześniej, on nic nie mówi co mu potrzebne... Net, prąd itp...

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  9. #89
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Zasięg jest, internet hula. nie jest to głęboki parking ,nawet światło dzienne w miarę , są małe okna.

  10. #90
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Montowalem kamerę i wiem ile czasu zajmuje, dna żeby wymienić też potrzeba trochę czasu... Nie sądzę że on zrobi 10 aut w 1 dzień...

    Do tego jakieś sensowne miejsce by się przydało garaz albo coś z dostępem do prądu [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    No właśnie ten czas tu może trochę namieszać - nie zrobi auta za 15 minut, myślę że będzie potrzebował pomocy w rozkręcaniu, albo wcześniejszym montażu gratów żeby się wyrobić. Do tego warunki muszą być idealne żeby robota szła, oświetlenie, prąd, miejsce komfortowe, czystość, internet, narzędzia, nawet kibel żeby gość nie łaził 10min w jedną strone się odlać.

    Ja się jeszcze nie wpisałem, ale może być u mnie - garaż mam 3.5x7m, narzędzia/sprzęty wszelkiej maści w razie czego, nawet mocny UPS z sinusoidą jakby np prąd wyłączyli (nie robili tego od lat,ale jest) a byłaby po coś potrzeba coś podłączyć. Jakby więcej stanowisk było potrzebnych to na przeciwko sąsiad ma podwójny garaż, a jakby kanał był potrzebny to drugi sąsiad ma obok - nie byłoby problemu tego zorganizować. Plac duży przed domami, wejdzie i kilkanaście aut. Tylko czy lokalizacja by pasowała? Wrocławowi/Katowicom pewnie tak, Łódź/Warszawa dojazd chyba też akceptowalny przy obecnych drogach, gorzej kolega z Pomorza, bo to już wyprawa ciut większa, choc i tak jakby przyjechał rano, to śmignie A1/S1/1 dość szybko. Kawkę z ekspresu też moge serwować

    [MENTION=77795]niegowic[/MENTION]. Ja się jeszcze nie wpisywałem bo ciągle nie mam odpowiedzi na ważne pytania (niektóre moje pytania bez odpowiedzi typu ceny przy samej aktywacji bez montażu gratów, termin nieznany a mam wyjazdy).

    W sumie fajny zlocik by wyszedł, jakąś fotorelację byśmy sobie zrobili na pamiątkę w odpowiednim dziale na alfaholikach.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory