Strona 19 z 161 PierwszyPierwszy ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #181
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    OK czekam na odpowiedzi. Dopytaj go tez jaki koszt zakupu samej kierownicy, bo akurat ten weekend 15/16 czerwca mialbym problem - jest 40tka kumpla 15tego. Najwyzej poprosilbym kogos kto jedzie z okolic BB o odbior w moim imieniu a zamontowalbym sobie sam (i aktywowal ACC+).
    Sama kierownica 450 euro z przesyłką.. jeśli jest jej fabryczny dostępny z czerwonymi nic mi to też da radę, jest wersja dla giuli i stelvio.. (wersja z podgrzewaniem i bez ta sama cena)

    Tym co się zdecydują całość założy za 500 na miejscu..

    Ogólnie to gadałem z nim i ma być ich 2 stad mogą 2 auta na raz zrobic. Więc możliwe będzie ze ciut więcej osób bedzie w stanie obrobic.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #182
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Dzieki za dopytanie. Pakiet kiera + zalozenie + aktywacja ACC+ (z sales code?) wychodzi bardzo fajnie cenowo IMHO, szczegolnie ze pisales kiedys ze moze wystawic fakture. Chetnie bym sie zdecydowal ale:
    a)musialbym miec pewnosc co do tego ze dostane kiere z alcantara/czerowna nicia/carbonem/czerwonym przycisk SS/grzanie/ACC+
    b)musialby sie okreslic do do mozliwosci aktywacji hill descent w Giulii bo musze wiedziec czy mam zamowic u niego kiere ze Stelvio Q czy Giulii Q
    c)musialbym byc obsluzony w sobote rano - 16tego wracam na 40tke kolegi, ktora jest w innym miescie (zabieram rodzine, musze sie przebrac i dojechac 1h) a impreza zaczyna sie po poludniu

    W sobote gdzie bedziecie dzialac, Wroclaw czy W-wa?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #183
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Dzieki za dopytanie. Pakiet kiera + zalozenie + aktywacja ACC+ (z sales code?) wychodzi bardzo fajnie cenowo IMHO, szczegolnie ze pisales kiedys ze moze wystawic fakture. Chetnie bym sie zdecydowal ale:
    a)musialbym miec pewnosc co do tego ze dostane kiere z alcantara/czerowna nicia/carbonem/czerwonym przycisk SS/grzanie/ACC+
    b)musialby sie okreslic do do mozliwosci aktywacji hill descent w Giulii bo musze wiedziec czy mam zamowic u niego kiere ze Stelvio Q czy Giulii Q
    c)musialbym byc obsluzony w sobote rano - 16tego wracam na 40tke kolegi, ktora jest w innym miescie (zabieram rodzine, musze sie przebrac i dojechac 1h) a impreza zaczyna sie po poludniu

    W sobote gdzie bedziecie dzialac, Wroclaw czy W-wa?
    A ten dol chyba tylko Carbon, najlepiej jakbyś mial zdjecie takiej jaka chcesz dokladnie dopytam zeby uniknąć nieporozumien w sobotę 15 na ten moment plan od rana jest Warszawa..

    Tak pakiet z sales code będę zbierał numery vin od osób które są na liście ma dodać wcześniej sales code do vin przed przylotem, wiec ta czesc ma miec przygotowana i potem tylko instalacja i programowanie na miejscu.. zaliczka jakas bedzie w związku z tym ze części musi wcześniej kupic.. to to na zasadzie ok 100zl zeby nie bhli ze nagle zostanie z walizka czesci..

    Jeśli wersja ze przelatuje wieczorem w piątek 14 czerwca do Wawy sie potwierdzi A nie w sobotę rano to będzie miał możliwość od rana w sobotę się Tobą zająć poki co nie ma rozpiski kto kiedy wiec jeszcze możesz być jako pierwszy jak wymiana kiery to pewnie sporo szybciej niż z wymiana modułu.. Bo z tym tez chwila schodzi..

    Ogonie idzie z nim się dogadać telefonicznie.

    Co do faktury to muszę się upewnić czy wtedy ta sama cena bedzie sam wiesz jak to dziala..

    O Hill descent dopytam bo się nie określił w sumie jasno

    Ogolnie kierownice sa nowe fabryczne







    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #184
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    taka jak na zdjeciu jakie wkleiles alcantara/carbon/podgrzewanie/czerwony przycisk Start tylko z czerwona nicia no i w zaleznosci czy aktywuje hill descent czy nie dla Giulli przy okazji odpowiednia wersja z lub bez przycisku hill descent.

    jesli mam zdazyc na impreze i nie miec pozniej cichych dni z zona ze nawalilem i ze samochod jest wazniejszy od wszystkeigo (i tak juz to slysze za czesto ), to Wwa jest jeszcze trudniejsza opcja bo droga z BB to realnie pewnie ze 4h ze wzgledu na drogi/roboty/mozliwe korki (jeszcze zalezy gdzie w Wwie). musialobym przyjechac dzien wczesniej, kimnac sie w Wwie i musialaby akcja ruszyc dla mnie z rana. wiem, duzo wymagan i troche na wariata. pogadam z zona jeszcze dzisiaj i jak nie bedzie oporow to sie zapisze. dzieki za wyjasnienia i cala organizacje!
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #185
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    taka jak na zdjeciu jakie wkleiles alcantara/carbon/podgrzewanie/czerwony przycisk Start tylko z czerwona nicia no i w zaleznosci czy aktywuje hill descent czy nie dla Giulli przy okazji odpowiednia wersja z lub bez przycisku hill descent.

    jesli mam zdazyc na impreze i nie miec pozniej cichych dni z zona ze nawalilem i ze samochod jest wazniejszy od wszystkeigo (i tak juz to slysze za czesto ), to Wwa jest jeszcze trudniejsza opcja bo droga z BB to realnie pewnie ze 4h ze wzgledu na drogi/roboty/mozliwe korki (jeszcze zalezy gdzie w Wwie). musialobym przyjechac dzien wczesniej, kimnac sie w Wwie i musialaby akcja ruszyc dla mnie z rana. wiem, duzo wymagan i troche na wariata. pogadam z zona jeszcze dzisiaj i jak nie bedzie oporow to sie zapisze. dzieki za wyjasnienia i cala organizacje!
    Jeszcze opcja poniedziałek rano.. będziemy na lotnisko do Krakowa pewnie jechac..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #186
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Jeszcze opcja poniedziałek rano.. będziemy na lotnisko do Krakowa pewnie jechac..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    to byłby ideał dla mnie. potwierdzisz mi te sprawy Hill Descent i fakturowe (to byłaby faktura Vat ZW - dostawa wewnątrzwspólnowtowa czy rachunek czy co), no i cenę, czy mam się z nim sam kontaktować (mógłbyś mi wysłać wtedy na PW namiary na niego albo tel do siebie to zadzwonię i się zgadamy żeby już tu nie spamować tyle w mojej sprawie w wątku)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #187
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to byłby ideał dla mnie. potwierdzisz mi te sprawy Hill Descent i fakturowe (to byłaby faktura Vat ZW - dostawa wewnątrzwspólnowtowa czy rachunek czy co), no i cenę, czy mam się z nim sam kontaktować (mógłbyś mi wysłać wtedy na PW namiary na niego albo tel do siebie to zadzwonię i się zgadamy żeby już tu nie spamować tyle w mojej sprawie w wątku)?
    Napisałem na priv A co do Hill descent to mówi że nigdy nie próbował aktywować tego w giuli

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #188
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Ja tez poniedziałek rano, tak jak pisałem na @ Krk , wszystko pasuje


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #189
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    A co do Hill descent to mówi że nigdy nie próbował aktywować tego w giuli
    czyli nie wiadomo czy sie podejmie? albo będzie rozpoznawał temat? no i nie wiadomo czy to może zniknąć np po updatcie softu w ASO? chyba muszę sam trochę z Włochem pogadać. BTW tak piszemy trochę nieładnie "Włoch" - ma gość jakieś imie czy nicka?


    Cytat Napisał Lukicrx Zobacz post
    Ja tez poniedziałek rano, tak jak pisałem na @ Krk , wszystko pasuje
    no to byle lot nie był za wcześnie żeby nas zdążył obsłużyc i został margines czasowy jakby jakieś niespodzianki wyszły po drodze.

    [MENTION=77795]niegowic[/MENTION], w KRK mamy organizować jakieś miejsce albo chociaż prąd? narzędzie jakieś mogę zabrać, przetwornicę 12V->230V też jakby co.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #190
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Spokojnie jeszcze 1.5 miesiąca, czekam zeby kupil bilety Internet powiedzial ze ma wiec prąd (zeby kompa podpoac) i ewentualnie dach mu jest potrzebny gdyby padało..

    Ma na imię Lio zawsze możesz napisać na eng-custom na FB jak napiszesz ze masz pytanie w związku z jego wizyta w Polsce to mysle ze odpisze...

    Lot jesli bedzie lecial tak jak mu sugerowalrm ma po 14 W poniedziałek.. I ogólnie nie jest to rekomendowana opcja i tylko w ostateczności

    Ja chyba też się na ta kierownice szarpne A co tam

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory