Strona 20 z 161 PierwszyPierwszy ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #191
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Internet powiedzial ze ma wiec prąd (zeby kompa podpoac) i ewentualnie dach mu jest potrzebny gdyby padało.
    do zmiany kiery to akurat dach wystarczy z auta prąd z przetwornicy i a hotspot mam w aucie jakby jednak coś mu nie działało.


    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ma na imię Lio
    tak będzie lepiej o nim pisać


    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    awsze możesz napisać na eng-custom na FB jak napiszesz ze masz pytanie w związku z jego wizyta w Polsce to mysle ze odpisze...
    ja z tych co dokonali dawno temu wyboru że FB nie będa nigdy mieli (przynajmniej jako konto prywatne) - pogrzebię w necie może jakiś email jest albo mi da telefon.

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Lot jesli bedzie lecial tak jak mu sugerowalrm ma po 14 W poniedziałek.. I ogólnie nie jest to rekomendowana opcja i tylko w ostateczności
    Jak narazie widać 2 z B-B chętnych. Wy jedziecie w poniedziałek na ten lot gdzieś z dalsza?

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ja chyba też się na ta kierownice szarpne A co tam
    no cena spoko, tym bardziej jak w pakiecie sales code wskakuje (bo akurat proxi po ominięciu SGW to sobie sam zrobię wkrótce). no i jakby ogarnął jeszcze Hill Descent to była by więcej niż bajka (choć mogę bez tego żyć). na eBayu jest gośc który handluje nowymi kierownicami, zamawiasz co chcesz, nawet przeszycia, ale cena jest ok tych 550EUR za samą kierę + pewnie (nie pamiętam) wysyłka. W ASO goła kierownica (bez przycisków, maskownicy, Start) to EUR800+
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #192
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    do zmiany kiery to akurat dach wystarczy z auta prąd z przetwornicy i a hotspot mam w aucie jakby jednak coś mu nie działało.



    tak będzie lepiej o nim pisać



    ja z tych co dokonali dawno temu wyboru że FB nie będa nigdy mieli (przynajmniej jako konto prywatne) - pogrzebię w necie może jakiś email jest albo mi da telefon.



    Jak narazie widać 2 z B-B chętnych. Wy jedziecie w poniedziałek na ten lot gdzieś z dalsza?


    no cena spoko, tym bardziej jak w pakiecie sales code wskakuje (bo akurat proxi po ominięciu SGW to sobie sam zrobię wkrótce). no i jakby ogarnął jeszcze Hill Descent to była by więcej niż bajka (choć mogę bez tego żyć). na eBayu jest gośc który handluje nowymi kierownicami, zamawiasz co chcesz, nawet przeszycia, ale cena jest ok tych 550EUR za samą kierę + pewnie (nie pamiętam) wysyłka. W ASO goła kierownica (bez przycisków, maskownicy, Start) to EUR800+
    On z tego co wywnioskowalem z rozmów z nim robi dla FCA.. Więc będzie miał dobry dostep do części

    Na lot Do Krakowa z Wrocławia, przynajmniej taki jest wstępny plan tak jak mowie jeszcze trochę czasu jest wiec poki nie będzie miał biletów na samolot to nie chce szczegółów ustalać a ramowy plan jest chyba dość rozsadny.

    Najwyżej jesli chcecie to mogą być Katowice ale ktoś będzie to musiał na lotnisko podrzucić bo nie wiem czy bede miał czas czekać ciezko mi to teraz określić do Bielska nie chce mi sie jednak zjeżdżać bo za daleko od autostrady.. ja na na Balice w 1:40h jestem w stanie dojechać z Woclawia no może nawet ciut szybciej



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #193
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    mysle ze kwestia dogadania - mogę go przejąć rano w Katowicach i rzucić na lotnisko w Balicach jeśli będzie potrzeba. tylko wtedy musielibyśmy na tyle wczesnie się spotkać żebym o jakiejś przyzwoitej porze wrócił do roboty do Bielska. Tym bardziej że też [MENTION=77989]Lukicrx[/MENTION] się by też chciał dołączyć do poniedziałku (nie wiem co dla niego/jak czasowo by się wyrobił, jeśli coś bardziej czasochłonnego, czy on mógłby Lio podrzucić do Krakowa jeśli ma większą robotę)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #194
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    ja na na Balice w 1:40h jestem w stanie dojechać z Woclawia no może nawet ciut szybciej
    [emoji15] no to fest


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #195
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukicrx Zobacz post
    [emoji15] no to fest


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Przy małym ruchu, w pon może się to udać ale w inne dni nie sądzę

  6. #196
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Raz mi się udało z bramek w Kato do bramek w Balicach zrobić 16 minut ale umówmy się , było to ok 20 lat temu a poza tym mądre to nie było [emoji38], dziś jeżdżę raczej zgodnie z wyliczeniem Googla jak się uda szybciej to jest to wypadkowa pozytywnego układu zdarzeń , sorry za OT


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #197
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Kurcze dobrze, że zauważyłem temat! Jeśli 16 lub 17 rano jest opcją to chętnie się na kierownicę z alcantarą bym szarpnął. Jestem z Krakowa. Oczywiście jeśli jest jeszcze szansa się zapisać

    W sobotę w nocy wracam z Neapolu ;]

  8. #198
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no to zaczyna sie robic oblozenie i na poniedzialek

    proponuje zrobic tak. [MENTION=77795]niegowic[/MENTION] rano podrzuca panow do Katowic, tam czekam ja, [MENTION=77989]Lukicrx[/MENTION] i [MENTION=73786]Garraty[/MENTION]. Moja kiera/aktywacja ACC+ i ewentualnie Hill Descent to pewnie max 20min dla jednego, drugi w tym czasie robi z autem Lukicrk (nie wiem ile u niego jest roboty, co planuje dodawac) - priorytetyzuje wg kolejnosci zgloszen. Z malym ofsetem wskakuje po mnie Garraty a po skonczeniu zabiera obu panów na lotnisko w Balicach. Miejsce, moze stacja benzynowa BP przy centrum handlowym Trzy Stawy zaraz przy A4: https://goo.gl/maps/HNiaqyKBVWxy4aKp6? Najoptymalniej, my z BB mamy 60km, Garraty z 70km w jedna strone, no i oszczedzamy niegowic-owi 140km. Przy okazji mini spocik, mozliwosc poznania sie, kawka. Co Wy na to?

    Do mojej i Garraty roboty nie potrzeba żadnych ekstra warunków, bo robota szybka i prosta. Musimy poznać tylko co jest do zrobienia u Lukicrx, czy nie trzeba szukać jednak jakiegoś miejsca pod dachem/czystego/z prądem/oświetleniem itp.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 01-05-2019 o 14:44
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #199
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no to zaczyna sie robic oblozenie i na poniedzialek

    proponuje zrobic tak. [MENTION=77795]niegowic[/MENTION] rano podrzuca panow do Katowic, tam czekam ja, [MENTION=77989]Lukicrx[/MENTION] i [MENTION=73786]Garraty[/MENTION]. Moja kiera/aktywacja ACC+ i ewentualnie Hill Descent to pewnie max 20min dla jednego, drugi w tym czasie robi z autem Lukicrk (nie wiem ile u niego jest roboty, co planuje dodawac) - priorytetyzuje wg kolejnosci zgloszen. Z malym ofsetem wskakuje po mnie Garraty a po skonczeniu zabiera obu panów na lotnisko w Balicach. Miejsce, moze stacja benzynowa BP przy centrum handlowym Trzy Stawy zaraz przy A4: https://goo.gl/maps/HNiaqyKBVWxy4aKp6? Najoptymalniej, my z BB mamy 60km, Garraty z 70km w jedna strone, no i oszczedzamy niegowic-owi 140km. Przy okazji mini spocik, mozliwosc poznania sie, kawka. Co Wy na to?

    Do mojej i Garraty roboty nie potrzeba żadnych ekstra warunków, bo robota szybka i prosta. Musimy poznać tylko co jest do zrobienia u Lukicrx, czy nie trzeba szukać jednak jakiegoś miejsca pod dachem/czystego/z prądem/oświetleniem itp.
    Spokojnie dajcie mu najpierw kupic bilety. Wtedy będziemy planować dokladnie. Jeszcze nie ma potwierdzenia ze zgadza się z moją rozpiska i planem lotów..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #200
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    co nie znaczy ze nie mamy byc zwarci i gotowi juz z jakims wstepnym planem. jednak ze wzgledu na przylot i ograniczenia z jego strony, to my jakos musimy sie optymalnie dostosowac.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory