Strona 24 z 161 PierwszyPierwszy ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #231
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Najpóźniej 3 tygodnie przed przylotem czyli do końca maja będę zbierał.. narazie czekam na dopisanie numerów vin, połowa osób jeszcze nie wpisała..

    Pewnie gotówka i najlepiej w euro, nie wiem czy będzie miał terminal ale dla pewności to jeszcze ustale.. na koniec maja mam nadzieję miec bardziej szczegółowy opis co i jak i warunki jak jeszcze macie jakieś wątpliwości to piszcie pytania. W tym tygodniu zrobię grupę na whats up i tam też będzie można żądać pytania bezpośrednio Lio..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Do race mode chyba vin niepotrzebny [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  2. #232
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Do race mode chyba vin niepotrzebny [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Tak ale takich osób które chcą tylko race Mode to chyba tylko Ty

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #233
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Tak ale takich osób które chcą tylko race Mode to chyba tylko Ty

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Poczułem się wywołany do tablicy bo ja vinu nie podałem [emoji6]

    Bylem sceptycznie do tego nastawiony, ale w korku faktycznie bajka. Tylko nie zawsze sam rusza, trzeba pyknac w gaz.
    Nie wiem jesscze od czego to zalezy, ale chyba od czasu postoju.


    I trzeba kontrolować ikonkę auta czy jest aktywna, bo w zakręcie potrafi zgubić auto o przed nami
    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 06-05-2019 o 07:07

  4. #234
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Poczułem się wywołany do tablicy bo ja vinu nie podałem [emoji6]

    Bylem sceptycznie do tego nastawiony, ale w korku faktycznie bajka. Tylko nie zawsze sam rusza, trzeba pyknac w gaz.
    Nie wiem jesscze od czego to zalezy, ale chyba od czasu postoju.


    I trzeba kontrolować ikonkę auta czy jest aktywna, bo w zakręcie potrafi zgubić auto o przed nami
    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    W instrukcji jest takie info:

    STRATEGIA „STOP AND GO”
    Strategia działania „Stop and Go”
    umożliwia utrzymanie bezpiecznej
    odległości od poprzedzającego pojazdu
    aż do całkowitego zatrzymania się
    samochodu. Ponadto spowoduje
    automatyczne ruszenie samochodem,
    gdy pojazd poprzedzający wznowi jazdę
    w ciągu dwóch sekund. W przeciwnym
    razie konieczne będzie naciśnięcie
    pedału przyspieszenia lub przycisku RES.



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #235
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    W instrukcji jest takie info:

    STRATEGIA „STOP AND GO”
    Strategia działania „Stop and Go”
    umożliwia utrzymanie bezpiecznej
    odległości od poprzedzającego pojazdu
    aż do całkowitego zatrzymania się
    samochodu. Ponadto spowoduje
    automatyczne ruszenie samochodem,
    gdy pojazd poprzedzający wznowi jazdę
    w ciągu dwóch sekund. W przeciwnym
    razie konieczne będzie naciśnięcie
    pedału przyspieszenia lub przycisku RES.



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    A no, właśnie. Potwierdzam [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  6. #236
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    [MENTION=77795]niegowic[/MENTION]
    wracając do spotkania z Lio w poniedziałek, coś zostało ustalone (Katowice czy Kraków)?
    coś juz się może wiadomo na temat Hill Descent, czy temat pewny/prosty, czy byłbym królikiem doświadczalnym? aż tak mi nie zależy, choc jeśli jest pewny że będzie tip top, to wezmę z kierą ze Stelvio Q.

    BTW, mam na sprzedaż używaną kierownicę z Giuli Q z końca 2017r alcantara/carbon/prawdziwa skóra/czerwona nić/czerwony przycisk którą kupiłem parę tygodni temu ale nie zamontowałem. Dla mnie nieużyteczna bo niestety bez podgrzewania (handlarz mnie wprowadził w błąd, że auto miało przycisk na panelu od grzania kiery, a wtedy jeszcze nie wiedziałem że mają być 3 wtyczki w kierownicy i mu uwierzyłem), miałem ją montować na lato a potem sprzedać, ale skoro pojawiła się opcja u Lio kiera+ACC to będę tą co mam sprzedawał. Panel przycisków jest bez ACC, ale jak ktoś ma auto z ACC (lub Stelvio - tu DH dochodzi) to panel przycisków ACC/Hill Descent można przełożyć w parę minut. Kiera praktycznie w bardzo dobrym stanie - jest kilka wgłębień/rysek na skórze z lewej strony - zgaduję od obrączki czy zegarka, widać na fotkach (w realu tak nie widać -zdjęcia z lampą). Auto miało kilka tyś km przejechane z tego co handlarz mi mówił - alcantara niewytarta nigdzie. plastiki/alu bez rysek.

    Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. załączam fotki poniżej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190511_194302.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	159.9 KB
ID:	258216Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190511_194313.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	184.9 KB
ID:	258217Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190511_194328.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	134.6 KB
ID:	258218Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190511_194349.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	105.1 KB
ID:	258219Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190511_194425.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	88.1 KB
ID:	258220
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #237
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    No ja się do was dostosuje, jak chcesz dam Ci listę osób które się wpisały na poniedziałek i sie dogadacie jak to dograc wewnętrznie.. Bo ja nie wiem gdzie to bedziecie w stanie ogarnac

    Co do Hill descent to on tego jeszcze nigdy nie robił w teorii powinni się dac.. zapytam to czy będzie miał okazję przetestować..

    W sumie już niedługo będzie musiał ogarnąć części..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #238
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    No ja się do was dostosuje, jak chcesz dam Ci listę osób które się wpisały na poniedziałek i sie dogadacie jak to dograc wewnętrznie.
    OK, aczkolwiek już swoje propozycje przedstawiałem i Lukicrx&Garraty byli za Katowicami, Garraty miał zabrać Lio&Co do Krakowa. To było zanim Suzumushi dołączył.

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Bo ja nie wiem gdzie to bedziecie w stanie ogarnac
    z tym gdzie to jedyny problem to robota u Suzumushi (inne do ogarnięcia z wewnątrz auta bez problemu - nie trzeba garażu itp) - bo on chce wyświetlacz i ACC, a to już ciut więcej grzebania (wyświetlacz), i pod chmurką raczej nie zrobią (jeśli pogoda by nie dopisała)- ja wymieniałem przy otwartych drzwiach - nur pod schowek na plecach do wyjęcia listwy ozdobnej deski - bo u mnie za chiny nie chciała wyjść przez podważanie.

    daj mi kontakty, jakoś się zgadamy.


    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Co do Hill descent to on tego jeszcze nigdy nie robił w teorii powinni się dac.. zapytam to czy będzie miał okazję przetestować..
    zapytaj proszę. w sumie nie chciałbym być zdalnym królikiem doświadczalnym gdyby się okazało że odjade a potem jakieś jaja się będą działy. musimy sprawę zamknąć wcześniej żeby zamówił właściwą kierę


    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    W sumie już niedługo będzie musiał ogarnąć części..
    no właśnie. kiedy te zaliczki będziesz zbierał?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #239
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    OK, aczkolwiek już swoje propozycje przedstawiałem i Lukicrx&Garraty byli za Katowicami, Garraty miał zabrać Lio&Co do Krakowa. To było zanim Suzumushi dołączył.


    z tym gdzie to jedyny problem to robota u Suzumushi (inne do ogarnięcia z wewnątrz auta bez problemu - nie trzeba garażu itp) - bo on chce wyświetlacz i ACC, a to już ciut więcej grzebania (wyświetlacz), i pod chmurką raczej nie zrobią (jeśli pogoda by nie dopisała)- ja wymieniałem przy otwartych drzwiach - nur pod schowek na plecach do wyjęcia listwy ozdobnej deski - bo u mnie za chiny nie chciała wyjść przez podważanie.

    daj mi kontakty, jakoś się zgadamy.



    zapytaj proszę. w sumie nie chciałbym być zdalnym królikiem doświadczalnym gdyby się okazało że odjade a potem jakieś jaja się będą działy. musimy sprawę zamknąć wcześniej żeby zamówił właściwą kierę



    no właśnie. kiedy te zaliczki będziesz zbierał?
    Ok jutro Ci podesle na maila kontrakt ludzi na krakow/katowice

    Co do zaliczek man nadzieje ze uda mi sie Lio przycisnac w przyszlym tygodniu zeby sie upewnic czy jest ok z wartoscia zalczek mysle ze ok 100 zl od osoby.. ok 25 euro jak bede wiedzial to dam znac na maila osobom ktore sie zapisaly.. a I ta grupe na whatsup dodac.. musze liste wydrukowac ze zeby na papierze to latwiej miec dostepne



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #240
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ok jutro Ci podesle na maila kontrakt ludzi na krakow/katowice

    Co do zaliczek man nadzieje ze uda mi sie Lio przycisnac w przyszlym tygodniu zeby sie upewnic czy jest ok z wartoscia zalczek mysle ze ok 100 zl od osoby.. ok 25 euro jak bede wiedzial to dam znac na maila osobom ktore sie zapisaly.. a I ta grupe na whatsup dodac.. musze liste wydrukowac ze zeby na papierze to latwiej miec dostepne



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    mi jest totalnie obojetne gdzie to bedzie, moge leciec na Wrocek i jak mi zrobia jako "ostatniego" to ich przywiezc do KRK/KAT

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] moze bys wydziergal na okazje tych retrofitow z jeden wylacznik start@stop ?


    w

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory