Strona 26 z 161 PierwszyPierwszy ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #251
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    W ramach podsumowania
    Panowie byli i zrobili robotę - kilkanaście aut

    To jak pracowali - pełna profeska

    Wgrywają acc, race mode, montują wyświetlacz, aa/CP (nie zawsze się da) maja kierownice od Q itp itd

    Mysle ze jeszcze wpadną - maja tez opcje wgrania mapy na 315 km 470nm ponoć mapa opracowana w fabryce - wgrywają bez grzebania w sterowniku

    U mnie acc się nie udało - po wgraniu wyskakiwał jakiś błąd (migał licznik) choć wszystko działało ok - goście siedzieli ze 3h ale nie dali rady - pozostałe kilkanaście aut bez problemu - chłopaki naprawdę profeska !!

    Next week jadą do Chin - modza 180 aut w 3 miastach !!!

    Podsumowując - warto !!!
    Mapa na 324KM taki pomiar z hamowni pokazali szkoda że nie udało się z Twoim autem na 17 osób które były na liście to chyba tylko u Ciebie nie poszło.. oni też się przejęli.. moze okazać sie że u Ciebie coś nie tak z którymś modułem i problem powróci przy serwisie.. ale grunt że udało się wszystko przywrócić i naprawdę chcieli.. przy moim module pod android auto już widziałem zwątpienie ale się nie poddali mam nadzieję że w ASO uda się aktywowac

    Jak ktoś ma jakieś uwagi sugestie to dajcie znać mam nadzieję że organizacja nie była najgorsza, strasznie się cieszę że się udało

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #252
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Wow, super sprawa, gratuluję! Jeśli chciałbym wprowadzić takie mody, muszę jechać do Włoch?

    Mapa do silnika jest dostępna dla wszystkich wersji silnikowych? 2016-2017-2018-2019?

    Ile kosztuje kierownica z Q?

    Czy mają u siebie fotele z manualna regulacją z wersji Q (wyglada jak z Veloce, ale ma alcantarę pośrodku)? Są takie fotele na Allegro, ale bez poduszek i za 6500 złotych, trochę sporo.

  3. #253
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    kiera z Q razem aktywacja acc i sales code jak ktos dokladal kosztowala przy tej akcji eur500.

    siedzenia to nie bylaby pewnie tania sprawa do tego wydylka takuego gabarytu z zagranicy to tez nie byloby malo no i ryzyko uszkodzenia.
    jak dzwonilem po handlarzach z allegro za wyswietlaczem duzym to trafilem inne rzeczy ktorych na allegro nie wystawiali jeszcze - progi z Q a u innego siedzenia o jakie pytasz - z boczkami i podlokietnikiem chcieli 3tys, jedynie na jednym fotelu bylo uszkodzenie alcantary na tej wysuwanej czesci. wrzucalem nawet info na forum w watku o fotelach ale zainteresowania nie bylo wielkiego. wzial je kolega [MENTION=79678]kozak[/MENTION] bez boczkow stargowal na 2 tys ,za 1tys tapicer wymienil mu alcantare na podudziu a oparcie tylnej kanapy przerobil na jego rozkladane i ma wypas- wrzucal fotki. trzeba szukac/dzwonic i targowac

  4. #254
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Wow, super sprawa, gratuluję! Jeśli chciałbym wprowadzić takie mody, muszę jechać do Włoch?

    Mapa do silnika jest dostępna dla wszystkich wersji silnikowych? 2016-2017-2018-2019?

    Ile kosztuje kierownica z Q?

    Czy mają u siebie fotele z manualna regulacją z wersji Q (wyglada jak z Veloce, ale ma alcantarę pośrodku)? Są takie fotele na Allegro, ale bez poduszek i za 6500 złotych, trochę sporo.
    Te za 6500 widziałem, handlarzy ponosi trochę z cenami [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  5. #255
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    I jak tam tryb RACE Panowie się sprawuje? Śmiga wszystko?

  6. #256
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    I jak tam tryb RACE Panowie się sprawuje? Śmiga wszystko?
    Wszystko działa, bokiem idzie [emoji16]

    Ponoć u niektórych może nie działa redukcja biegu(zależy od licznika). U mnie działa wszystko.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #257
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    To ja jeszcze podziekuje za organizacje, bylo super, chłopaki profeska, troche pogadalismy w drodze powrotnej, ogolnie byli zadowoleni z ubera na lotnisko

    w

  8. #258
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    To ja jeszcze podziekuje za organizacje, bylo super, chłopaki profeska, troche pogadalismy w drodze powrotnej, ogolnie byli zadowoleni z ubera na lotnisko

    w
    Za takiego Ubera to bym potrójna stawkę zapłacił dostałem filmik od Lio niestety jak już zwalniasz z ponad 260.. w każdym razie napewno im się podobało

    Dziś mogę powiedzieć że wygląda na to że akcja zakończyła się 94% sukcesem z 1 autem z 17 się nie udało.. no i jeszcze mała problemy z Android Auto.. ale mam nadzieję że uda się aktywowac.. grunt że moduł mam wymieniony.

    Dzięki wszystkim za pomoc szczególnie Rafałowi S. Za pomoc w wyborze miejscowki i koordynację Warszawy oraz Leszkowi P. (Epsonix) za pomoc w wyborze miejsca i koordynacje w Katowicach

    Mam nadzieję że jeszcze będzie okazja się spotkać


    PS tak jak pisałem zaliczki będę odsyłał w tym tygodniu. Gdyby ktoś nie dostał do piatku to proszę dajcie mi znać..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #259
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Wszystko działa, bokiem idzie [emoji16]
    Cool! Dawać filmy!

  10. #260
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    [QUOTE=SWRSC;2173914]Cool! Dawać filmy![/QUOTE [MENTION=79678]kozak[/MENTION] Ty chyba masz drona nie? To by mogły być fajne ujęcia



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory