Strona 38 z 161 PierwszyPierwszy ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #371
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Tylko ściema jest z vinami, bo chyba nikt nie ma dopisanego, a kasę lio wziął za To. A jak widać już drugie aso które robi reset konfigu auta.ja to od samego początku wiedziałem że tsk będzie ale zapłaciłem żeby się dowiedzieć jak to jest uruchamiane [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    tylko mu jednak uwierzyłeś, pojechales do aso, zrzutu swojego nie miales (no bo race mial sie skasowac tylko przy wymianie bcm wg kednej z wersji od Lio) i potem musiales szukac z innych zrodel. tak czy siak flaszka i forumowa chwala od kazdego kto skorzystal Ci sie nalezy za rozkminienie tematu.

    inna sprawa ze te sciemy i niewywiazanie sie ze zobowiazan daja mi do myslenia odnośnie wspolpracy z Lio przy projekcie o ktorym z nim rozmawialem.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Zaraz po wizycie w Polsce miał jechać do Chin robić iles-set samochodów, więc mozliwe ,ze nie miał czasu.
    Z drugiej strony miał też mi dosłać przełacznik DNA, bo dla mnie zabrakło tych nowszych i przełącznika do tej pory nie ma- pisze,ze wysłał,ale DHL zgubił, innym razem ,ze wysle w poniedziałek itp. Na szczęście nie płaciłem mu na razie
    podczas wizyty mowil ze przekaze liste za pare dni i za tydzien-poltorej beda w bazie.

    mam inne zrodlo na dodanie vin, zapytam, choc z drugiej strony acc sobie zawsze moge przywrocic a nie bedzie sladu w bazie z dodawania wpisu znacznie pozniej niz auto wyszlo z fabryki

  2. #372
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tylko mu jednak uwierzyłeś, pojechales do aso, zrzutu swojego nie miales (no bo race mial sie skasowac tylko przy wymianie bcm wg kednej z wersji od Lio) i potem musiales szukac z innych zrodel. tak czy siak flaszka i forumowa chwala od kazdego kto skorzystal Ci sie nalezy za rozkminienie tematu.
    i
    nie zrobiłem, bo bylem na naprawie mechanicznej, nie sądzilem ze aso mi skasuje proxi... race sie obawialem, a na acc sie polakomilem tez ze wzgledu na update ktory miał wgrywac... a tez go nie wgrał... na szczescie nie zaplacilem jakos duzo...

  3. #373
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Giulia 2.0 200KM
    Postów
    15

    Domyślnie Mody od Loe

    Cze,

    a czy Carplay również komuś zniknął po wizycie w ASO?

  4. #374
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robert10101 Zobacz post
    Cze,

    a czy Carplay również komuś zniknął po wizycie w ASO?
    No jak aso zrobi reset proxi to zniknie zapewne.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  5. #375
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Jestem aktualnie na wakacjach I nie zagladalem titan.. pociagne temat z Lio z Tymi vinami.. mozecie mi napisac na priv lub na WhatsApp kto mial problem z vin.. race mode to wiemy ale juz ACC powinno byc dodane.. wiec sorry jesli zrobil nas na szaro to moze mu sie opinia popsuc.. I ja bede jedna z pierwszych osob ktora mu wystawi zla opinie.. bo co jak co ale sciemniania nie lubie..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #376
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Gadalem z Lio ma sprawdzic. Ogolnie byla tez informacja od niego ze profil zeby przed wizyta w aso z nim potwierdzic ze bylo dodane wszystko jak trzeba.. man nadzieje ze uda sie to wyjasnic.

    O Kozaku wiem, Jesli chodzi o aktywacje ACC to akurat nie ma wiekszego problemu.. a race mode wyglada na to ze tez juz wiemy jak wiec tragedii nie bedzie ale bede cisnal Lio zeby bylo tak jak milo byc mi sie wydaje ze jemu tez zalezy zeby ludzie bylo zadowoleni zwlaszcza w dobie internetu gdzie opinie latwo sobie zepsuc..

    Narazie prosze na spokojnie dawajcie znac jesli cos jest nie tak I przed wizyta w aso zapytajcie Lio czy jest dodane albo podeslijcie do mnie to sprawdz z nim nie ma problemu

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #377
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    napisalem do Lio o co chodzi, ze rujnuje glowny 'selling point' swoich uslug czyli dodatnie sales codow, bo proxi to sobie sami potrafimy zrobic. dam znac jak cos odpisze.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #378
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    napisalem do Lio o co chodzi, ze rujnuje glowny 'selling point' swoich uslug czyli dodatnie sales codow, bo proxi to sobie sami potrafimy zrobic. dam znac jak cos odpisze.
    No ja też go meczylem mówi że nie wie czemu nie jest approved po takim czasie i ze wysłał maila dzisiaj z prośbą o wyjaśnienie. Ma dac znać na Whats up jaki status. No nic czekamy.. Ale na ten moment wygląda na to że żadna z aut nie ma dodanych opcji do vin.. mam nadzieję że to się skończy jak trzeba.. widać było że jest niezadowolony z obrotu spraw bo mu zależy na dobrej opinii.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #379
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał chendo Zobacz post
    Czekam na wieści. Wożę zakupione radio w bagażniku. Mam nadzieje, ze coś z niego jeszcze będzie
    jesli nie boisz sie to pozycz do testów sprawdze na swoim aucie co da sie zrobic.

  10. #380
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Odpowiedź na whatsup dla tych co nie maja:

    Good morning guys sorry but this time I'm very busy.
    Yesterday I checked all the VIN status and for now they are still in the approval phase, I sent an e-mail to request information but now I am waiting for an answer.
    The sales code was written on each VIN on 06.28.2019 but they are waiting for approval usually they do not take more than 2/3 weeks but this time it is more. this procedure is not as immediate like in VIN Jeep - Chrysler - Maserati and Dodge
    Unfortunately this procedure does not depend on me but on Alfa Romeo. Please ask before going to the dealer, write me a message. I check the approval status if it is positive . Today all VIN are still in the approval phase.
    If checking it has not yet been approved and ask the dealer not to restore the car in factory mode to avoid canceling the code, I have been informed that some of you have been restored to the car, if necessary I will arrange to join you in Poland to reactivate the function as before.
    Is the first time I encounter this problem with Alfadealerconnect and I asked for explanations, as soon as they answer I update you and I hope the approval happens as soon as possible
    I'm sorry about this and try to fix it as quickly as possible.
    He reminded you before going to the dealer, write me a message to check the approval status.
    Pls any info pls text me.

    I do my best to guarantee the promised service

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory