Strona 39 z 161 PierwszyPierwszy ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #381
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Dla potomnych:

    Giulia z 03/2017 ma już przycisk DNA bez mikrostyku od race (może to bardziej kwestia modelu?)

    Konsola faktycznie siedzi mocno, bez łyżek do plastików bym się nie brał. Można ją wyjąć bez łamania, ale warto wymienić spinki.

  2. #382
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    Dla potomnych:

    Giulia z 03/2017 ma już przycisk DNA bez mikrostyku od race (może to bardziej kwestia modelu?)

    Konsola faktycznie siedzi mocno, bez łyżek do plastików bym się nie brał. Można ją wyjąć bez łamania, ale warto wymienić spinki.
    możliwe że to już będzie reguła, choć znając AR to zawsze mogą być od niej wyjątki

    tak, blaszki spinek na sztorc się zakleszczają stąd i ciężko idzie i się łamią (bądź łamią się plastiki z konsoli jak się nieumiejętnie wyjmuje) - u mnie ASO 2 razy wyciągało, raz jak wymieniali źle działające pokrętło od radia, drugi raz jak wymieniali plastikową maskownicę wokół drążka którą przy pierwszym razie próbowali podważać i ją podziubali (po co czytać eLearna jak można rozbierać na pałę...). jak ja wyjmowałem do RACEa to okazało się że 2 spinek nie było już a 2 plastikowe języczki które w nie wchodzą były już przez ASO klejone, ale się odłamały... ehh ASO
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #383
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Hahahaha....koledzy sa bardzo ambitni z tymi skomplikowanymi modifikacjami....ponad moja wiedze i ambicje.....a ja, widocznie wielka gapa, tymczsem zmagam sie z problemem jak tu wymienic tylna wycieraczke w 2017 Stelvio!!! Nie wiem jak to zrobic. Nie smiejcie sie...zobaczcie najpierw swoje Stelvio.....czy uda wam sie wyjac pioro bez wyjecia calego ramienia....ale jak?, albo celowego rozbicia tylnej szyby? hehehehe

  4. #384
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    W wersji z manualem wystarczy zmienić na CC ( niektóre wersję maja A8) i race mode też działa [emoji16]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 01-08-2019 o 15:47

  5. #385
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Czy ktoś próbował odpalać race mode (sam lub z pomocą Lio) na przełączniku chwilowym (nie przeskakuej tylko obraca się i wraca podświetlając kolejne opcje - to chyba zmiana w giuli 2018. Zakupiłem (w sumie to dostałem) takie coś w zestawie i zastanawiam się czy jest szansa, że może nie podświetli race, ale na niego przeskoczy?

  6. #386
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Z tego co mówił Lio przełaczniki nie sa wzajemnie zamienne. jak Ci nie zadziała to chętnie odkupie ten co masz "chwilowy"

  7. #387
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Z tego co mówił Lio przełaczniki nie sa wzajemnie zamienne. jak Ci nie zadziała to chętnie odkupie ten co masz "chwilowy"
    Ale on jest bez race - tylko z racji, że jest bistabilny zakładam, że komunikuje się po can z kompem i może przeskoczy na te opcje. Jest duża szansa, że nawet wiązkę ma inną. Sprawdzę pewnie dopiero mając w rękach taki z opcją race - nie chcę 3 razy rwać konsoli (tym bardziej, że mam teraz całą do podmiany).

    Będę sprzedawał sporo części (m. in. właśnie kompletną konsolę) to wrzucę tu listę.

  8. #388
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Skoro jest bez race to nie włączy race, ja mam race aktywowany ale nie wymieniłem przełącznika i ten oryginalny nie włącza trybu race

  9. #389
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Skoro jest bez race to nie włączy race, ja mam race aktywowany ale nie wymieniłem przełącznika i ten oryginalny nie włącza trybu race
    Dzięki za informacje.

  10. #390
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Skoro jest bez race to nie włączy race, ja mam race aktywowany ale nie wymieniłem przełącznika i ten oryginalny nie włącza trybu race
    A w jaki sposób go aktywujesz?

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory