Strona 46 z 161 PierwszyPierwszy ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #451
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    Czy ktoś kto ma może potwierdzić czy to działa tylko jako dioda w lusterku czy też jakoś na desce, dźwiękowo?
    Mam fabryczny i można ustawić lamkę lub lampkę plus dźwięk

  2. #452
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Mam fabryczny i można ustawić lamkę lub lampkę plus dźwięk
    To ma też jakąś funkcje monitorowania ruchu poprzecznego przy wyjeżdżaniu? Chyba gdzieś mi migło na promovideo

  3. #453
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    Wraz z nowym zderzakiem dostałem czujniki więc rozważam czy się w to nie bawić, wiązka jest obok tej od czujników cofania. (to sprawdzałem)

    Lusterka mają jedną wiązkę, tylko te z ikonkami mają więcej pinów obsłużonych (14 vs 18pin) - (to czytałem nie sprawdzałem sam)

    Mówiąc szczerze, nie wiem czy jest sens robić ten retrofit - wymiana lusterek to koło 1k, moduły do zderzaka pewnie z 5 stówek. A funkcja raczej taka sobie.

    Czy ktoś kto ma może potwierdzić czy to działa tylko jako dioda w lusterku czy też jakoś na desce, dźwiękowo? Chcę to podłączyć, puścić proxi i zobaczyć co się stanie ;-)

    PS Ciekawe, że demontaż zderzaka tak przeraża Lio, przecież to trwa 6 minut.

    Jakbyś sie nie zdecydował to chetnie odkupie. Priv
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  4. #454
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    To ma też jakąś funkcje monitorowania ruchu poprzecznego przy wyjeżdżaniu? Chyba gdzieś mi migło na promovideo
    Prawdę powiedziawszy nie miałem jeszcze okazji skorzystać z tego systemu. Spróbuję dzisiaj sprawdzić jak to działa w praktyce.
    W instrukcji obsługi pisze "System RCP (Rear Cross Path detection). System ten pomaga kierowcy podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc postojowych, gdzie może być ograniczona widoczność nadjeżdżających pojazdów. System RCP monitoruje strefy znajdujące się za samochodem, z obu stron. Wykrywa obiekty zbliżające się do boku samochodu, których prędkość wynosi minimalnie od 1 km/h do 3 km/h a maksymalnie około 35 km/h. Wtakim zakresie prędkości odbywa się zazwyczaj ruch w obrębie parkingów. O uaktywnieniu tego systemu kierowcę informuje wskazanie dźwiękowe i wizualne." oraz "Dezaktywacja funkcji Blind Spot Alert. Po wyłączeniu tego systemu (tryb „Blind Spot Alert” ma status „OFF”), systemy BSM (Blind Spot Monitoring) lub RCP nie będą emitować sygnałów. System BSM zapamięta, jaki tryb działania był włączony w momencie wyłączenia silnika. Po każdorazowym uruchomieniu silnika zostanie przywrócony i uruchomiony tryb, jaki zapamiętano wcześniej."

  5. #455
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Ok, wydaje mi się to ciekawsze niż sam blind spot - spróbuję też uruchomić u siebie jak odbiorę zderzak z malowania.

  6. #456
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Tylko w proxi w mes nie ma gdzie tego włączyć... Musicie znać bajty ktore i na co trzeba zmienić...

    P. S. Kolejny diesel z race mode gdzie nie działają manetki...

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  7. #457
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    To ma też jakąś funkcje monitorowania ruchu poprzecznego przy wyjeżdżaniu? Chyba gdzieś mi migło na promovideo
    Tak, fajna sprawa. Pika i mruga z danej strony, z której nadjeżdza auto.
    Działa tylko z tyłu auta, ale przód jest krótki, więc nie potrzebne
    Pozdro,
    Bartas

  8. #458
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Tylko w proxi w mes nie ma gdzie tego włączyć... Musicie znać bajty ktore i na co trzeba zmienić...
    Niekoniecznie tak musi być, moduł komfortowych foteli (tak jakoś to się nazywa) się sam wykrył i skonfigurował, być może tu będzie ta sama historia.

    Gdzieś na anglojęzycznym forum przewinęło mi się, że to jest P&P. I tak mam, więc podłączę i dam znać czy cokolwiek rusza.

  9. #459
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie


    PS Ciekawe, że demontaż zderzaka tak przeraża Lio, przecież to trwa 6 minut.
    W sumie może dlatego że pytałem u mnie w garażu podziemnym gdzie nie bylo za dużo miejsca no i pewnie wygodniej byłoby jednak podnieść samochod ewentualnie mieć kanał, nie ściągnąłem zderzaka wiec sie nie wypowiem + potem skasowanie..

    Jak się komuś uda to chetnie sie dowiem co i jak

    Ja tam nawet bym chętnie dołożył BSM.. myślę że nieraz ulatwiloby sprawę.. A i jak komuś by się udało dołożyć otwieranie klapy ruchem nogi to byłoby jeszcze lepsze

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #460
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    Niekoniecznie tak musi być, moduł komfortowych foteli (tak jakoś to się nazywa) się sam wykrył i skonfigurował, być może tu będzie ta sama historia.

    Gdzieś na anglojęzycznym forum przewinęło mi się, że to jest P&P. I tak mam, więc podłączę i dam znać czy cokolwiek rusza.
    Daj znać, jakby to faktycznie było takie proste to kolejny retrofit się szykuje [emoji16]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory