Strona 60 z 161 PierwszyPierwszy ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #591
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Gadałem z kolegą z serwisu faktycznie po włożeniu innego radia do samochodu jest czarny ekran
    Auto musi się przyuczyć to trwa trzeba też wyłączyć zapłon dokładnej procedury nie znam
    Po tym załączy się i poprosi o kod


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #592
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    Radio z innym vinem niż w body woła kodu, można to w prosty sposób ominąć na chwilę odłączamy zasilanie na akumulatorze. Podłączamy zasilanie i uruchamiamy radio ( pokrętłem ) przed włączeniem zapłonu. Zanim radio wymieni z body co ma mija dłuższa chwila i startuje bez kodu - możemy włączyć zapłon i odpalić . Przy ponownym włączeniu zapłonu radio zapyta o kod.

  3. #593
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    super i za kazdym razem wylaczac aku ?

  4. #594
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    super i za kazdym razem wylaczac aku ?
    to jakiś automacik dodać żeby sam "odłaczał aku" (tzn pewnie nie aku tylko zasilanie na radiu). taki żarcik, nie, przynajmniej w mojej wypowiedzi chodziło o użycie radia na chwile w celach aktywacji AA/ACP bo z tym są problemy - u jednych nic w proxi nie trzeba zmieniać (kolega kgb z alfaowner w Stelvio 2018) a u innych wychodzi że trzeba (klag3 i paru innych na giuliaforums którzy do dziś nie mogą odpalić AA/ACP w starszych autach z nowym radiem).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #595
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    musi ktoś sie trafić dociekliwy jak ugryzc ten soft w radiu zeby go "wyczyscic" [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] ?

  6. #596
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    ja się nie biorę, przynajmniej narazie, raz że mam praktycznie zero doświadczenia z radiami, nie mam dostępu ani do radia nowego (używkę możnaby kupic) czy do innych aut w których można coś próbować. jest też znajomy kolegi klag3, który pracuje w serwisie FCA i wiem że zajmował się radiami np w Jeepach - on coś tam próbuje też koledze klag3 pomóc, nie staram się wieć dublować. Inna spraw że totanie nie mam czasu - ja już pracuje po 16h dziennie a śpie po 4-5 bo oprócz nowego biznesu ciągle jeszcze ciągnę stary kontrakt, więc narazie wystarczy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #597
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    A spróbuj wbić EC w 88 bajcie.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Przełącznik zrobiony, działa. EC jak i CC działają super z jednym małym ale. Ale licznik kilometrów miga, napędu przedniej osi.

  8. #598
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Ale napęd przedniej osi nie działa w race? Czy wogole nie działa?

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  9. #599
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Nie wiem czy działa bo jak działa to przy poślizgu, czyli na oblodzeniu. I to jest kwestia Race. Jak nie włączałem race to latałem 20-30 minut, jak tylko włączyłem race to wykrzaczył licznik. A innych forach maja ten sam problem z Q4

  10. #600
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    epsonix !! czy ty minowałeś i adoptowałeś race?

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory