Strona 64 z 161 PierwszyPierwszy ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #631
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Nie, ale majty zmieniałem.

  2. #632
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechtak Zobacz post
    Nie, ale majty zmieniałem.
    Przywiozę Ci jutro czyste [emoji16]
    A poważnie to dziwne rzeczy się dzieją.
    Niby rocznik pozwala na zmiany bez sgw a jednak coś trzyma/blokuje.
    Ale Może bcm jest bardziej rozbudowany i mes nie czyta całego obszaru?

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #633
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Mes działa lepiej z CANtieCAR niż z ELM - dziś sprawdzone, szybciej i bez zacięć.

  4. #634
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Mes działa lepiej z CANtieCAR niż z ELM - dziś sprawdzone, szybciej i bez zacięć.
    ale raczej na mesie multiplexed. znajomy z Bułgarii miał CANtieCARa ale nie miał wtedy MESa multiplexed, korzystał ze zwykłego MESa (wtedy chyba 4.2, a że nie multiplexed to musiał dawać adaptery) i też nie mógł zrobić proxi w jedym aucie z 2017 czy 16 roku. Dopiero dogadał się z Yanim (autor MES), i na wersji multiplexed poszło od strzała z CANtieCARem. Coś jest specyficznego w dostępie/timingu i zwykły MES sobie nie radzi z tym.

    Zauważyliście tez że nie było aktualizacji MES od podan 0.5 roku, a kiedyś były średnio co 2mce? z tego co wiem z lipca, Yani męczył jakieś nowe sterowniki w Ducato i coś mu nie działa - może podobne przyczyny ale na większą skalę które powodują, że w Giulii to działa już z problemami pewnymi?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #635
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Z innej beczki - czy Leo załatwił Wam w końcu zmiany w bazie konfigu aut, tak żeby retrofity nie wylatywały przy byle wizycie w ASO?

  6. #636
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    Z innej beczki - czy Leo załatwił Wam w końcu zmiany w bazie konfigu aut, tak żeby retrofity nie wylatywały przy byle wizycie w ASO?
    Twierdzil ze tak.. wydzie w praniu.. a sumie ja tam sie jakos nie przejmuje kopię proxy mam, CantieCar i Mes wiec w razie w przywróce bo wymontowac fizycznie nie wymontuja W sumie przed wizytą w ASO sie upewnie A przy wizycie wyjdzie na 100%.. zresztą to ma być dopisane do vin wiec jeśli ktoś ma dostęp do najnowszej bazy ePer online to powinny wyskoczyć opcje w samochodzie.. (Tak mi sie wydaje z tego co rozumiem)

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #637
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    tylko z tą propagacją nowych opcji to Leo wspominał na whatsupie (niestety swoim angielskim który jest taki sobie i nie do końca skumałem), coś że za pierwszym razem zrobić Restore Vehicle Config, potem zamknąć samochód na 20-30minut. Problem jest taki że sam z siebie dealer pewnie tak nie zrobi a wtedy nie wiadomo czy nie znikną opcje. Właściwie to się zastanawiam czy nie kupić Witecha/eLearna/ePera i przy okazji sklepu też trochę wziąć się za jakieś usługi. Tylko czy przy zaporowych cenach takiego pakietu będę miał roboty za powiedzmy 6k/mc zrobionej dzięki tym powyższym - inaczej to się nigdy opłaci.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #638
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Czy w najbliższym czasie Lio przyjeźdża do PL?

  9. #639
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tylko z tą propagacją nowych opcji to Leo wspominał na whatsupie (niestety swoim angielskim który jest taki sobie i nie do końca skumałem), coś że za pierwszym razem zrobić Restore Vehicle Config, potem zamknąć samochód na 20-30minut. Problem jest taki że sam z siebie dealer pewnie tak nie zrobi a wtedy nie wiadomo czy nie znikną opcje. Właściwie to się zastanawiam czy nie kupić Witecha/eLearna/ePera i przy okazji sklepu też trochę wziąć się za jakieś usługi. Tylko czy przy zaporowych cenach takiego pakietu będę miał roboty za powiedzmy 6k/mc zrobionej dzięki tym powyższym - inaczej to się nigdy opłaci.
    W sumie sam sie nad tym zastanawialem no w sumie nie kojarze sensownej osoby a dostepem do WiTech z normalnym podejsciem - aso jednak ma swoje ograniczenia I pewnych rzeczy nie chca robic.. tyle ze po przemysleniu sprawy stwierdzilem ze przy aktualnym trybie pracy nie mialbym tyle czasu zeby sie tym zajac I kolejna sprawa ludzie nie sa chetni zaplacic bo to w koncu podpiecie kabelkiem I zrobia to samo elm za 30 zl + piracki mes I po co przeplacac ja akurat jestem czlowiekiem ktory wolalby zaplacic I miec zrobione dobrze. Taki Lio tylko w Polsce by sie przydal. (Jesli chodzi o podejscie do klienta, I jakosc montazu plus aktywacja ja nie mam sie do czego przyczepic.. pytanie jak z dealer code no ale to zobaczymy)

    W sumie jako zajecie dodatkowe to max dla mnie to cantiecar.. do wiekszosci przypadkow wystarczy.. retrofit jak widac podstawowe tea zrobi.. potem jakby sie rozkrecilo to dopiero ewentualnie witech..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #640
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał moosiak Zobacz post
    Czy w najbliższym czasie Lio przyjeźdża do PL?
    Nie prowadze aktualnie rozmow w tym temacie jakiejs glebszych ale jest szansa ze przyjdzie pytanie ile osob chetnych I gdzie. W sumie jak cos to moge zrobic google forms zeby ludzie mogli sie zapisac I zobaczymy co z tego wyniknie..

    Swoja droga nie wiem czy widzieliscie co ostatnio wrzucił.. kamerka rejestrator montowane za lusterkniem a sensie tak jakby fabrycznie bylo montowane

    Post a 25 wrzesnia na jego profilu..

    https://www.facebook.com/engcustom.engcustom/

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory