Strona 67 z 161 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #661
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Nie wiem czy juz bylo info jeslintak to do usuniecia ale jest nowy MES 4.5 nie wiem czy ktos juz testowal

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #662
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Nie wiem czy juz bylo info jeslintak to do usuniecia ale jest nowy MES 4.5 nie wiem czy ktos juz testowal

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Nic nowego nie wnosi [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #663
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Nic nowego nie wnosi [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Hmm myslalem ze AA/CP aktywacje dodali

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #664
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Nie wiem czy juz bylo info jeslintak to do usuniecia ale jest nowy MES 4.5 nie wiem czy ktos juz testowal

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Używałem w sobotę - robiłem Giulię Ti kilka proxi. działa, zmian jakiś nie zauważyłem

    Natomiast wczoraj coś pisali na alfaowner, jeden napisał:
    I upgraded to 4.5 today and used it with my Quadrifoglio without any difficulty.

    On the basis of a DTC scan, I've been unable to detect any changes in 4.5 relating to my car. MES is still showing the same 7 ECUs as UNKNOWN/UNSUPPORTED.

    A bit disappointing as we've been waiting since March for this upgrade. Perhaps Cherokee owners have more benefit.
    ale drugi:
    Not sure but I think it has some features about the AA/Carplay activation
    i
    Proxi...adjusm.... external media ports....USB and so on... you have options for single usb... double usb... and so on.
    nie chce mi się jednak wierzyć że to byłoby zakamuflowane ustawienie od AA/ACP jak to kolega wyżej podejżewa
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #665
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Używałem w sobotę - robiłem Giulię Ti kilka proxi. działa, zmian jakiś nie zauważyłem

    Natomiast wczoraj coś pisali na alfaowner, jeden napisał:


    ale drugi:

    i

    nie chce mi się jednak wierzyć że to byłoby zakamuflowane ustawienie od AA/ACP jak to kolega wyżej podejżewa
    No widze ze jest opcja do wubrania rodzaju hub USB.. ale z tego co pamietam Lio mowil ze wybranie Portuguese to jedno ale jeszcze ze radio musi aktywowac Android Auto.

    Moze zapytaj tego kolegi znajomego Yaniego o co chodzi no w sumie nie wyjasnione to jest zbytnio.. a w sumie nie wiem czy chce mi sie probowac [emoji14] za niedlugo serwis to myslalem ze wtedy poprosze zeby aktywowali AA/ACP bo Lio mi hub zamontowal

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #666
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    kontakt z Yanim przez tego kolege nie działa zbytnio. napisz sam najlepiej, kozak chyba pisze na jakiś support czy sales@multiecuscan.net czy coś takiego i ma bezpośredni kontakt.

    a Lio Ci poustawiał wszystko w proxi czy tylko dodał kod. bo jeśli to drugie to nie wiem czy nie musisz najpierw zrobić resetu konfigu proxi i potem poczekać jak pisał 20-30min, też nie wiem tak naprawdę czy nie powinieneś jeszcze przed próbą aktywacji puścić proxi raz czy dwa razy - coś kojarzę z giuliaforums (doczytaj tam) że po zmianach pod AA?ACP zanim zrobisz próbę aktywacji właśnie 2x proxi bo jakoś pewne informacje się propagują tak stopniowo pomiędzy kompami. nie wiem czy to prawda, ale lepiej być ostrożnym niż sobie np zblokować na zawsze możliwość aktywacji.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #667
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    kontakt z Yanim przez tego kolege nie działa zbytnio. napisz sam najlepiej, kozak chyba pisze na jakiś support czy sales@multiecuscan.net czy coś takiego i ma bezpośredni kontakt.

    a Lio Ci poustawiał wszystko w proxi czy tylko dodał kod. bo jeśli to drugie to nie wiem czy nie musisz najpierw zrobić resetu konfigu proxi i potem poczekać jak pisał 20-30min, też nie wiem tak naprawdę czy nie powinieneś jeszcze przed próbą aktywacji puścić proxi raz czy dwa razy - coś kojarzę z giuliaforums (doczytaj tam) że po zmianach pod AA?ACP zanim zrobisz próbę aktywacji właśnie 2x proxi bo jakoś pewne informacje się propagują tak stopniowo pomiędzy kompami. nie wiem czy to prawda, ale lepiej być ostrożnym niż sobie np zblokować na zawsze możliwość aktywacji.
    Yani ma pewnie te bajty ode mnie [emoji6] na giuliaforums.com potwierdzili że 2 bajty to aa/carplay ale chyba za bardzo nie wiedzą co dalej (yani z multiecusan).

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #668
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    na giuliaforums podawali nawet 5 bajtów niektórzy, ale np u mnie ostatniego (174) nie było (tzn 0x00) a przecież mam ori AA/ACP - niestety to rozkminianie to zgadywanie na podstawie porównania pewnie kilku proxi z różnych aut bez i z daną opcją.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #669
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    MES 4.4 chyba byłe lepszy, dzis wchodziłem w poszczególne sterowniki (tylko sprawdzenie błędów), po wizycie w sterowniku skrzyni na desce wywaliło błąd skrzyni biegów.

    wyłączylem, włączyłem.
    Sprawdz skrzynie biegów... auto nie startuje..
    2x wl/wył/wł auto odpaliło wkońcu...

    Także chyba coś przekombinowali.

  10. #670
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    MES 4.4 chyba byłe lepszy, dzis wchodziłem w poszczególne sterowniki (tylko sprawdzenie błędów), po wizycie w sterowniku skrzyni na desce wywaliło błąd skrzyni biegów.

    wyłączylem, włączyłem.
    Sprawdz skrzynie biegów... auto nie startuje..
    2x wl/wył/wł auto odpaliło wkońcu...

    Także chyba coś przekombinowali.
    No to faktycznie slabo.. koniecznie zgłoś niech zerkną na zmiany jakie tam zrobili.. może akurat jakiegos pecha miales..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory