Strona 69 z 161 PierwszyPierwszy ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #681
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    no właśnie, a z tym nie tak łatwo - kolega [MENTION=686]klag3[/MENTION] wie - chyba 2-3 mce użerania się poprzez ASO z Włochami i bodajże 300zł to kosztuje. do tego nie ma gwarancji że ktoś już nie próbował grzebać w ustawieniach AA/ACP i nie zablokował (choć raczej nie)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #682
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no właśnie, a z tym nie tak łatwo - kolega [MENTION=686]klag3[/MENTION] wie - chyba 2-3 mce użerania się poprzez ASO z Włochami i bodajże 300zł to kosztuje. do tego nie ma gwarancji że ktoś już nie próbował grzebać w ustawieniach AA/ACP i nie zablokował (choć raczej nie)
    Same dobre wiadomości

  3. #683
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    W sensie ustawić odpowiedni rodzaj huba w proxi?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #684
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    nie wiem czy to coś zmienia czy nie, raczej ludzie grzebią w hex-ie w proxi, tylko różni podają różne bajty do zmiany - tak naprawdę nie wiem czy mamy 100% pewność że wszystko jest rozczajone i zadziała w każdym aucie lub czy ciut nie trzeba zmodyfikować ich w zależności od posiadanych opcji.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #685
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Ja mam zmieniony 1 bajt do AA, tzn mam zmienione 4 bajty, ale dodane łopatki acc l, race mode i AA, czyli po 1 bajcie na każdą opcje. Leo pytał jakie mam oprogramowanie w radiu (56), być może ma to wpływ na proxi conf.

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  6. #686
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    Ja mam zmieniony 1 bajt do AA, tzn mam zmienione 4 bajty, ale dodane łopatki acc l, race mode i AA, czyli po 1 bajcie na każdą opcje. Leo pytał jakie mam oprogramowanie w radiu (56), być może ma to wpływ na proxi conf.

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
    A Tobie dziala AA ? Aktywowales w ASO? Bo ja mam niby wszystko gotowe łącznie z proxi tylko brakuje mi tej procedury aktywacji w witech..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #687
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Jeszcze nie aktywowałem, ale w poniedziałek Leo przysłał proxi pod mesa (ASO skasowało wszystkie opcje).
    Czy będzie dzialac, nie mam pojecia. Z aktywacja poczekam aż temat będzie bardziej rozpracowany, żeby nie narobić problemow.

    zmienione mam bajty 86, 88, 92 i 157

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez bob@ ; 11-10-2019 o 11:37

  8. #688
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Już dano przestałem czytac wątki o AA/ACC itd. bo zrobiło się z tego bardzo dużo do czytania. Więc powiedzcie mi, co wam ASO kasuje, czy co chwila zmieniają wam soft?
    Mi powiedzieli, że soft dla mojego jest stały od 2017 r, bo jak wszystko działa, to absolutnie nic już potem nie wgrywają, a żadnej akcji poza lustekrami nie miałem.
    No i jak to jest, czy dla pierwszych pierwszych modeli (FE) jest szansa wgrać AA, ACC bez bawienia się w zmianę bebechów, czy tylko dla nowszych wersji?

  9. #689
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Już dano przestałem czytac wątki o AA/ACC itd. bo zrobiło się z tego bardzo dużo do czytania. Więc powiedzcie mi, co wam ASO kasuje, czy co chwila zmieniają wam soft?
    Mi powiedzieli, że soft dla mojego jest stały od 2017 r, bo jak wszystko działa, to absolutnie nic już potem nie wgrywają, a żadnej akcji poza lustekrami nie miałem.
    No i jak to jest, czy dla pierwszych pierwszych modeli (FE) jest szansa wgrać AA, ACC bez bawienia się w zmianę bebechów, czy tylko dla nowszych wersji?
    1. Musisz mieć odpowiednie radio, wersja softu 053.xxx.xxx jak masz 002.xx.xxx nie dał się
    2. Nawet jak masz min 053.. to i tak musisz hub USB w podłokietniku wymienic

    + oczywiście cala procedura aktualizacji i aktywacji ale to tylko info w skrócie

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #690
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    poprawię kolegę trochę: wersja softu 051.xxx.xxx w górę (choć ponoć były 003.xxx.xxx których na rynku nie widziałem w żadnym aucie, ale wg service builetinów AR istnieją i są updatowalne do 085 czyli nowy typ), a zupdatować do minimum 056.xxx.xxx a lepiej 085.xxx.xxx
    reszta się zgadza.

    [MENTION=76254]Firste[/MENTION], jest dedykowany wątek o retroficie nowego radia i AA/ACP
    Co do ASO jedne nie lubią nic robić nawet jak wyskakuje aktualizacja to jej nie wgrają dopóki nie pa problemów z czymś w aucie, inne ot tak zrobią reste proxi i retrofity lecą (2 przypadki kozak i ktoś jeszcze) - nie ma reguły
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory