Strona 70 z 161 PierwszyPierwszy ... 20606162636465666768697071727374757677787980120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #691
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    U mnie cały czas
    MV-002.009.043
    TV-002.009.043
    czyli dupa? Nawet wsadzenie chińczyka 10,25 cala nic nie zmieni?

  2. #692
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    poprawię kolegę trochę: wersja softu 051.xxx.xxx w górę (choć ponoć były 003.xxx.xxx których na rynku nie widziałem w żadnym aucie, ale wg service builetinów AR istnieją i są updatowalne do 085 czyli nowy typ), a zupdatować do minimum 056.xxx.xxx a lepiej 085.xxx.xxx
    51 da się aktualizować do 85?? Wydawało mi się, że 85 to nowy hardware

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  3. #693
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    51 da się aktualizować do 85?? Wydawało mi się, że 85 to nowy hardware

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
    Tak mi sie pomyliło.. wcześniej miała 51.. zautualizowalem do 56.. przed aktualizacją do 85 trzeba jakies moduły jeszcze zaktualizować przed aktualizacja

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #694
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    chyba na odwrót. zaktualizowanie właściwie na 072.xxx.xxx już wymaga 6 modułów ?(BCM,BSM,PAM,LBSS,RBSS i IPC) minimalnie w podanej wersji firmwaru. Ta sama procedura obowiązuje przy wymianie radia np tak jak robili na 080. są o tym service newsy.
    NIe wszystkie updaty pokazały się u mnie przed wymianą radia, natomiast niektóre pokazały się właśnie po. Ja jeździłem ze 3mce z 3 modułamu niezupdatowanymi bo wtedy nie wiedziałem o tym - ASO tym bardziej. Sam wyczytałem, i przy okazji przeglądu 15kkm się upomniałem. Oczywiście marudzenie, to im pokazałem service newsa co należy zrobić po wymianie radia dla aut wyprodukowanych przed 13.04.2018 (moja 10.04.2018).
    Generalnie nic u mnie nie nawalało bez zupdatowanych PAM/RBSS/LBSS, a ciekawe że LBSS w ogóle i na przeglądzie nie chciał się wgrać i odesłali mnie z niego bez updatu - sprawę zgłosili do TESEO a Ci powiedzieli że nie musi być zupdatowany. tak jeździłem kolejne 5 mcy i teraz dopiero jak byłem na zmianie oleju i kampani 8242 to poprosiłem o próbę updatu LBSS i tym razem poszło.

    Na alfaowner też czytałem że te updaty raczej nie są niezbędne - zgaduję że chodzi o to że najwyżej jakieś informacje z tych modułów są ciut inaczej przesyłan do radia (w celu prezentacji np PAM na wyświetlaczu radia) i stąd chcą żeby było to zupdatowane do konfigu firmwarów który na pewno jest 100% dostosowany.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #695
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Nawet wsadzenie chińczyka 10,25 cala nic nie zmieni?
    Te chińczyki to osobne urządzenie,które podłączasz zamiast oryginalnego wyswietlacza . Oryginalny system zostaje, ale z poziomu chińczyka decydujesz czy działasz na jego androidzie czy na systemie Alfy. Mozna sie przełączać między nimi . Tyle teorii . W praktyce jesli zdecydujesz się dać za to 1000$ to koniecznie opisz jak działa.
    Mam taki chiński kombajn w innym aucie i jestem zadowolony - ma wszystko . Sklep play działa, wifi tez , nawigacja łapie fixa natychmiast, youtube działa, filmy z usb itp. Tylko to jest eunavi za 100 dolców wiec ryzyko było małea do Giulii/Stelvi musi być juz dedykowane

  6. #696
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    Te chińczyki to osobne urządzenie,które podłączasz zamiast oryginalnego wyswietlacza . Oryginalny system zostaje, ale z poziomu chińczyka decydujesz czy działasz na jego androidzie czy na systemie Alfy. Mozna sie przełączać między nimi . Tyle teorii . W praktyce jesli zdecydujesz się dać za to 1000$ to koniecznie opisz jak działa.
    Mam taki chiński kombajn w innym aucie i jestem zadowolony - ma wszystko . Sklep play działa, wifi tez , nawigacja łapie fixa natychmiast, youtube działa, filmy z usb itp. Tylko to jest eunavi za 100 dolców wiec ryzyko było małea do Giulii/Stelvi musi być juz dedykowane
    Czy chodzi o cos takiego: https://www.ebay.com/itm/For-Alfa-Ro...-/273627805496

    Gdyby nie brak Apple CP, pewnie bym zaryzykowal...

  7. #697
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Ale było na innym forum że ekran w tym jest przekrzywiony, nie jest w poziomie [emoji16]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #698
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Coś nowego w Race

  9. #699
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Panowie, po wymianie panelu z przyciskami do ACC+ przy próbie uruchomienia tempomatu nic sie nie dzieje. W Proxy wyłączony zwykly tempomat, uruchomiony ACC+, kalibracja ABS przeszła, błedów brak a tempomat mimo to nie działa. Jakies pomysły ?
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  10. #700
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał dk08012 Zobacz post
    Panowie, po wymianie panelu z przyciskami do ACC+ przy próbie uruchomienia tempomatu nic sie nie dzieje. W Proxy wyłączony zwykly tempomat, uruchomiony ACC+, kalibracja ABS przeszła, błedów brak a tempomat mimo to nie działa. Jakies pomysły ?
    Żaden komunikat ani ikonka się nie pojawia jak naciśniesz przycisk?
    Pytanie czy kostkę dobrze spiales.. Bo może wogole nie wpieta albo moduł uszkodzony..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory