Strona 72 z 161 PierwszyPierwszy ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #711
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Zmiana była 09.2016 r. - tak na szybko.

  2. #712
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    schematy się nie różnią >9.2016 a >=9.2016 jesli o to chodzi (Sterowanie).
    i wygląda to tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	przyciski ACC.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	61.3 KB
ID:	262887
    [MENTION=60278]dk08012[/MENTION], nie do końca widzę kolory w tej małej wtyczce na Twoim zdjęciu - tzn widzę filetowy (OK, to tempomat) czerwony zasilanie i jeszcze jakiś. Wg schematu ma być czarny. co do numerów pinów to możesz sprawdzić? w każdym razie na schematach mogą być błędy, więć tym bym się nie sugerował (np przekopiowali rozkład pinów ze złącza D047A i zapomnieli zmienić numery pinow).

    W swojej starej kierownicy (ori bez ACC rzuciłem okiem na tą wtyczkę D047A i tam mam piny 1, 3 i 10 obsadzone jak na schemacie(kolory):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20191020_225932.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	70.8 KB
ID:	262888
    nie chciało mi się demontować reszty żeby sprawdzić co we wtyczce pod panelem przycisków jest (tym bardziej większy sens miałoby gdyby to zrobić w kierownicy z ACC a tą mam zamontowaną).
    Potwierdź mi tylko ten kolor kabla i na które piny w tej wtyczce Ci idą, ewentualnie jaki u Ciebie wychodzi z pinu 10 złącza D047A (też się spotkałemw 159 że czasem kolory kabli były zmieniane poprzez lata produkcji ale schemat się zgadzał)


    w każdym razie z tego co piszesz to zacznij od updatów i koniecznie dopilnuj żeby zrobili updaty ABS tą procedurą niestandardową - wydaje mi się ze możesz ich nakierować w razie czego na service news 055.004.19, chyba tam jest o updatcie 6 modułów dla nowego typu radia, ale niech poczytają jak robili update dla ABS.


    co do zrzutu proxi, to jak wchodzisz do MES, to on z każdej jednej rzeczy którą zczytasz robi log w swoim katalogu w program files - jak wejdziesz do proxi to masz juz zrzut. to fajna funkcja bo masz historie z datami, kazde wejście to nowy plik (nie trzeba pamiętać o zapisaniu tego gdzie indziej)


    Dalej nie napisałeś czy FCW u Ciebie jest/działa - 3 raz pytam
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #713
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post





    Dalej nie napisałeś czy FCW u Ciebie jest/działa - 3 raz pytam
    Pisał że działa [emoji6]

  4. #714
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Pisał że działa [emoji6]
    faktycznie, od razu, jakoś pominąłem, potem nie zwrócił mi uwagi jak drugi raz pisałem, więc ciągle czekałem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #715
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Panowie, samochód wrócił z serwisu (carserwis), zrobili aktualizacje i ACC+ śmiga mega zaciesz. Dziękuję wszystkim za sugestie i odpowiedzi.
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  6. #716
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Panowie, zna ktoś kod produktu podwójnego pojemnika na kubki do giulii ? Nigdzie nie moge tego znaleźć..
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  7. #717
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Jutro Ci podam. Mam w garażu karton. Wymieniałem jakis czas temu z "zestawu palacza". Tyle, że to będzie bez podświetlenia. Jest też jaki "z podświetleniem" ale nie wiem jak wygląda.

  8. #718
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Jutro Ci podam. Mam w garażu karton. Wymieniałem jakis czas temu z "zestawu palacza". Tyle, że to będzie bez podświetlenia. Jest też jaki "z podświetleniem" ale nie wiem jak wygląda.
    Dzięki, to czekam w takim razie. Tego samego zestawu chce się pozbyć
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  9. #719
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    w eperze szukales?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #720
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w eperze szukales?
    Za cholerę nie mogłem znaleźć..
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory