Strona 91 z 161 PierwszyPierwszy ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #901
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Jest i cena, 250$ przy zakupie 1-25 sztuk. nie wiem ile wysylka.
    Jak coś, to wpisuję się na listę chętnych.

  2. #902
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Jak coś, to wpisuję się na listę chętnych.
    Pisz do kap trader. Na fejsie są.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  3. #903
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Ciekawe jak to się ma do obecnych ustawien w trybach. Czy to tylko w 2020 jest coś inaczej czy teraz tylko zmienili widok.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  4. #904
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ciekawe jak to się ma do obecnych ustawien w trybach. Czy to tylko w 2020 jest coś inaczej czy teraz tylko zmienili widok.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    TO jest nowy widok. Opcji nie da się modyfikować czyli pokazuje tylko jak jest.

    Nie dotykałem tego w Q ale jak widać zmienili tryb D, w którym w MY2020 strzela z wydechu tak, jak poprzednio strzelało w Race. Zapowiadano taką zmianę, podobno użytkownicy Q tego sobie właśnie życzyli. Czy w Q można zmieniać ten wydech w D czy nie (czy jest to modyfikowalne) , tego nie wiem. W zwykłych Giuliach MY2020 nie ma możliwości modyfikowania ustawień DNA, to jest tylko ekran z informacją.

  5. #905
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    mi głownie chodzi o pokazanie ustawien skrzyni silnika itp w poszczeoglnych w trybach.
    aktualnie mamy w proxi do wyboru EC ( Dynamic bez esc) i CC ( RACE).

    Jak widac tutaj w trybie RACE skrzynia dziala szybciej, inne jest ustawienie pedalu gazu. Ciekawe czy zmieniali cos w kompach, czy tylko to obrazuja co i jak jest ustawione.

  6. #906
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ciekawe jak to się ma do obecnych ustawien w trybach. Czy to tylko w 2020 jest coś inaczej czy teraz tylko zmienili widok.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie jak kolega powiedział wcześniej to jest tylko informacja w jakim trybie dany układ pracuje. W Giuliettcie np tak jest

  7. #907
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito 1.4 Multiair 105 KM
    Postów
    22

    Domyślnie

    Tak czytam o zmianach, które wprowadzacie i chyba powinniście się cieszyć, że macie Alfy:

    "Tesla has recent identified instances of customers being incorrectly configured for Autopilot versions that they did not pay for. Since, there was an audit done to correct these instances. Your vehicle is one of the vehicles that was incorrectly configured for Autopilot. We looked back at your purchase history and unfortunately Full-Self Driving was not a feature that you had paid for. We apologize for the confusion. If you are still interested in having those additional features we can begin the process to purchase the upgrade."

  8. #908
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Szanowny użytkowniku, na Twoim koncie nie widać odnowienia abonamentu, przepraszamy i jest nam bardzo przykro, ale jutro nie uruchomisz swojego samochodu...

    A tak odnośnie retrofitu, ciekawy jestem czy dałoby się przełożyć konsole środkową z modelu 2020? Jest o wiele bardziej stabilna, pomijając już że wygląda o wiele lepiej. Dekor z Veloce wygląda podobnie więc by chyba pasował z tym z alu, który mam, umiejscowienie większości przełączników jest to samo, ręczny jest w innym miejscu, ciekawe czy dałoby się podpiąć, no i ciekawe jak z gałką zmiany biegów

  9. #909
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Zamontowałem dziś SGW Bypass od Epsonixa. Namordowałem się lekko z moim Stelvio. Procedura wyglądała następująco:
    Odłączyłem akumulator.
    Odkręciłem 1 śrubę u góry, w schowku na okulary, potem wyciągnąłem cały schowek. Następnie od spodu odkręciłem 2 śruby po lewej stronie, które trzymają osłonę na miejscu. Wykręciłem radio (2 śruby) i rozłączyłem wszytko aby je wyjąć.
    Poprosiłem o pomoc Epsonixa i niegowica, bo za cholerę nie mogłem znaleźć tego całego SGW. Udało się. Moduł jakby leży na stelażu, nad kolumną kierownicy.
    Aby wyjąć wtyczki z modułu Epsonix zmajstrował przyrząd z kawałka blachy, ja natomiast użyłem małego wkrętaka z bardzo cienkim grotem. Nacisnąłem zaczepy i lekko pociągnąłem całym wkrętakiem wiązkę - wylazło. Przełożyłem sobie wiązki na prawą stronę, łatwiej mi było włożyć je do SGW Bypass.
    Potem zabawa w drugą stroną...
    Całość (robiłem to pierwszy raz) zajęła mi 2 godziny i za cholerę wolałbym już tego nie robić, ale za 6 tys mam przegląd na który mam wymianę oleju w skrzyni, więc zabawa znowu...
    Przy okazji odkryłem przewód od anteny GPS, ale moje radio nie ma wyjścia. Wyślę radio, które kupiłem na allegro kilka miesięcy do firmy komtel - chwalą się, że odczytają kod - zobaczymy.

  10. #910
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Zamontowałem dziś SGW Bypass od Epsonixa. Namordowałem się lekko z moim Stelvio. Procedura wyglądała następująco:
    Odłączyłem akumulator.
    Odkręciłem 1 śrubę u góry, w schowku na okulary, potem wyciągnąłem cały schowek. Następnie od spodu odkręciłem 2 śruby po lewej stronie, które trzymają osłonę na miejscu. Wykręciłem radio (2 śruby) i rozłączyłem wszytko aby je wyjąć.
    Poprosiłem o pomoc Epsonixa i niegowica, bo za cholerę nie mogłem znaleźć tego całego SGW. Udało się. Moduł jakby leży na stelażu, nad kolumną kierownicy.
    Aby wyjąć wtyczki z modułu Epsonix zmajstrował przyrząd z kawałka blachy, ja natomiast użyłem małego wkrętaka z bardzo cienkim grotem. Nacisnąłem zaczepy i lekko pociągnąłem całym wkrętakiem wiązkę - wylazło. Przełożyłem sobie wiązki na prawą stronę, łatwiej mi było włożyć je do SGW Bypass.
    Potem zabawa w drugą stroną...
    Całość (robiłem to pierwszy raz) zajęła mi 2 godziny i za cholerę wolałbym już tego nie robić, ale za 6 tys mam przegląd na który mam wymianę oleju w skrzyni, więc zabawa znowu...
    Przy okazji odkryłem przewód od anteny GPS, ale moje radio nie ma wyjścia. Wyślę radio, które kupiłem na allegro kilka miesięcy do firmy komtel - chwalą się, że odczytają kod - zobaczymy.
    Opisałeś procedure którą sam przeszedłem pare miesięcy temu i opisałem. Radio jestem ciekaw bardzo ciekaw nie widzieli nawet takiego radia a w ciemno mówią ze zrobią ale trzymam kciuki daj znac.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Szanowny użytkowniku, na Twoim koncie nie widać odnowienia abonamentu, przepraszamy i jest nam bardzo przykro, ale jutro nie uruchomisz swojego samochodu...

    A tak odnośnie retrofitu, ciekawy jestem czy dałoby się przełożyć konsole środkową z modelu 2020? Jest o wiele bardziej stabilna, pomijając już że wygląda o wiele lepiej. Dekor z Veloce wygląda podobnie więc by chyba pasował z tym z alu, który mam, umiejscowienie większości przełączników jest to samo, ręczny jest w innym miejscu, ciekawe czy dałoby się podpiąć, no i ciekawe jak z gałką zmiany biegów
    Tylko gdzie kupic nawet serwis nie ma tego jeszcze.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory