Strona 94 z 161 PierwszyPierwszy ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #931
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    A możesz ten plik z mapami 1041 gdzieś wystawić do pobrania?
    Czytaj pw

  2. #932
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Jeżeli to możliwe, prosiłbym kolegów o sprawdzenie takiego czegoś: jak auto stoi, z uruchomionym silnikiem, to na wyświetlaczu (radio, w Ustawieniach>Bezpieczeństwo) system FCW jest aktywny, można zmieniać ustawienia. jak tylko ruszy, podświetlenie niknie, nic nie można zmienić i mam wrażenie że nie działa. Na zegarach kontrolka FCW off się nie świeci. Nigdy nie miałem potrzeby sprawdzania tego parametru ale dzisiaj zahamował przede mną inny samochód i do tej pory w podobnej sytuacji system ostrzegał, a dziś nic. Czy możecie sprawdzić, czy w Waszych autach też ten parametr zmienia się po ruszeniu na szary. Dodam tylko, że ostatnio miałem zmieniane radio i po tej wymianie przywracałem tryb Race, zmieniając tylko bajt 88.
    Ostatnio edytowane przez prezes-tk ; 24-02-2020 o 10:31

  3. #933
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Są pewne funkcje, których nie da się włączyć/wyłączyć podczas jazdy. Rąbią się właśnie szare-niedostepne w danej chwili.

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  4. #934
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Jeżeli to możliwe, prosiłbym kolegów o sprawdzenie takiego czegoś: jak auto stoi, z uruchomionym silnikiem, to na wyświetlaczu (radio, w Ustawieniach>Bezpieczeństwo) system FCW jest aktywny, można zmieniać ustawienia. jak tylko ruszy, podświetlenie niknie, nic nie można zmienić i mam wrażenie że nie działa. Na zegarach kontrolka FCW off się nie świeci. Nigdy nie miałem potrzeby sprawdzania tego parametru ale dzisiaj zahamował przede mną inny samochód i do tej pory w podobnej sytuacji system ostrzegał, a dziś nic. Czy możecie sprawdzić, czy w Waszych autach też ten parametr zmienia się po ruszeniu na szary. Dodam tylko, że ostatnio miałem zmieniane radio i po tej wymianie przywracałem tryb Race, zmieniając tylko bajt 88.
    Dokładnie tak Jak już kolega napisał. Cześć opcji nie mozliwe do zmiany gdy auto w ruchu (nie w park) tez to zaobserwowalem

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #935
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    U mnie aktywne się robiło po zatrzymaniu auta np. pod światłami, czyli D i np. hamulec, auto rusza - robi się szare. Ale przed chwilką byłem w mieście i ostrzegło mnie jak zawsze sygnałem dźwiękowym i ikonką na wyświetlaczu. Podejrzewam, że nigdy do tej pory nie zwróciłem uwagi akurat na ten parametr, bo nie było takiej potrzeby.

  6. #936
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Mnie wczoraj ostrzegał pomimo że było pusto przede mną. Deszcz tylko padał ale niezbyt mocno. Dobrze że sam nie zahamował.

  7. #937
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Potwierdzam, aktywacja/dezaktywacja FCW w czasie jazdy jest niemożliwa, tylko na postoju.

    Swoją drogą ostatnio przed bramkami na A4 FCW tak mi oszalało (zaczęło przyhamowywać non stop), że musiałem je wyłączyć żeby móc kontynuować jazdę... Od tego czasu działa bez zarzutu. Chyba trzeba się przyzwyczaić (system jak każdy może się pomylić w losowych okolicznościach...) jednak ogólnie zaufanie do auta spada momentalnie w takich momentach, serce wali a adrenalina skacze.

  8. #938
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    jak ktoś szuka mam łopatki i wyświetlacz 8,8 do sprzedania do Giuli

  9. #939
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    [MENTION=115]majk[/MENTION], wysłałem PW ale coś mi się nie wyświetla w wysłanych - gdybyś nie odebrał mojej wiadomości to proszę odezwij się. Jestem zainteresowany kupnem ekranu.

  10. #940
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    [MENTION=115]majk[/MENTION], wysłałem PW ale coś mi się nie wyświetla w wysłanych - gdybyś nie odebrał mojej wiadomości to proszę odezwij się. Jestem zainteresowany kupnem ekranu.
    Musisz w ustawieniach konta w zakładce "Zaawansowane" zaznaczyć: Wysłane wiadomości: Zachowaj kopię wysyłanych wiadomości w mojej skrzynce nadawczej.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory