Strona 96 z 161 PierwszyPierwszy ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #951
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Temat race już pewnie przewałkowany przez wszystkich, ale dodam info od siebie dla statystyki

    Giulia 2018, ale przełącznik DNA jeszcze "wielostabilny" (zapamiętuje pozycję), wymieniony na nowy z ASO z opcją race (360 zł brutto z rabatem 5%, był na trzeci dzień od zamówienia), aktywowanie MESem ze zmianą wartości tylko jednego bajta (88).

    Auto nie ma q4 ani utwardzanych amortyzatorów, więc chyba działa wszystko jak należy (np. tryb manualny zmiany biegów) - oprócz wskaźnika "shift".

    Z tego miejsca bardzo dziękuję osobom przecierającym szlaki za informacje udostępnione w tym wątku!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200314-155718.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	29.9 KB
ID:	266943

  2. #952
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał vincent Zobacz post
    Temat race już pewnie przewałkowany przez wszystkich, ale dodam info od siebie dla statystyki

    Giulia 2018, ale przełącznik DNA jeszcze "wielostabilny" (zapamiętuje pozycję), wymieniony na nowy z ASO z opcją race (360 zł brutto z rabatem 5%, był na trzeci dzień od zamówienia), aktywowanie MESem ze zmianą wartości tylko jednego bajta (88).

    Auto nie ma q4 ani utwardzanych amortyzatorów, więc chyba działa wszystko jak należy (np. tryb manualny zmiany biegów) - oprócz wskaźnika "shift".

    Z tego miejsca bardzo dziękuję osobom przecierającym szlaki za informacje udostępnione w tym wątku!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200314-155718.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	29.9 KB
ID:	266943
    Shift dziala tylko on jest ustawiony dla obrotów w Q Jak zakrecisz do 6500 obrotów czy jakoś tak to zacznie się wyświetlać pewnie zakodowane na sztywno w oprogramowaniu obroty pod Q.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #953
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    czy ktoś wymieniał grzaną kierownicę w wersji Veloce na grzaną z Q? Plug and Play?
    Jak poznać podgrzewaną kierownicę z Giulii Q?

  4. #954
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Dzień dobry,

    czy ktoś wymieniał grzaną kierownicę w wersji Veloce na grzaną z Q? Plug and Play?
    Jak poznać podgrzewaną kierownicę z Giulii Q?
    Musi mieć 3 wtyczki.. (czarna, niebieska i szara) ja wymieniłem wszystko jest plug and Play..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #955
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

  6. #956
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Tylko trzeba uważać jak ktoś ma adaptacyjne zawieszenie - wtedy przy takiej prostej wymianie w trybie Race jedna oś będzie usztywniona a druga zmiękczona. Trzeba podobno wymienić jeszcze jeden dodatkowy moduł z wersji Q

  7. #957
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    [MENTION=79262]median09[/MENTION] wiesz może czy ma już ktoś to kompleksowo opanowane? Wgranie race, zmiana tego modułu z Q, itp.?
    Pozdro,
    Bartas

  8. #958
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Tylko trzeba uważać jak ktoś ma adaptacyjne zawieszenie - wtedy przy takiej prostej wymianie w trybie Race jedna oś będzie usztywniona a druga zmiękczona. Trzeba podobno wymienić jeszcze jeden dodatkowy moduł z wersji Q
    albo nacisnąć przycisk amortyzatorów i zawieszenia przód/tył ustawią się na poziom jak w Dynamicu (twardy ale nie bardzo twardy)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    [MENTION=79262]median09[/MENTION] wiesz może czy ma już ktoś to kompleksowo opanowane? Wgranie race, zmiana tego modułu z Q, itp.?
    chyba w PL nikt jeszcze nie robił (a przynajmniej się nie pochwalił), wiem o co chodzi zgrubnie, możnaby robić jeśli jest wola płacenia za całą operację logistyczno-organizacyjną plus rozmowy z właściwymi ludźmi (której w tej chwili nie wycenię, bo głębiej nie wnikałem w temat, i wyjdzie w praniu ile dodatkowych godzin na to trzeba będzie poświęcić)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 31-03-2020 o 16:03
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #959
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Ja bym się mógł poświęcić, ale niestety odległości Poz<->Bielsko... A nie widzę tego, żeby ogarnąć jakoś zdalnie
    Pozdro,
    Bartas

  10. #960
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    jasne. masz 4 rozwiązania:
    1.zaakceptować że zaraz po przełączeniu na R masz źle ustawione twardości, klikasz przycisk amorków i masz jak w Dynamicu ( średnio twarde przód i tył)
    2.skontaktować się ze Squadra Tunning na przeprogramowanie Twojego modułu
    3.może kupić inny moduł używkę i tego wysyłać - coś gdzieś czytałem że są 2 warianty - jakaś literka C i D w numerze czy coś - poszukaj na Giuliaforums.com
    4.może P&P zadziałałby moduł z Q?

    nie wiem na jakim etapie jesteś jeśli chodzi o możliwość robienia proxi itp, albo się zgadasz z kimś z okolicy (niegowic ma Cantiecara i MES multiplexed), albo zdalnie ja Ci trochę pomogę
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 01-04-2020 o 22:58
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory