Strona 97 z 161 PierwszyPierwszy ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #961
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jasne. masz 3 rozwiązania:
    1.zaakceptować że zaraz po przełączeniu na R masz źle ustawione twardości, klikasz przycisk amorków i masz jak w Dynamicu
    2.skontaktować się ze Squadra Tunning na przeprogramowanie Twojego modułu
    3.może kupić inny moduł używkę i tego wysyłać - coś gdzieś czytałem że są 2 warianty - jakaś literka C i D w numerze czy coś - poszukaj na Giuliaforums.com
    4.może P&P zadziałałby moduł z Q?

    nie wiem na jakim etapie jesteś jeśli chodzi o możliwość robienia proxi itp, albo się zgadasz z kimś z okolicy (niegowic ma Cantiecara i MES multiplexed), albo zdalnie ja Ci trochę pomogę

    Nie mogłem się powstrzymać


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #962
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    1.zaakceptować że zaraz po przełączeniu na R masz źle ustawione twardości, klikasz przycisk amorków i masz jak w Dynamicu
    To jest sprawdzone, że wystarczy nacisnąć przycisk z zawieszeniem i jest normalnie utwardzone i z przodu i z tyłu? Jeśli tak to nie widziałbym wtedy problemu żeby to założyć i po prostu pamiętać o tym przycisku. Szkoda według mnie zachodu i dodatkowych kosztów dla modułu z Q. Z trybu Race i tak pewnie na codzień bym nie korzystał więc do przeżycia naprawdę, a pobawić by się można było trochę.

  3. #963
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    giuliaforums.com - poszukaj
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #964
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Poczytałem trochę (dzięki [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] za sugestie) i jak wciśniesz guzik w trybie Race to zmiękczy i zrobi się jak w Dynamic (w Dynamic jak wciśniesz to zmiękczy i zrobi się jak w Normal).
    Jak przeprogramujesz CDCM (albo podmienisz z Q) wtedy masz dodatkowo w trybie Race mega sztywno (bardziej niż w dynamicu). Akurat jakbym robił Race mode to z chęcią to też (skoro mam już zmienne zawieszenie to fajnie je wykorzystać na maksa), bo na tor byłoby idealne połączenie.
    Pozdro,
    Bartas

  5. #965
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    ... za dużo skrótów myślowych, uważajcie z tym zawieszeniem "mega twardym" bo to że jest ono odczuwalnie sztywniejsze nie oznacza że jest bardziej rajdowe czy torowe. Takie odczucie daje zapewne sterowanie prądem zaworów które nie są do tego przystosowane, wersja QV vs np Veloce mają inne ustawienia zaworów amortyzatorowych. Moim zdaniem jeżdżenie na takiej konfiguracji mogę mieć wpływ na trakcję /czas na torze/ jak również na trwałość amortyzatorów. Z doświadczenia własnego, nie polecam.

  6. #966
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Remote start, auto z USA, po odpaleniu z pilota silnik gaśnie po około 2 minutach. Czy to normalne ?

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  7. #967
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    To nie jest normalne, powinno pracować 10-15 minut.
    Jest do RS’a oddzielny temat na forum.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #968
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Remote start, auto z USA, po odpaleniu z pilota silnik gaśnie po około 2 minutach. Czy to normalne ?

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
    czas pracy zależy od wielu rzeczy - może je skrócić np niższy poziom paliwa (rezerwa) a np przy słabym aku w ogóle nie uruchomi (chyba tylko klakson da sygnał). pewnie jakieś błędy/problemy mogą mieć na to wpływ. poczytałbym instrukcję z USA, pewnie tam takie sprawy są opisane.

    [MENTION=83673]POl[/MENTION] ma racje, inny temat, nie ma co tu zaśmiecać
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #969
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    delete
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 20-04-2020 o 21:52

  10. #970
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    a jeśli rezerwa pojawia się w czasie RS? może wtedy będzie 10s od pojawienia się? ot takie nocne gdybanie, no ale u kolegi wyłączyło po 2 minutach
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory