Strona 105 z 161 PierwszyPierwszy ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1041
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Wszystko działa. Support też dobry, miałem problem, Lio zadzwonił i powiedział co i jak.

    Faktycznie jakby muzyka miała lepszy dźwięk.

    Czy da się puścić bez kabla sygnał android auto? Próbował ktoś tych adapterów z Ali?


    P. S. Podłączyłem ajfona, łączy niemal od razu po włączeniu stacyjki. O wiele lepiej niż android.

    Szczerze polecam.
    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Wow, AA na pełnym ekranie


    Ja kiedy nie mogłem łączyć się po kablu to korzystałem z AAGateWay i starego smartfona wpiętego na stałe. Teraz się cieszę, że mogę łączyć przewodowo bo względem proxy jest to niezawodne i skuteczne Jeśli dobrze kojarzę to [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] wciąż korzysta w ten sposób, więc może sam ma lepsze doświadczenia.

    Jeśli są jakieś adaptery to może dają lepszy experience. Ale na szybko na Ali widzę tylko dla bezprzewodowego CarPlay, AA zawsze po kablu.

  2. #1042
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Wszystko działa. Support też dobry, miałem problem, Lio zadzwonił i powiedział co i jak.
    Super Jak ciężko było to zamontować? Jest jakaś sensowna instrukcja żeby to samemu ogarnąć? Nigdy tak przy aucie w sumie nie grzebałem i mam wątpliwości czy nie zepsuje czegoś przy okazji. Rzeczywiście kontakt mają dobry - na Messengerze proponowali że nawet mogę się z nimi zdzwonić na FaceTime gdybym miał problemy.

  3. #1043
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Instrukcja jest, ja już raz radio wyciągałem (jak podłączałem suba) więc poszło wmiare sprawnie. Całość zajęła mi ok 1h. Jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk to da radę [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  4. #1044
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Wow, AA na pełnym ekranie
    rozciągnięty więc się nie ciesz - koło jest poziomo zoreintowaną elipsą
    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Ja kiedy nie mogłem łączyć się po kablu to korzystałem z AAGateWay i starego smartfona wpiętego na stałe. Teraz się cieszę, że mogę łączyć przewodowo bo względem proxy jest to niezawodne i skuteczne Jeśli dobrze kojarzę to @epsonix wciąż korzysta w ten sposób, więc może sam ma lepsze doświadczenia.
    niestety już od listopada się nie cieszę - Emil (ten od AAGW)zbałamucił mnie żebym poszedł w nową wersję AAGW 2.x, nie działała, kazał zainstalować Androida 9 na masterze, dalej nie działał, a do tego jak wróciłem do starego AAGW 1.0x to wysypywał się w 50% przypadków - napróbowałem się jego poprawek i tricków, straciłem wiele godzin życia, i korzystam po kablu jak muszę, a na codzień tylko spotify normalnie po BT.
    wiem że Emil coś działa, coraz to nowe wersje wychodzą, ale już nie chce mi się tracić czasu bo widzę po forum że skuteczność dalej średnia. rozważam przejście na iPhona i dołożenie tylko modułu WiFi do ACP


    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Jeśli są jakieś adaptery to może dają lepszy experience. Ale na szybko na Ali widzę tylko dla bezprzewodowego CarPlay, AA zawsze po kablu.
    do AA chyba jeszcze nie, dopiero co jakiś tam standard zaproponowali i w mało którym aucie jest, pewnie kwestia czasu.


    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Instrukcja jest, ja już raz radio wyciągałem (jak podłączałem suba) więc poszło wmiare sprawnie. Całość zajęła mi ok 1h. Jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk to da radę
    tak na gotowo, z zainstalowaniem porządnym mikrofonu, z zamocowaniem urządzenia, poskręcaniem wszystkiego na tip-top? nie wiem jak Ty to robisz - manetki zakładasz z proxi w 30 minut z proxi i czyszczeniem błędów, to w 1h, ja tak nie potrafię mimo że jakieś 30 aut miałem w swoim garażu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1045
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    A nad czym tu się pastwic? [emoji16] To ma działać, a nie wyglądać... Kable schowane, mic w lewym słupku. Moduł się trzyma. Co tu więcej robić?
    Ja nie mam schowka, więc 2 śrubki od osłony, 2 od radia i radio wyjeżdża. Podpiecie kabli, wpięcie się w USB w tunelu. I tyle.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 14-05-2020 o 23:44

  6. #1046
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    A nad czym tu się pastwic? [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc. To ma działać, a nie wyglądać... Kable schowane, mic w lewym słupku. Moduł się trzyma. Co tu więcej robić?
    no nic więcej

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ja nie mam schowka, więc 2 śrubki od osłony, 2 od radia i radio wyjeżdża. Podpiecie kabli, wpięcie się w USB w tunelu. I tyle.
    tak czy siak mam wrażenie że zawsze jak piszesz o jakiejś robocie to mocno zaniżasz czas. trudności tu nie ma, ale schodzi na pierdoły
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1047
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no nic więcej


    tak czy siak mam wrażenie że zawsze jak piszesz o jakiejś robocie to mocno zaniżasz czas. trudności tu nie ma, ale schodzi na pierdoły
    Dowód [emoji6]

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  8. #1048
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Kozak, gdzie to kupic?
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  9. #1049
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Ja brałem od eng-custom. W pon wysłał w czw bylo u mnie.

    Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  10. #1050
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Dowód [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.
    i to już miałeś wszystko poskręcane, kabelki mikrofonu pochowane? robota od zera, czyli bez wcześniejszego demontowania osłon itp? urządzenie przymocowane tak żeby nie goniło, anteny (chyba nie kleiłeś do obudowy radia - metalowa powierzchnia na masie auta) itp?
    jeśli tak to sprawny jesteś. jak ja montowałem KAPa dl [MENTION=686]klag3[/MENTION] to zeszło głównie na pierdoły - wtyk radia nie chciał wejść do radia, ustabilizowanie pozycji urządzenia, pospinanie wszystkiego, zamocowanie anten. oczywiście trochę zabawy w każdym trybie zarówno ACP kabel, ACP WiFi, AA, test rozmowa, test USB, test czy przełącza na kamerę cofania i tego typu sprawy które przy montażu klientowi (po podłączeniu a przed poskręcaniem/zamocowaniem wszystkiego) trzeba zrobić. do tego ponarzekanie na mikrofon słabej jakości (ogarnięte innym - pioneer cpm1083 za 89zł zamiast) z tego co pamiętam zeszło łącznie 2h - no dobra, z Jaśkiem pewnie 3 fajki w tym czasie też wypaliłam (on 6 bo odpala jednego od drugiego haha). może montaż bez testów i fajek był bliżej tej 1h.

    Aha, i myśmy nie wiedzieli że trzeba przełączyć się na AUX (taka instrukcja od KAPa), a przez to zaczęlilśmy kombinować z przełączaniem się na BT samochodu (zamiast na KAP) i tu trochę czasu straciliśmy. Generalnie instrukcja od KAP marna, może od ENG Custom lepsza i unika się pewnych problemów.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 15-05-2020 o 09:33
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory