Strona 121 z 161 PierwszyPierwszy ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1201
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    spinki niepotrzebne, źle się wyjmuje panel nad kubkami przynajmniej w Stelvio w którym montowałem się namordowałem troche narzędziem jakimś do wyszarpania.
    aku niby powinno się odpiąć, w swojej grzebie z przypiętym, klientom robię na odpiętym
    Dzięki za info! Niestety spinki i tak muszę nabyć, jak dzisiaj rano położyłem głowę na wycieraczce to się nieźle wkurzyłem. Dolna pokrywa obdrapana na przedniej krawędzi, trzyma się tylko na jednym wkręcie, metalowych spinek nie ma! Najprawdopodobniej to sprawka ASO, które półtora roku temu "naprawiało" padnięty wyświetlacz między zegarami i szukało przyczyny w radiu.

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    czekam na relacje
    Relacja będzie, ale nie prędko. Zdałem sobie sprawę, że będę musiał poświęcić na to minimum pół dnia. Jako że sobie kiedyś połamałem kręgosłup to zwinnością małpy już nie grzeszę i będę sobie musiał robić dłuższe przerwy.

  2. #1202
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    jakby co poproszę skan instrukcji obsługi i montażu bo tez sie zastanawiam do swojej stelki

  3. #1203
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    668

    Domyślnie

    Mam kpl manetki zmiany biegów + obudowa do sprzedania. Info na priv

  4. #1204
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Jeśli ktoś szuka foteli i kanapy z Q to pojawiła się oferta w bardzo dobrym stanie ale regulacja manualna https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo...ryg-9684439031

  5. #1205
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Chińczyk daje radę jestem miło zaskoczony jak to jest spasowane




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #1206
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Jeśli ktoś szuka foteli i kanapy z Q to pojawiła się oferta w bardzo dobrym stanie ale regulacja manualna https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo...ryg-9684439031
    To jest Anglik, więc panele drzwiowe chyba nie pasują. Nie wiem czy fotel będzie miał regulację wysokości

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  7. #1207
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Faktycznie, dopiero teraz zauważyłem po boczku drzwi.

  8. #1208
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Klag3 a jak z tym pierścieniem na znaczku? Nie odstaje za bardzo? Widziałem kilka innych fotek i rzuca się w oczy jednak :/ U Ciebie całkiem spoko, ale może to kwestia dobrego foto? Proszę o szczerą odpowiedź, czy czasem nie razi w oczy lekko "zapadnięty" znaczek alfy?

  9. #1209
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    96

    Domyślnie

    No i Carplay od ENG-Custom zamontowany! Wielkie dzięki dla Kolegi epsonix za zmotywowanie mnie do zrobienia tego samodzielnie.
    Zrobiłem to w dwóch etapach, najpierw poświęciłem 1,5 godziny w nocy na demontaż osłon, podłączenie, w tym to paskudne podłączenie USB pod panelem klimatyzacji (ćwiczyłem przy tej okazji głośną i pełną emocji wymowę słowa "zakręt" po włosku) dłubanie w ustawieniach iphona w celu uruchomienia funkcji Carplay, no i sprawdzenie czy wszystko działa. Plecy mnie już wtedy tak nap...., że konieczna była przerwa na drzemkę. Rano poświęciłem niecałą godzinę na zabawę w tetris z bebechami i kablami, w ostateczności mocując mikrofon pod kierownicą. Docelowo będzie przy lusterku, ale trochę obdrapałem sobie łapy i nie chciałem zachlapać krwią osłony słupka, poza tym nie do końca jeszcze wiem jak ją zdjąć by mieć pewność, że niczego nie popsuję.
    W każdym razie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, w końcu korki widzę nie tylko w realu, ale i na wyświetlaczu (tego mi bardzo brakowało), nie muszę już sięgać po telefon by włączyć audiobooka lub odpalić Tidala, obejrzeć mogę film z USB, ogólnie jest super. W drodze do roboty cały czas się tym bawiłem, na szczęście dojechałem nie powodując dzwona
    Dokładniejsza relacja z montażu z fotkami będzie wtedy jak już mikrofon umieszczę przy lusterku i znajdę na to czas, nie wiem jeszcze kiedy ale będzie.
    No i na koniec żeby nie było tak różowo: Carplay nie wyświetla informacji o odtwarzanym utworze ani wskazówek z nawigacji na wyświetlaczu między zegarami


    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    jakby co poproszę skan instrukcji obsługi i montażu bo tez sie zastanawiam do swojej stelki
    Do kwestii praw autorskich i własności intelektualnej podchodzę śmiertelnie poważnie, tak więc sorry ale skanu instrukcji nie będzie. Natomiast w mojej opinii jedyną wartościową rzeczą w tej instrukcji to jest schemat połączenia przewodów, zdecydowanie więcej wartościowych i przydatnych informacji znajdziesz w tym wątku i na alfaowner.
    Ostatnio edytowane przez Nuakszot ; 11-09-2020 o 15:50

  10. #1210
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

    Cytat Napisał WormKuba Zobacz post
    Klag3 a jak z tym pierścieniem na znaczku? Nie odstaje za bardzo? Widziałem kilka innych fotek i rzuca się w oczy jednak :/ U Ciebie całkiem spoko, ale może to kwestia dobrego foto? Proszę o szczerą odpowiedź, czy czasem nie razi w oczy lekko "zapadnięty" znaczek alfy?
    Naprawdę wygląda super
    Zdjęcie w pełnej rozdzielczości


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez klag3 ; 11-09-2020 o 16:40

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory