Strona 125 z 161 PierwszyPierwszy ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1241
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    na wloskim forum kraza plotki o update WIFI AA od eng custom, ale android 11 wymagany.
    poki co jeszcze oficjalnie sie nie pojawil update.

  2. #1242
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Orientujecie się może, gdzie najlepiej szukać kierownicy z Giulii Q z alcantarą/carbonem oraz podgrzewaniem?

    Szukam takiej od jakiegoś czasu i na polskim Allegro mamy zaledwie kilka sztuk.

    Rozważam też wymianę gałki zmiany biegów na tą z polifta. Czy ktoś już robił u siebie taki myk?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Farfocel ; 11-10-2020 o 04:10

  3. #1243
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Orientujecie się może, gdzie najlepiej szukać kierownicy z Giulii Q z alcantarą/carbonem oraz podgrzewaniem?

    Szukam takiej od jakiegoś czasu i na polskim Allegro mamy zaledwie kilka sztuk.

    Rozważam też wymianę gałki zmiany biegów na tą z polifta. Czy ktoś już robił u siebie taki myk?

    Pozdrawiam
    Gałka z Polifta nie pasuje.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  4. #1244
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Orientujecie się może, gdzie najlepiej szukać kierownicy z Giulii Q z alcantarą/carbonem oraz podgrzewaniem?

    Szukam takiej od jakiegoś czasu i na polskim Allegro mamy zaledwie kilka sztuk.

    Rozważam też wymianę gałki zmiany biegów na tą z polifta. Czy ktoś już robił u siebie taki myk?

    Pozdrawiam
    masz na allegro a Ci nie pasuje, za drogo? ja dalem 500eur za swoja u Lio.
    roj temu dalo sie kupić na ebayu z Rumunii (tam je produkuja) nowe wyposażone w pełni w okolicach 1700zl z dostawa, nie wiem czy to jest aktualne.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1245
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź,

    Wybacz, korzystam z bardzo wolnego internetu na statku i nie widziałem żadnej ciekawej kierownicy z Q, oprócz tej (zależy mi na czerwonej nici, ponieważ mam czerwone wnętrze):

    https://allegro.pl/oferta/kierownica...9-r-9675622745

    Lio to gość od eng custom?

    Nowe kierownice z Rumunii!? Jak Wy takie okazje znajdujecie?

    Muszę szukać konkretnego modelu, przedlift z czerwoną nicią, ACC i podgrzewaniem. Do 2500 złotych jestem w stanie zapłacić za taką kierownicę

    Dziękuję za wskazówki.

  6. #1246
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    chyba chwilowo jakaś bieda, tzn np powygasały ogłoszenia - miesiącami te same kierownice na allegro były wystawiane w cenach 1400-1750. szukasz też od Stelvio, i tak duża szansa ze przyiski będziesz przekładał (np posiadanie lub nie ACC).
    Lio ot ENG Custom
    Kierownice na eBayu, szukasz frazy "giulia steering wheel" w nowych, rozszerzony search na Europę i cena np od 1200 do 2500, w czym problem? Widzę że teraz są po EUR479 wysyłka niby free, ale wybierasz sobie wszystko, nić (łącznie z zieloną i białą), przyciski, alkantarę, grzanie itp:
    https://www.ebay.pl/itm/Alfa-Romeo-G...temCondition=3
    masz przed zakupem skontaktować się ze sprzedawcą żeby omówić specyfikację.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1247
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Kierownice na eBayu, szukasz frazy "giulia steering wheel" w nowych, rozszerzony search na Europę i cena np od 1200 do 2500, w czym problem? Widzę że teraz są po EUR479 wysyłka niby free, ale wybierasz sobie wszystko, nić (łącznie z zieloną i białą), przyciski, alkantarę, grzanie itp:
    https://www.ebay.pl/itm/Alfa-Romeo-G...temCondition=3
    O! "The steering wheel fits all Alfa Romeo Giulia and Alfa Romeo Stelvio, ALL equipment levels / engines."

    Do foteli z zagubionego transportu też jest jakieś dojście? Bo kosztują 4k używki/rozbitki i 2k doprowadzenie ich do stanu prawie-nówek (renowacja, montaż, przełożenie poduszek).

    A to już byłyby oba elementy bezpośredniego kontaktu z samochodem.

  8. #1248
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    kto pisze że z zagubionego transportu, myślisz że tak sobie latami mogliby sprzedawać ile im się podoba i nikt by się nie przyczepił. zgaduję że fabryka może mieć mało zamówień a duże stany - w końcu ani Giulia ani Stelvio nie sprzedawały się nigdy tak jak było planowane. może to kierownice z drobnymi wadami poprawione po zwrotach z fabryki, tego się nie dowiemy.

    co do foteli nie spotkałem się z niczym innym niż używki
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #1249
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar patryk21
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo 156 Ti 2.4 JTDm
    Postów
    2

    Domyślnie

    Mam pytanko do właścicieli Stelvio MY2020 z ekranem z carplay/android auto i bez nawigacji. Parę miesięcy temu zleciłem montaż kamery cofania do Stelvio Business z takim zestawem i po 3 próbach podobno żadna kamera zintegrowana z fabrycznym wyświetlaczem nie działa. Robiłem to na zlecenie klienta, kasa zapłacona, firma od kamer na tą chwilę nie widzi żadnego wyjścia z sytuacji, podobno sprawdzali na aucie po liftingu tyle, że z nawigacją i tam kamera działała. Spotkaliście się z czymś takim lub ewentualnie znacie kogoś kto by się tego podjął?

  10. #1250
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał patryk21 Zobacz post
    Mam pytanko do właścicieli Stelvio MY2020 z ekranem z carplay/android auto i bez nawigacji. Parę miesięcy temu zleciłem montaż kamery cofania do Stelvio Business z takim zestawem i po 3 próbach podobno żadna kamera zintegrowana z fabrycznym wyświetlaczem nie działa. Robiłem to na zlecenie klienta, kasa zapłacona, firma od kamer na tą chwilę nie widzi żadnego wyjścia z sytuacji, podobno sprawdzali na aucie po liftingu tyle, że z nawigacją i tam kamera działała. Spotkaliście się z czymś takim lub ewentualnie znacie kogoś kto by się tego podjął?
    Przed liftingiem kamera działa każda nawet za 5zl po liftingu nie miałem auta ale czy oni ja uaktualnili w proxy zeby była widziana tu sie spytaj.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory