Strona 126 z 161 PierwszyPierwszy ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1251
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Unhappy

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    masz przed zakupem skontaktować się ze sprzedawcą żeby omówić specyfikację.
    Dziękuję bardzo za wskazówki, Epsonix.

    Skontaktowałem się ze sprzedawcą z Rumunii. Niestety, nie ma już więcej kierownic z podgrzewaniem i nie będzie. Trzeba szukać w innym miejscu

  2. #1252
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Dziękuję bardzo za wskazówki, Epsonix.

    Skontaktowałem się ze sprzedawcą z Rumunii. Niestety, nie ma już więcej kierownic z podgrzewaniem i nie będzie. Trzeba szukać w innym miejscu
    pytaj Lio, ewentualnie napisz do Alfissimo (USA, mój dystrybutor), widzę że ma taką 1szt niby na sklepie nowa z grzaniem, z czerwonym przyciskiem ale bez lewego zestawu przyciskó (trzeba przełożyć swoje):
    https://alfissimo.com/home/1584-alfa...alcantara.html
    tylko średnio to wyjdzie cenowo jeśli dodasz wysyłkę (zgaduję lotnicza z USD30-40) i na pewno VAT na całość.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #1253
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    24

    Domyślnie

    Chciałbym w tym wątku podziękować użytkownikowi epsonix za bardzo profesjonalne wykonanie usług retrofitowych, które uzgodniliśmy. Mam do Bielska-Białej daleko, ale warto W ramach usługi wykonane zostały: S&S, ACC, LDW, AHB, Race, FCW, zmiana regionu (Alfa z USA), aktualizacja FW, mapy, czerwony przycisk, odjeżdżanie fotela. Dzięki jeszcze raz za super robotę.

  4. #1254
    Użytkownik Świeżak Avatar POl
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Stelvio 2.0 280HP
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZigZag Zobacz post
    Chciałbym w tym wątku podziękować użytkownikowi epsonix za bardzo profesjonalne wykonanie usług retrofitowych, które uzgodniliśmy. Mam do Bielska-Białej daleko, ale warto W ramach usługi wykonane zostały: S&S, ACC, LDW, AHB, Race, FCW, zmiana regionu (Alfa z USA), aktualizacja FW, mapy, czerwony przycisk, odjeżdżanie fotela. Dzięki jeszcze raz za super robotę.
    Tak po prostu robi się u [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]'a, ale nie chwalmy Go za bardzo, bo ciągle czekamy na "moduł komfortu" do Remote Start'u.

  5. #1255
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Epsonix to ty robisz już odjeżdżanie fotela?

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  6. #1256
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZigZag Zobacz post
    Chciałbym w tym wątku podziękować użytkownikowi epsonix za bardzo profesjonalne wykonanie usług retrofitowych, które uzgodniliśmy. Mam do Bielska-Białej daleko, ale warto W ramach usługi wykonane zostały: S&S, ACC, LDW, AHB, Race, FCW, zmiana regionu (Alfa z USA), aktualizacja FW, mapy, czerwony przycisk, odjeżdżanie fotela. Dzięki jeszcze raz za super robotę.
    dzięki

    Cytat Napisał POl Zobacz post
    ale nie chwalmy Go za bardzo, bo ciągle czekamy na "moduł komfortu" do Remote Start'u.
    dzisiaj zrobiłem 1 konference calla z potencjalnym klientem ze Stelvio, 4 rozeznania dla konkretnych aut i wyceny, 2h retrofitów u jednego z kolegów, jakieś faktury, 2 wysyłki produktów, 1.5h dla mojego byłego zleceniodawcy konsultacje, z FCA miałem sprawę do obgadania ale tylko się poodbijałem od jednego do drugiego jest 19ta a ja dalej w robocie... ale żeby nie było to na fajeczce o tym dzisiaj nawet myślałem

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Epsonix to ty robisz już odjeżdżanie fotela?
    w niektórych autach... co do modułu to nie ma szans - ani nie mam sprzętu do CAN (drogi), ani czasu żeby z tym działać a obecnie nawet produkować czy projektować - bez dokumentacji od FCA której oczywiście nie dostanę to może okazać się nie do rozkminienia
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1257
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    zgadałem się z innym dostawcą części od FCA, trochę ponegocjowałem i myślę że jestem w stanie zaoferowac zainteresowanym nowe łopatki w akceptowalnej cenie - tzn ciut drożej niż dołożenie opcji w konfigu przy zamawianiu auta do produkcji, co i tak wydaje mi się jest mega sukcesem wg tego co wcześniej dało się zrobić (i wg tego w jakich cenach w ostatnim czasie trafiały się używane na allegro). oczywiście jeśli trafią się używki, czy ktoś swoje przywiezie, i takie się dołoży. myślę że też parę innych gratów w przyzwoitych cenach jestem w stanie zaoferować, w razie czego zapraszam do kontaktu- ot choćby wymianę liczników na takie z 7" wyświetlaczem - wczoraj taki dokładałem klientowi.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #1258
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    liczniki 7'' - długo nie jestem w temacie, ale co z przebiegiem auta po założeniu nowego wyświetlacza? To wymiana całego modułu z zegarami, czy tylko sam wyświetlacz?

  9. #1259
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    liczniki 7'' - długo nie jestem w temacie, ale co z przebiegiem auta po założeniu nowego wyświetlacza? To wymiana całego modułu z zegarami, czy tylko sam wyświetlacz?
    Przebieg w górę ustawiasz jaki ci się podoba.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  10. #1260
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Przebieg w górę ustawiasz jaki ci się podoba.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
    W góre robi to mes.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory