Strona 128 z 161 PierwszyPierwszy ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1271
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Z jednej strony mega interesujące, że zrobili. Z drugiej to w sumie bardziej ciekawostka niż coś przydatnego

    Swoją drogą patrzę na ich FB i widzę, że już jakiś czas wrzucają kiery poliftowe do starszych modeli, panel z guzikami przed liftem wydaje się pasować idealnie.

  2. #1272
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ciekawostka bo kosztuje krocie za hardware nowego typu, pewnie kupe updatow tez trzeba do auta wgrac. Lio ma tez pewnie do takich rzeczy dostep, my nie (rzeczy/firmwary z engineeringu fca, sprzet developerski itp).

    co do kierownic tak, wiele miesiecy temu juz o tym bylo - tylko przelozyc panel przyciskow lewych
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #1273
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    ciekawostka bo kosztuje krocie za hardware nowego typu, pewnie kupe updatow tez trzeba do auta wgrac. Lio ma tez pewnie do takich rzeczy dostep, my nie (rzeczy/firmwary z engineeringu fca, sprzet developerski itp).
    ale moze AA na kablu bylo by na caly wyswietlacz,,, nie ukrywam ze by się przydalo ;]
    bo jak na razie wyglada to żenująco

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	abcd.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	28.1 KB
ID:	274399

  4. #1274
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cena ok 3000 euro.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  5. #1275
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Cena ok 3000 euro.
    myślę że to zamyka temat.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #1276
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Żeby dało się personalizować system dna to może ktoś by się skusił [emoji6]

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  7. #1277
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    SPoko.
    Temat jeszcze trochę porysowanych (ale lekko, tylko ta powłoka) wyświetlaczy, czy może takich które obłażą - tak wpadła mi myśl, może ktoś na forum zna temat - czy takich nie dało by się jakoś regenerować - np zdjęcie tej powłoki i naklejenie folii czy natryśnięcie powłoki jakiejś antyrefleksyjnej/ochronnej? Może to byłby sposób dla forumowiczów niektórych na zdobycie 8.8 w bardziej przystępnych pieniądzach? Może ktoś słyszał o firmach które w tego typu sprawach się specjalizują i tu napisze dla innych?
    Kiedyś Duda w TVN turbo w 101 napraw robi regenerację wyświetlacza w citroenie chyba. Problemem była właśnie łuszcząca się warstwa ochronna. Używał jakiejś chemii do jej zdjęcia a później coś naklejał!


    O, jest
    https://youtu.be/0jhbf9QpTdA

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  8. #1278
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    Kiedyś Duda w TVN turbo w 101 napraw robi regenerację wyświetlacza w citroenie chyba. Problemem była właśnie łuszcząca się warstwa ochronna. Używał jakiejś chemii do jej zdjęcia a później coś naklejał!


    O, jest
    https://youtu.be/0jhbf9QpTdA

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka
    Zanim pan duda to pokazał to cala polska dawno to robiła w wyświetlaczach a nie w naszym pudełku plastykowym.

  9. #1279
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Zanim pan duda to pokazał to cala polska dawno to robiła w wyświetlaczach a nie w naszym pudełku plastykowym.
    Nie twierdzę, że pomysł miał odkrywczy i zrobił to pierwszy... Było pytanie, to jest odpowiedź

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  10. #1280
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    eng ma też komputer piggyback do podłączenia do modeli od '16 roku w cenie 350 EUR, miałem już go zamawiać, ale chwilowo się wstrzymałem do wiosny (sporo prac z montażem, brak garażu itd). Wywołuje się go jednym z przycisków i wtedy działa AA fullscreen. Coś czuję że cena tego upgrade to raczej 300 niż 3000 EUR. Dla mnie to będzie dobra opcja na pewno.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory