Strona 135 z 161 PierwszyPierwszy ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1341
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter_alfa Zobacz post
    Działa na prawdę szybko. Połączenie bluetooth mam wrazenie że zaczyna być aktywne chwilę po otwarciu samochodu (tak jakby moduł uruchamiał się po tej informacji). Po odpaleniu samochodu jakieś 5 sekund i już wszystko działa. Ogólnie jestem zadowolony. Mam do ogarnięcia jedynie drobne problemu z kamerą tył ale to kosmetyka.

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
    To on się łączy przez bluetooth? Carplay lata po wifi. Ten moduł startuje od razu po otwarciu drzwi. No nic czekam na swój update. A z kamera pisz do eng, może kwestia ustawień.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  2. #1342
    Użytkownik Rowerzysta Avatar piter_alfa
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    Giulia Super 2.2 JTDM '17
    Postów
    454

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    To on się łączy przez bluetooth? Carplay lata po wifi. Ten moduł startuje od razu po otwarciu drzwi. No nic czekam na swój update. A z kamera pisz do eng, może kwestia ustawień.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
    Staruje po bluetooth, natomiast później tak jak piszesz chodzi cały czas po wifi. Nie ma bt- nie ma wireless. I tak samo wifi. Muszą być obie aktywne.

    A co do kamery niby jest ok, ale dziwnie skacze obraz czasami.

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  3. #1343
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Giulia veloce
    Postów
    73

    Domyślnie

    [MENTION=6679]Teddy84[/MENTION] dzięki za pomoc, pochwalę się race chodzi bardzo Dobrze
    Całkiem inne auto teraz można polatać bokiem

  4. #1344
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Zero problemu zapraszam do kontaktu www.facebook.com/shopEFI lub www.shopEFI.com (zaszyty messenger na głownej stronie) - na forum jednak rzadziej zaglądam łatwiej tam mnie złapać
    przełączniki sie skonczyły ..... zamówiłem kolejne czekam na dostawę jadą też przyciski start stop czerwone

  5. #1345
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Jeśli ktoś jest zainteresowany, to pomimo że nie biorę nowyk klientów na retrofity, mam coś jeszcze z nowych i używanych części na półce, moge przyjąć do siebie na następujące tematy (przy okazji można dodać inne z poza listy, do uzgodnienia, też mam trochę przycisków itp):
    EDIT, części ubywa:
    -2 szt licznik Stelio 2.2 EU używany z 7" wyświetlaczem jeden ma 8kkm drugi 45kkm , prod przełom 2017/18 pierwszy super stan, drugi raczej podmiana obudowy z podmienianym (rysy na szybce wyświetlacza). Z montażem odpowiednio 1000 lub 800 brutto + ew obejście SGW 150 brutto
    -dekory alu Stelvio używane, główny tunelu stan na 5-, wysuwana pokrywa nad uchwyty na kubki stan 5, dekor deski rozdzielczej stan 4+, z montażem 1000 brutto.
    -kierownica skórzana z grzaniem Quadrifoglio (ta bez alkantary/karbonu), czerwona nić, czerwony START, używana stan 4+. Cena z montażem 1000brutto. Obecnie zestaw przycisków dla Giulii bez ACC, ale moge założyć nowe odpowiednie Stelvio czy ACC - do uzgodnienia za dopłatą.

    W razie czego jakaś drobnica ACC/Race/czerwony start/updaty radia/map/konwersja USA->EU, odblokowanie jakiś menu przy okazji mogę dodać. Tylko konkretnie zainteresowanych proszę o kontakt na garage@stuff4car.com.

    Bez powyższych nie biorę - po prostu chcę trochę zwolnić miejsce w magazynie. Inne tematy, bardzo sporadycznie, kiedyś, na razie mam za dużo aut obiecanych jeszcze jak się ogłaszałem że robię.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 29-01-2021 o 18:56
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #1346
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Kojarzycie może gdzie w WWA założą mi Race -Mode? Przełącznik juz nabyłem (mam wersje "niestabilną")
    Próbowałem przebrnać ten wątek ale nie dałem rady przez cały
    Ostatnio edytowane przez Jack801 ; 02-02-2021 o 12:27

  7. #1347
    Użytkownik Świeżak Avatar Alfolik
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    BP
    Auto
    Stelvio 2.0 280 wcześniej Giulietta 1,4 MA TCT
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Kojarzycie może gdzie w WWA założą mi Race -Mode? Przełącznik juz nabyłem (mam wersje "niestabilną")
    Próbowałem przebrnać ten wątek ale nie dałem rady przez cały
    Tutaj masz kontakt z grupy na FB:
    https://www.facebook.com/groups/3010...0965572153339/

  8. #1348
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar kofii12345
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Giulietta 170km / Stelvio 210km
    Postów
    20

    Domyślnie

    Znajdę gdzieś jakąś prezentację video tego radio od chińczyków? Interfejs jest taki sam jak w oryginalnej alfie? Działa dotyk?
    Skąd polecacie modyfikacje radia pod bezprzewodowe Android Auto? Testował może ktoś bezprzewodowe adaptery usb?

  9. #1349
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Kupiłem dziś przełącznik dna race ale niesetety nie taki
    Kupiłem mechaniczny 156129321 a potrzebuje ten niestabilny
    Ktoś może podrzucić mi numer części ?

  10. #1350
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    a po co chesz zmieniac, mozesz swoj zostawic
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory