Strona 138 z 161 PierwszyPierwszy ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1371
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wg ePer spoko, to radio występuje na liście 2x pierwsze Twój konfig:
    50553589 RADIO SAMOCH. 8TW + !8TY + !RB4 + RB5 + RS9 D22039, C22602 1
    a drugi raz wykreślony
    50553589 RADIO SAMOCH. 8EW + 8TW + !8TY + !RB4 + RB5 + RS9 C22039 1
    Różni się tylko dodaniem AA/ACP.

    Zgaduję że problem moga mieć niektóre radia totalnie podstawowe - nie te z NAV czy DAB, tylko takie max podstawa.
    Oki wielkie dzieki, jezeli sie cos nalezy to prosze pisz

  2. #1372
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    bez przesady, dzialaj z kamera.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #1373
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    bez przesady, dzialaj z kamera.
    Jeszcze raz dzieki, no wlasnie nie wiem czy czekac do przegladu w kwietniu , czy maju bo auto ma jeszcze gwarancje i boje sie , moze bez podstawnie,ze moga cos zauwazyc ze dodalem kamere

  4. #1374
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    W ASO tylko siedzą i czekają jakby tu komuś gwarancję odebrać.Nie, po pierwsze to prywatne firmy z autoryzacją od FCA, co ich obchodzi czy coś dokładałeś czy nie i tak FCA płaci. Do tego to ori wyposażenie i tylko aktywacja, więc powodów nie bardzo dajesz do odrzucenia roszczenia. Kolejna sprawa to ASO same do mnie nie raz dzwoniły i przyjeżdżali nawet wyżej postawieni pracownicy z nowymi autami na dołożenie czegoś, w tym tygodniu miałem świeże auto z salonu FCA z BB które sprzedali klientowi od razu informując że "w BB jest gość co dołoży mu" - auto MY20 ze stocku było bez łopatek (przy okazji doszły inne rzeczy)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1375
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Gdybym mieszkal w Polsce to bym sie nie bal
    , ale mieszkam w Belgii i nie wiem jak oni do tego podchodza

  6. #1376
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    w całej EU czy USA robią retrofity i inne mody i nikt nie marudzi. podstawą odmowy reklamacji musi być jednak uzasadniony wpłw modyfikacji na wystąpienie usterki - to nie tak że dołożysz kamerę i nagle jak lampa czy silnik się zepsuje to nie ma gwarancji. inny temat to najlepiej kupować auto w konfigu jaki potrzeba - wtedy nie ma kłopotu
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1377
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    nie jest tak źle, moje auto spędziło tydzień, a poźniej miesiąc na naprawie gwarancyjnej, ja w tym czasie ujeżdżałem mercedesy. Nikt się nie doczepił do retrofitów, a ASO wiedziało, że są zrobione

  8. #1378
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w całej EU czy USA robią retrofity i inne mody i nikt nie marudzi. podstawą odmowy reklamacji musi być jednak uzasadniony wpłw modyfikacji na wystąpienie usterki - to nie tak że dołożysz kamerę i nagle jak lampa czy silnik się zepsuje to nie ma gwarancji. inny temat to najlepiej kupować auto w konfigu jaki potrzeba - wtedy nie ma kłopotu
    Niestety kupujac auto uzywane nie mozna miec zawsze wszystkiego co by sie chcialo

  9. #1379
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał dareksz Zobacz post
    Niestety kupujac auto uzywane nie mozna miec zawsze wszystkiego co by sie chcialo
    doskonale rozumiem, to samo z resztą z autami ze stocku i sam to przerabiałem jak np w 2015r kupiłem sobie 159 TBi (nie znalazłem takiej jak chciałem - retrofitowałem xenony/poziomowanie/spryski/przednie PDC i Blue&me) - cel był inny - po prostu podejmując decyzję trzeba zdać sobie sprawę że retrofit to pewien kłopot, czasem temat jest łatwy, innym razem praktycznie niemożliwy, za drogi, albo bardzo ryzykowny czy się uda (nikt nie robił a wymaga drogich i wielu modułów). Jak robiłem retrofity miewałem pytania o dodanie np systemu bezkluczykowego - takie coś dodać to nie dość że kupa roboty, to ryzyko że cięzko to będzie odpalić - może się skończyć na kwocie np 3x większej (np nowy sterownik bo stary okaże się nieprzeprogramowywalny a używka np zablokowana na VIN) niż biorąc to jako opcję do nowego auta. Przy grubszyc doposażeniach to czasem warto się zastanowić czy nie lepiej sprzedać auto a kupić inne wyposażone tak jak chcemy. Czasem może trzeba odpuścić zakup danego egzemplarza. Wielu niedoszłych klientów się dziwiło czemu dołożenie łopatek (nowych z FVAT/paragonem) kosztuje więcej niż w konfiguratorze - trzeba zdać sobie sprawę że fabrycznie mamy zamianę jednego elementu na drugi, wprogramowanie wchodzi z automatu przy programowaniu auta, mały koszt zatem, a przy retroficie nie dość że można powiedzieć kupujemy drugi zestaw manetki/łopatki/zwijacz, drugą obudowę kolumny, to oba po cenach wyższych niż fabryka kupuje bo to już części zamienne, to jeszcze dochodzi montaż, przeprogramowanie (+ew obejście SGW szczególnie upierdliwe w Stelvio). Nie raz dostawałem info po wycenie -"nie spodziewałem się że to tyle kosztuje", "za drogo" itp.

    W każdym razie z kamerą u Ciebie wydaje się spoko, będzie tanio jak sobie sam zrobisz szczególnie na używce i jeśli dostaniesz ją z uciętą wtyczką ori instalacji, inaczej sprawy się komplikuję/drożeją mocno.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1380
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Kamere juz mam uzywke , wtyczke z kawalkiem przewodu tez, tylko ze niestety nie jest orginalna nie jestem pewien czy kolory kabli sie zgadzaja z tym co bylo na wloskim forum, co do wtyczki we wnetrzu auta tez mam biala zamiast czarnej, ale to nie mi przeszkadza, musze tylko piny do niej dolozyc, montaz ogarne sobie sam, co do proxy to chyba podjade do goscia co zajmuje sie chiptuningiem i mi to zrobi, a jezeli nie to wykupie licencje na mesa i bede sam probowal

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory