Strona 142 z 161 PierwszyPierwszy ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1411
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Seweryn80
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Brzękowice
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 140 KM 159 1,9 Giulietta x2 2,0 190 KM, Stelvio Q4 280KM
    Postów
    457

    Domyślnie

    [Stelvio] Dzisiaj po wymianie DNA-R mam problem z modułem ABS po wykonaniu osiowania. Tryb Race też nie do końca działa prawidłowo tzn. Na ekranie nie jest wyświetlany jest tryb race ale wyłączone mam esc na zegarach. Ma ktoś pomysł jak to ustawić? Próbowałem trybu 2 jak i 3

  2. #1412
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seweryn80 Zobacz post
    [Stelvio] Dzisiaj po wymianie DNA-R mam problem z modułem ABS po wykonaniu osiowania. Tryb Race też nie do końca działa prawidłowo tzn. Na ekranie nie jest wyświetlany jest tryb race ale wyłączone mam esc na zegarach. Ma ktoś pomysł jak to ustawić? Próbowałem trybu 2 jak i 3
    Robiłeś kalibrację czujników w module ABS ?

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  3. #1413
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seweryn80 Zobacz post
    [Stelvio] Dzisiaj po wymianie DNA-R mam problem z modułem ABS po wykonaniu osiowania. Tryb Race też nie do końca działa prawidłowo tzn. Na ekranie nie jest wyświetlany jest tryb race ale wyłączone mam esc na zegarach. Ma ktoś pomysł jak to ustawić? Próbowałem trybu 2 jak i 3
    rozumiem że ABS nie przechodzi proxi? Tak jest w wersji MES 4.7R1 zwykłej (nie Multiplexed), spróbuj starszą 4.7 lub 4.6.
    Co do ekranu (zegarów) to żeby było na żółto to musi być odpowienio nowy firmware w IPC - wersje typu 19xx 20xx, starsze wyświetlają jak N.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #1414
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Seweryn80
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Brzękowice
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 140 KM 159 1,9 Giulietta x2 2,0 190 KM, Stelvio Q4 280KM
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    rozumiem że ABS nie przechodzi proxi? Tak jest w wersji MES 4.7R1 zwykłej (nie Multiplexed), spróbuj starszą 4.7 lub 4.6.
    Co do ekranu (zegarów) to żeby było na żółto to musi być odpowienio nowy firmware w IPC - wersje typu 19xx 20xx, starsze wyświetlają jak N.
    Tak. Ale już wszystko ogarnięte tak jak mówiłeś mes w wersji 4.6 wykonał prawidłowo. Dziękuje jeszcze raz za pomoc.

  5. #1415
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cześć, czy przerabiał już ktoś coś w modelu po lifcie ?
    Chodzi mi głownie o tryb Race

  6. #1416
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    parę razy robiłem. na środkowym wyświetlaczu nie pokazuje Race (tylko między zegarami żółty schemat), reszta działa tak samo jak przy dodawaniu w autach z 2 połowy 2018 i 2019.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1417
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Hej! W końcu wziąłem się za montaż kamery cofania w mojej Giulii. Okazało się, że u mnie niestety nie wyprowadzono wiązki ze złączem do kamery, po demontażu radia zauważyłem że piny wejścia sygnału video z kamery w białej "kostce" są wolne. Wiązkę sobie dorobiłem i kamerę odpaliłem - działa. Pozostało mi jeszcze podpięcie się do "can" żeby nie waliło błędu i żeby działały linie pomocnicze. Zgodnie ze schematem, który posiadam powinienem podpiąć się do "Lin Bus2" PIN 44 w złączu "C8" bodycomputera. Pytanie moje brzmi, czy mogę bez żadnych konsekwencji odłączyć złącze C8, oczywiście po uprzednim odpięciu AKU, czy nie będzie jakiegoś problemu po ponownym podłączeniu. Pytam bo prace te wykonuję w plenerze, na wyjeździe w ramach relaksu i nie chciałbym sobie uceglić auta. Z góry dzięki za ewentualną odpowiedź.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa-romeo-giulia-fuse-box-diagram-body-control-module-bcm-2017 (1).jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	73.7 KB
ID:	277962

  8. #1418
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Hej! W końcu wziąłem się za montaż kamery cofania w mojej Giulii. Okazało się, że u mnie niestety nie wyprowadzono wiązki ze złączem do kamery, po demontażu radia zauważyłem że piny wejścia sygnału video z kamery w białej "kostce" są wolne. Wiązkę sobie dorobiłem i kamerę odpaliłem - działa. Pozostało mi jeszcze podpięcie się do "can" żeby nie waliło błędu i żeby działały linie pomocnicze. Zgodnie ze schematem, który posiadam powinienem podpiąć się do "Lin Bus2" PIN 44 w złączu "C8" bodycomputera. Pytanie moje brzmi, czy mogę bez żadnych konsekwencji odłączyć złącze C8, oczywiście po uprzednim odpięciu AKU, czy nie będzie jakiegoś problemu po ponownym podłączeniu. Pytam bo prace te wykonuję w plenerze, na wyjeździe w ramach relaksu i nie chciałbym sobie uceglić auta. Z góry dzięki za ewentualną odpowiedź.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa-romeo-giulia-fuse-box-diagram-body-control-module-bcm-2017 (1).jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	73.7 KB
ID:	277962
    ODPINAJ, PRZYPINAJ rob co chcesz wybucha po tygodniu.

  9. #1419
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Giulia 19
    Postów
    11

    Domyślnie

    Co trzeba przestawić w mesie żeby odblokowac zmianę trybu skrzyni z P na D łopatkami??
    Oraz czy jak włączę sobie automatyczne światła długie w mesie to będzie działało? Auto z USA ale lampy z Europy wsadzone

  10. #1420
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Kamera juz dziala, dzieki wszystkim za pomoc
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210505_120313.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	30.4 KB
ID:	278193

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory