Strona 144 z 161 PierwszyPierwszy ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,440 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1431
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Kto poratuje numerem części przełącznika DNAR w wersji analogowej(nie monostabilny) ?

  2. #1432
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Kto poratuje numerem części przełącznika DNAR w wersji analogowej(nie monostabilny) ?
    Już wiem skąd te dane ze Polacy nie czytają książek jak im nie chce się czytać na kąciku fakt trochę stron tych jest.
    156129255 156129321

  3. #1433
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    dzięki, te numery się już pojawiały w wątku, ale nie sposób stwierdzić jaka to wersja

  4. #1434
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    Hej jak ktoś szuka mam wyświetlacze 8,8 do Stelvio . Info na Priv

  5. #1435
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Ja bym chętnie wymienił licznik 7" z gulii na 7" ze stelvio. Esponix zamontował i generalnie nie mam się co czepiać, ale zamiast obrazka Stelvio mam Gulię. No i nie widzę asystenta zjazdu z góry.

  6. #1436
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,988

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Ja bym chętnie wymienił licznik 7" z gulii na 7" ze stelvio. Esponix zamontował i generalnie nie mam się co czepiać, ale zamiast obrazka Stelvio mam Gulię. No i nie widzę asystenta zjazdu z góry.
    czyli jednak Ci to trochę przeszkadza? szkoda że wprogramowałeś potem przebieg - miałeś się zastanowić - Ty miałeś znacznie większy przebieg niż większość użytkowników - teraz nie będzie łatwo sprzedać. niestety w nówkach cena wersji do stelvio to było coś ponad 4k w zakupie, a giulia prawie 3x mniej.
    Jakbyś znalazł uzywkę to jednak dobrze byłoby się upewnić że ma firmware najnowszy 203C - bo te znacznie starsze potrafią robić jaja albo czasowo wyświetlacz moze nie działać, albo całkowicie się sam zbrickować. Jakbyś znalazł jednak starszy i chciał updatować to sie odezwij, formalnie zmienimy(albo sprawdzę bo nie pamietam kiedy czasowo zdobyłem to info i czy Tobie już ustawiłem) jeszcze jedna rzecz w proxi (7" ustawimy, którego tu na forum nikt nie zmienia przy updatcie, ale jednak taki bajt jest na to) - bo pieron wie czy przy updatcie Witech nie wybierze złego firmwaru od 3.5" (czy sprawdza part number czy proxi do wyboru firmwaru).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1437
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Czasem wkurza, nie powiem. Licznika nie przeprogramowałem z km. Co prawda od tego czasu jest już 15kkm. Jak się trafi od Stelvio to na bank się odezwę. Póki co wolę jednak 7" i Gulię, niż 3.5" i Stelvio

  8. #1438
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,988

    Domyślnie

    no chyba że chcesz stelvio ale diesla - mam 2 takie używki jeden chyba 8tys km drugi 45, firmwary nie te najstarsze ani nie najnowsze - z końca /przełomu 2017/18
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #1439
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Może nie do końca retrofit w rozumieniu tego wątku - ale czy ktoś przerabiał wymianę plastikowych wkładek (deska, tunel, klamki) na aluminiowe? Czy to skomplikowana robota i jaki może być orientacyjny koszt? Nie mogę nigdzie znaleźć ePERa z Giluią, a co dopiero po lifcie... Kompletu wszystkich 6 wkładek używek upolować się nie da - poza tym w większości są połamane albo uszkodzone (kawałek z deski rozdzielczej), natomiast zauważyłem z tyłu napisy "Faurecia" i "Made in Poland" - może ktoś zna nieoficjalne kanały?
    Kiedy zamawiałem Business, pakietu Sport zamówić się nie dało - kierownicę sportową mam, pedały zamontowałem z katalogu akcesoriów, ale ten plastik niestety wygląda w rzeczywistości nieco gorzej niż na zdjęciach, za to aluminium odwrotnie, w rzeczywistości wygląda rewelacyjnie...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  10. #1440
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Może nie do końca retrofit w rozumieniu tego wątku - ale czy ktoś przerabiał wymianę plastikowych wkładek (deska, tunel, klamki) na aluminiowe? Czy to skomplikowana robota i jaki może być orientacyjny koszt? Nie mogę nigdzie znaleźć ePERa z Giluią, a co dopiero po lifcie... Kompletu wszystkich 6 wkładek używek upolować się nie da - poza tym w większości są połamane albo uszkodzone (kawałek z deski rozdzielczej), natomiast zauważyłem z tyłu napisy "Faurecia" i "Made in Poland" - może ktoś zna nieoficjalne kanały?
    Kiedy zamawiałem Business, pakietu Sport zamówić się nie dało - kierownicę sportową mam, pedały zamontowałem z katalogu akcesoriów, ale ten plastik niestety wygląda w rzeczywistości nieco gorzej niż na zdjęciach, za to aluminium odwrotnie, w rzeczywistości wygląda rewelacyjnie...
    Hej.

    Wymiana dekorów na aluminiowe na tunelu środkowym i tej listwy nad schowkiem nie jest żadnym problemem, jak się dowiadywałem pod koniec ubiegłego roku koszt nowych aluminiowych dekorów (2 elementy na tunel środkowy + listwa nad schowek) to łącznie ok. 1700 zł. Niestety dekory wokół klamek na drzwiach nie są demontowalne, są zgrzewane i nie występują jako samodzielny element, tylko z całym boczkiem (ok. 2500 zł / szt.), w sumie nie da się ich zdemontować bez uszkodzenia. Ja też chciałem to robić, ale mi już przeszło, nawet kupiłem używane boczki i na razie leżą, może kiedyś się tym zajmę.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory