Strona 147 z 161 PierwszyPierwszy ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,461 do 1,470 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1461
    Bart123
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Rozumiesz słowo nieoficjalnie czy nie rozumiesz?
    Hmm nieoficjalnie czyli nie działa........! tak czytam sobie ten wątek i nierozumne kolegów ....

    Gość chce coś wyjaśnić a tu i tak są znawcy którzy twierdzą ze czarne jest białe :-)

  2. #1462
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bart123 Zobacz post
    Hmm nieoficjalnie czyli nie działa........! tak czytam sobie ten wątek i nierozumne kolegów ....

    Gość chce coś wyjaśnić a tu i tak są znawcy którzy twierdzą ze czarne jest białe :-)
    Dobra, to jak mam auto kupione w salonie w Polsce, iPhone'a kupionego w polskim sklepie, kartę SIM polskiego operatora, kabel lightning od polskiego producenta i wsiadam do tego auta, podłączam telefon do samochodu i mam na ekranie samochodu Apple Maps, Apple Music i apkę Paszportu Polsatu to...

    ...to działa czy nie działa w Polsce ten CarPlay?

  3. #1463
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Dobra, to jak mam auto kupione w salonie w Polsce, iPhone'a kupionego w polskim sklepie, kartę SIM polskiego operatora, kabel lightning od polskiego producenta i wsiadam do tego auta, podłączam telefon do samochodu i mam na ekranie samochodu Apple Maps, Apple Music i apkę Paszportu Polsatu to...

    ...to działa czy nie działa w Polsce ten CarPlay?
    Jeżeli radio Ci to obsługuje, to powinno działać. Jeżeli nie działa, a powinno, to spróbuj z innym kablem.

  4. #1464
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Jeżeli radio Ci to obsługuje, to powinno działać. Jeżeli nie działa, a powinno, to spróbuj z innym kablem.
    Mi nie musisz tłumaczyć To mój przedmówca twierdzi, że nie działa.

  5. #1465
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał So What! Zobacz post
    Jeżeli radio Ci to obsługuje, to powinno działać. Jeżeli nie działa, a powinno, to spróbuj z innym kablem.
    Nie doczytałem z paszportem ;-)

  6. #1466
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Dobra, to jak mam auto kupione w salonie w Polsce, iPhone'a kupionego w polskim sklepie, kartę SIM polskiego operatora, kabel lightning od polskiego producenta i wsiadam do tego auta, podłączam telefon do samochodu i mam na ekranie samochodu Apple Maps, Apple Music i apkę Paszportu Polsatu to...

    ...to działa czy nie działa w Polsce ten CarPlay?
    Ale mowa o Siri po polsku, że nie działa. Nie rozumiem też argumentacji to włącz sobie po angielsku, niemiecku, itp.. Płacicie tyle samo co na zachodzie a dostajecie telefon z okrojoną funkcjonalnością i jeszcze bronicie takiej sytuacji...
    Dużo osób co ma ajfony ma wyłącząną siri bo nie będzie w obcym języku gadać, żeby zadzwonić albo ustawić spotkanie sobie.
    A z tego co wyczytałem z postów wynika, że Siri musi być włączona (nawet jak jej nie będziemy używać), żeby działał Car Play, zgadza się?
    Pozdro,
    Bartas

  7. #1467
    Bart123
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Ale mowa o Siri po polsku, że nie działa. Nie rozumiem też argumentacji to włącz sobie po angielsku, niemiecku, itp.. Płacicie tyle samo co na zachodzie a dostajecie telefon z okrojoną funkcjonalnością i jeszcze bronicie takiej sytuacji...
    Dużo osób co ma ajfony ma wyłącząną siri bo nie będzie w obcym języku gadać, żeby zadzwonić albo ustawić spotkanie sobie.
    A z tego co wyczytałem z postów wynika, że Siri musi być włączona (nawet jak jej nie będziemy używać), żeby działał Car Play, zgadza się?
    Strzał w 10 !!!

    Ale tu jest polskie myślenie jak się nie da jak się da ......

    Myśle ze dalej nie ma co zaśmiecać tego wątku bo i tak niektórzy nie rozumieją co się do nich pisze - tylko pismo obrazkowe :-)

  8. #1468
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bart123 Zobacz post
    Myśle ze dalej nie ma co zaśmiecać tego wątku bo i tak niektórzy nie rozumieją co się do nich pisze - tylko pismo obrazkowe :-)
    Sam zacząłęś zaśmiecać wątek. Odgrzebałeś temat w którym poprzedni interlokutor nawet zaczął wyzywać innych użytkowników i mam nadzieję zgodnie z regulaminem zarobił 8 pkt.

    No i jesteś na dobrej drodze do tego samego, skoro przyrównujesz inteligencję innych do rozumiemia wyłącznie pisma obrazkowego.

    Cytat Napisał Bart123 Zobacz post
    Ale tu jest polskie myślenie jak się nie da jak się da ......
    Ale że ktoś kombinuje, żeby z tego korzystać? Podpinasz telefon i masz apkę Paszportu Polsatu pod ręką. Mówisz samochodowi "Zadzwoń do Piaska" i dzwoni.

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    A z tego co wyczytałem z postów wynika, że Siri musi być włączona (nawet jak jej nie będziemy używać), żeby działał Car Play, zgadza się?
    Tak, musi być włączona.

    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Płacicie tyle samo co na zachodzie a dostajecie telefon z okrojoną funkcjonalnością i jeszcze bronicie takiej sytuacji...
    Ba. Ja nawet nie zapłaciłem a próbuję tłumaczyć (nie bronić). Bo ja nawet nie używam iPhone'a


    Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    Ale mowa o Siri po polsku, że nie działa.
    No i tu pojawia się problem, bo według supportu Apple to ja mogę sobie normalnie korzystać z CP/Siri https://support.apple.com/pl-pl/HT205634

    Co więcej - losowy film z Internetu, wisząc już od 1.5 roku pokazuje, że można sobie spokojnie wydawać komendy po polsku https://www.youtube.com/watch?v=SzCcvVWG5Lw

    No to ja nie wiem. Wygląd ten sam, smak ten sam, ale to nie napój magiczny, to zupa jest z brukselek.

  9. #1469
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Ja nie mam w ogóle produktów Apple, tylko wnioskuję z tego co piszecie i wrzucacie tutaj.
    Ale teraz to sam się już pogubiłem, co jest a czego nie ma... Ten wrzuca, że nie ma, Ty wrzucasz, że jest... Czy zatem January blefuje, a Dusia ma rację? czy może odwrotnie?
    Mniejsza o to. Ważny wniosek z tego: Włącz Siri, jeśli chcesz mieć Car Play.
    Pozdro,
    Bartas

  10. #1470
    Bart123
    Gość

    Domyślnie

    Ależ dużo emocji wzbudza ten wątek, paszporty Polsatu są potrzebne aby być równoprawnymi forumowiczem tej grupy tak jak kolega snimy który jest Swiatowcem sadzać po opisie ERA czyli Emiraty radomskie.

    Ogólnie forum do bani myślałem ze premium ale to tak samo jak Alfa ....trochę brakuje
    Hahahaha

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory