Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Julka w wersji business - warto?

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo giulia 2.0
    Postów
    5

    Domyślnie Julka w wersji business - warto?

    Cześć, chciałbym się poradzić. Znalazłem na aukcji poleasingowej PKO Giulie w wersji business za 92k. Auto na gwarancji do końca lipca, przejechane 30k. Wydaje mi się, że warto za takie pieniądze. Oczywiście, brak ładnych foteli, zwykły czerwony kolor i brak paru innych rzeczy robi różnicę, ale chciałem zamknąć się z autem w 100k, a w tym przedziale ciężko znaleźć coś lepszego. Co myślicie o tej ofercie. Z góry dziękuję za odpowiedź!

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapitan Zobacz post
    Cześć, chciałbym się poradzić. Znalazłem na aukcji poleasingowej PKO Giulie w wersji business za 92k. Auto na gwarancji do końca lipca, przejechane 30k. Wydaje mi się, że warto za takie pieniądze. Oczywiście, brak ładnych foteli, zwykły czerwony kolor i brak paru innych rzeczy robi różnicę, ale chciałem zamknąć się z autem w 100k, a w tym przedziale ciężko znaleźć coś lepszego. Co myślicie o tej ofercie. Z góry dziękuję za odpowiedź!
    Ktory rok? W sumie gwarancje pewnie mozesz jeszcze przedluzyc a jak z poczatku produkcji to pewnie sprzet ten Sam I mozesz robic spokojnie chip na 300KM..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo giulia 2.0
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ktory rok? W sumie gwarancje pewnie mozesz jeszcze przedluzyc a jak z poczatku produkcji to pewnie sprzet ten Sam I mozesz robic spokojnie chip na 300KM..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Data pierwszej rejestracji 28.07.2017, rok produkcji ten sam, miesiąc nieznany mi

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,800

    Domyślnie

    Cena bardzo dobra jeśli nie netto. Jeśli dobry stan to tylko brać


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo giulia 2.0
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cena brutto. Ze zdjęć i po ekspertyzie (parę rys, przetarcie) całkiem dobrze się prezentuje. Na pewno od razu musiałbym zmienić felgi, bo te 16 takie se.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Nowa biznes z 2017 roku jest do dorastania w ADF Wrocław(czerwona w bieda pakiecie). Zadzwoń i negocjuj bo zalegają im takie z dwie lub trzy.
    Odnośnie opłacalności to praktycznie wszystkie retrofity są wykonalne. Najtrudniej będzie dorwać fotele, i z reguły kanapa tylna się nie złoży i nie ma wentylacji ja tylne siedzenia, a to już ciężko przeskoczyć.

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    fotele z Q (bez elektryki alkantara/czerwona nić) i boczki+ podłokietnik są do wzięcia, wrzucałem na forum info ale z tego co wiem nikt się nie zaintereosował. cena była 3 tyś, tylko dwie sprawy, w fotelu kierowcy na tym wysuwanym podparciu ud było uszkodzenie alkantary - najlepiej u tapicera wymienić, druga sprawa składane fotele - pytanie czy ta business z oferty miała opcję dołożoną czy nie. jeśli nie ot chyba nie ma problemu, jeślii tak to znów przerobić by trzeba pokrowce z Q na fotele składane - myślę że sprawa do załatwienia za parę stówek.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od auta. Jeśli przesiądziesz się z jakiegoś dobrze wyposażonego BMW czy Audi to pewnie zabraknie ci kilku dodatków, których business nie ma.

    Ja jeździłem najtańszym dieslem 2.2 (z manualem i bez xenonów) i auto było bardzo fajne. Business ma automat, xenon, PDC tylne i kilka innych niezbędnych dodatków, czyli nie jest taką straszną bidą. Biorąc pod uwagę to, że lekko używany omawiany egz. kosztuje prawie 2x mniej niż nowa sensownie wyposażona Giulia to myślę, że to bardzo ciekawa propozycja. Sam zresztą zastanawiałem się nad lekko doposażonym Business i uważam, że auto jest warte tych pieniędzy.

    Inna sprawa, że te auta kosztowały bazowo ok. 120.000 zł. Więc 2-letnie auto za 92 pewnie jakieś dodatki mieć powinno.

    Mi najbardziej szkoda w Giulii, że felgi 16" i 17" są strasznie słabe i mi żaden wzór się nie podobał. 18" za to wymagało dopłaty niemal 10.000 zł.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 11-05-2019 o 23:33

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    Inna sprawa, że te auta kosztowały bazowo ok. 120.000 zł.
    124.9 na początku, a trochę później kilka tyś więcej.


    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    Mi najbardziej szkoda w Giulii, że felgi 16" i 17" są strasznie słabe i mi żaden wzór się nie podobał. 18" za to wymagało dopłaty niemal 10.000 zł.
    to akurat najmniejszy problem - felgi czy to używki, czy jakieś innych producentów (MSW, PSW, WSP) kupisz np ok 2-3tyś za 18" fajne alfowe wzory.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #10
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to akurat najmniejszy problem - felgi czy to używki, czy jakieś innych producentów (MSW, PSW, WSP) kupisz np ok 2-3tyś za 18" fajne alfowe wzory.
    Racja. Felgi to najłatwiejsze doposażenie auta, w praktyce bezinwazyjne. Duuuuużo trudniej jest dołożyć przedni PDC czy xenon.

Podobne wątki

  1. Giulietta Veloce 240KM TBi vs Giulia Business 200KM TBi
    Utworzone przez jml w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-04-2019, 09:59
  2. [Giulia] Wersja Business
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 30-01-2019, 09:53
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-05-2014, 18:26
  4. [164] Chłodnica do wersji z klimą - 92> tu warto kupić
    Utworzone przez Yacek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-08-2010, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory