Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81

Temat: Stelvio 2.0 Exec - pierwsze wrazenia niealfacholika

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Btechfan
    Rozwiń temat sterowania głosem - ja mam tylko siri/google assistant
    Czy sama alfa ma sterowanie głosem ? Jak to uruchomić ?
    W innych moparach chodzi mi fajnie (zmiana temperatury, wybieranie numerów etc na starym uconnect 8,8 z dotykiem)
    Co do 12l w Warszawie - jeżdżę do pracy 8km przez 30 minut - musi swoje spalić - przy moich przebiegach mi to budżetu nie zje

    Z ciekawostek - synteza dźwięku działa super - w środku naprawdę robi robotę - wiadomo to nie to samo co wydech - ale jak posłuchacie syntezy np w lexusie zobaczycie różnice
    Co jest jest ta synteza dźwięku?

  2. #12
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Ok
    Potestuje ale chyba muszę CP wyłączyć - inaczej siri odpala

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Ja mam to w wyposażeniu auta B-tech . Klawisz na kierownicy i zaczynasz wydawać komendy do telefonu radia i nawigacji. Działa bardzo ok.
    komendy głosowe są w każdej Giulii/Stelvio? nie widziałem takiej bez

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Ok
    Potestuje ale chyba muszę CP wyłączyć - inaczej siri odpala
    na AA za to asystent google odpala, ale jak nie jesteś połączony to alfka z Tobą gada. ja jednak zawsze jestem na AA (AA przez WiFi dzięki drugiemu telefonowi-mostkowi i AAGateWay)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    instrukcja elektroniczna - co tam jest - jakieś badziewie z tego co patrzyłem, wiele tam znaleźć nie można. - to nie PDF z instrukcją, tylko jakiś marny wycinek z brakami.
    [MENTION=81933]Jack801[/MENTION], bardzo trafnie to wszystko podsumowałeś, jak na parę dni z autem dużo masz do napisania.

    tylko słówko o kamerze cofania, na 6.5" jest mniejsza (ramka) bo masz wyświetlanie PDC (mogli zrobić to mniejsze a pełną kamerę). zmieniałem wyświetlacz na 8.8" i jest dużo lepiej - obraz jest na całą wysokość - niby przybyło powiedzmy 1cm, ale jak cały ekran ma 8, to przeskok z 7->8 to kilkanaście % extra na wymiarze obrazu, na powierzchni powiedzmy 30% - widać to i zdecydowanie na plus. poza tym duży wyświetlacz jak narazie nie ma dla mnei więcej korzyści (no jeszcze estetyka - trochę nienaturalnie 6.5 wygląda w takim dużym elemencie wyświetlacza). czekam aż AA będzie działał na całym ekranie - od wersji 4.1 zaczęło działać na pełnym wyświetlaczu w niektórych markach, może i dojdzie do alfy w którejś aktualizacji.
    Ta aktualizacja na cały ekran zdaje się ma być lada dzień, lub już jest.

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    do alfy? bo to ze w AA4.1 to da sie odpalic np w Jaguarze (w opcjach developera AA) to wiem, wersja 4.2 dalej nie ma wsparcia dla alfy czy wielu innych aut.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    A jak jesteśmy przy temacie AA, to czy można jakoś wyłączyć to wielkie logo AA po prawej stronie ekranu? Po ki chu ono tam jest to nie wiem.

  7. #17
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    A jak jesteśmy przy temacie AA, to czy można jakoś wyłączyć to wielkie logo AA po prawej stronie ekranu? Po ki chu ono tam jest to nie wiem.
    Według mnie to jest chyba właśnie problem, że w obecnej wersji, chyba mam najnowszą 4.2.591434 o ile się nie mylę, dalej nie ma funkcjonalności wyświetlania na całej powierzchni wyświetlacza i stąd ta kwestia, że na pozostałej części wyświetlacza świeci się to logo. Miejmy nadzieję, że w końcu w którejś aktualizacji będzie cały ekran na AA

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    z tego co wiem nie, tak chyba jest w kazdej marce. trzeba czekac na wsparcie dla szerokich ekranow

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post

    Jesli cos co napisalem jest nieprawda - skorygujcie - manuala przeczytalem ale nie wiem wszystkiego. !
    Na moje oko to w Stelvio 2.0 nie ma wielkich rur (jeśli masz na myśli końcówki wydechu) tylko jest ich imitacja. To jest sreberko mocowane do zderzaka a nie do układu wydechowego. Ale taka jest tendencja światowa, wiele marek w ten sposób oszukuje

    Co do tego co piszesz w zasadzie masz rację. W Alfie nigdy nie było szału ze schowkami ale oni to chyba robią świadomie aby Alfię jednocześnie kochać i nienawidzić

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z tego co wiem nie, tak chyba jest w kazdej marce. trzeba czekac na wsparcie dla szerokich ekranow
    To te barany z Google nie wiedzą że szerokie ekrany są od 10 lat w autach? No tak, przecież oni w krzemowej dolinie są tak postepowi że jeżdżą na hulajnogach[emoji2]

Podobne wątki

  1. Pierwsze kroki, pierwsze problemy.
    Utworzone przez Nicram w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 21:44
  2. wasze wrazenia AR 147 1,6 16V TS 120KM 2002rok
    Utworzone przez elbus w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 17:20
  3. Pierwsze autko, pierwsze problemy /chyba elektornia..../
    Utworzone przez Bronuś w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 17:22
  4. [Relacja] WRAZENIA Z (mini) ZLOTU NA ŚLĄSKU BĘDZIN
    Utworzone przez Korczu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-01-2007, 23:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory