Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Temat: Stelvio 2.0 Exec - pierwsze wrazenia niealfacholika

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Ok
    Potestuje ale chyba muszę CP wyłączyć - inaczej siri odpala
    Potestuj. Przycisk wciskamy na krótko, nie trzymamy go. I warto powiedzieć 'pomoc' wtedy nam opowiada o dostępnych komendach.

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Potestuj. Przycisk wciskamy na krótko, nie trzymamy go. I warto powiedzieć 'pomoc' wtedy nam opowiada o dostępnych komendach.
    Dorzucę instrukcje w PDF systemu Connect dla kolegów. Czasami warto przeczytać co się kupiło [emoji6]83_630_STELVIO_530.06.457_PL_01_09.18_SI_CN.pdf

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Dorzucę instrukcje w PDF systemu Connect dla kolegów. Czasami warto przeczytać co się kupiło [emoji6]83_630_STELVIO_530.06.457_PL_01_09.18_SI_CN.pdf
    Ja instrukcje czytałem zanim kupiłem auto ale nie ma tu wszystkich synonimów chyba

    Ale ostatnio odkryłem np. że nie trzeba kółkiem przełączać widocznego ekranu. Można to robić głosowo jeśli mamy np. wyświetlony ekran z muzyką a chcemy zobaczyć nawi wystarczy kliknąć i powiedzieć nawigacja i ekran się przełączy. Do tej pory robiłem to gałka w górę i wybór.

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Dorzucę instrukcje w PDF systemu Connect dla kolegów. Czasami warto przeczytać co się kupiło [emoji6]83_630_STELVIO_530.06.457_PL_01_09.18_SI_CN.pdf
    W przedmiotowej instrukcji wszystkie komendy głosowe i opis systemu jest odpisane na stronie 56 i kolejnych, taj jakby się komuś nie chciało czytać wszystkiego.

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    W przedmiotowej instrukcji wszystkie komendy głosowe i opis systemu jest odpisane na stronie 56 i kolejnych, taj jakby się komuś nie chciało czytać wszystkiego.
    Oj albo nie widzę w instrukcji albo jednak nie ma wszystkich.

    Nie widzę poleceń dotyczących wiadomości (SMSów)

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    z tego co wiem nie, tak chyba jest w kazdej marce. trzeba czekac na wsparcie dla szerokich ekranow
    Jest światełko w tunelu - cytat: "Android Auto w tej nowej odsłonie ma też lepiej wykorzystywać duże i szerokie ekrany." (źródło: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...na-lepsze.html)

  7. #27
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał g0trek Zobacz post
    Jest światełko w tunelu - cytat: "Android Auto w tej nowej odsłonie ma też lepiej wykorzystywać duże i szerokie ekrany." (źródło: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...na-lepsze.html)
    tak, tak widziałem to. Tylko chyba konkretnej daty jeszcze nie ma podanej

  8. #28
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Czytałem gdzies parę dni temu o tym, że AA ma obsługiwać rozszerzony ekran dla Alfy.

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    piszesz o Giulii/Stelvio, czy znów o swojej GIulietcie (nie mam pojęcia jaki jest ekran tam)? gdzie to czytałeś, na forum jakieś spekulacje, czy jakieś oficjalne miejsce typu AR albo choćby info od Googla? Była tam Giulia/Stelvio wymienione czy pisało ogólnie że Google wprowadza obsługę szerszych ekranów? Jeśli to drugie to już od wersji 4.1 da się odpalić, ale nie w Giulii/Stelvio czy np Mercedesie, czytałem w necie że w Jaguarze działa od 4.1. Trzeba w opcjach developera AA (ileśtam kliknięć w informacjach, wtedy pojawia się dodakowe menu) włączyć opcje 720i i 1080i, ale tak jak pisałem juz nie raz, nie dizała to w Giulii ani w 4.1 ani w 4.2. Nowsza wersja AA powinna pojawić się za tydzień/dwa, pożyjemy zobaczymy
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    piszesz o Giulii/Stelvio, czy znów o swojej GIulietcie (nie mam pojęcia jaki jest ekran tam)? gdzie to czytałeś, na forum jakieś spekulacje, czy jakieś oficjalne miejsce typu AR albo choćby info od Googla? Była tam Giulia/Stelvio wymienione czy pisało ogólnie że Google wprowadza obsługę szerszych ekranów? Jeśli to drugie to już od wersji 4.1 da się odpalić, ale nie w Giulii/Stelvio czy np Mercedesie, czytałem w necie że w Jaguarze działa od 4.1. Trzeba w opcjach developera AA (ileśtam kliknięć w informacjach, wtedy pojawia się dodakowe menu) włączyć opcje 720i i 1080i, ale tak jak pisałem juz nie raz, nie dizała to w Giulii ani w 4.1 ani w 4.2. Nowsza wersja AA powinna pojawić się za tydzień/dwa, pożyjemy zobaczymy
    Ja mam włączony developer i nie wyświetla mi się żadne dodatkowe menu w AA 4.1, żadne 720 czy 1080i

Podobne wątki

  1. Pierwsze kroki, pierwsze problemy.
    Utworzone przez Nicram w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 21:44
  2. wasze wrazenia AR 147 1,6 16V TS 120KM 2002rok
    Utworzone przez elbus w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 17:20
  3. Pierwsze autko, pierwsze problemy /chyba elektornia..../
    Utworzone przez Bronuś w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 17:22
  4. [Relacja] WRAZENIA Z (mini) ZLOTU NA ŚLĄSKU BĘDZIN
    Utworzone przez Korczu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-01-2007, 23:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory