Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 1920212223242526272829
Pokaż wyniki od 281 do 285 z 285
    Użytkownik Świeżak Avatar Giorgio
    Mieszka w
    Allgaeu, Bavaria
    Auto
    Stelvio First Edition

Domyślnie

Krzysztof....AR czy Milan jest odpowiedzialny za prace dilerow i nawet kiedy ich diler popelni taki duzy blad to AR powiniwnien nie umyc rece ale wziasc odpowiedzialnosc za to. Nie bardzo rozumiem co znaczy to co sugeruja oktopiemu: "zlozyc reklamacje u gwaranta."? Od dawna wiem ze samochod jest tak dobry jak jego servis! Ja w moim 40 letnim motoringu mialem doczynienia z wieloma markami dilerami i na roznych kontynentach. Jeden sie wyraznie wyroznil gdzie diler traktowal mnie jak VIP. Bylo to w latach 2007-2011 w BMW Niederlassung w Monachium (na lotnisku jk i Frankfurter Ring) gdzie servisowalem X5. Ta marka nie bardzo mi pasuje ale zona mnie namawia abym zastanowil sie nad nastepnym BMW X5 to bede mial mniej stresow i bede milszy dla rodziny....hehehe

› Więcej...: System wyłączył hamulce w czasie jazdy

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Krzysztof
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4

Domyślnie

Cytat Napisał Giorgio Zobacz post
    Od dawna wiem ze samochod jest tak dobry jak jego servis!
    I tego się trzymaj. Ja długo czekałem ze zmianą poprzedniego auta (prawie 10 lat od zakupu 159), bo Alfa nie miała dla mnie nic nowego, ale nie miałem ochoty zmieniać serwisu
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive

Domyślnie

Moja rady
    1.zmien płyn hamulcowy - nie warto ryzykować - i oddaj stary do ekspertyzy

2.
    Pismo do Uokik do kopia do wiadomosci Fiat auto poland (czy kto tam sprowadza ten chłam do polski)
    Powołaj się na podobne przypadki w USA
    Generalnie napisz ze producent nie ustalił przyczyny awarii zagrażającej życiu i boisz się jeździć
    3
    List do autoswiata i motoru
    4. Napisz pismo do leaseplan (ztcp masz wynajmie) ze auto zagraża życiu i zdrowiu i że dopóki nie wyjaśnia przyczyny awarii chcesz zastępcze

Po dobroci próbowałeś - zostałeś olany wiec jedz z nimi bez sentymentów

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Stelvio 280hp

Domyślnie

Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Moja rady
    1.zmien płyn hamulcowy - nie warto ryzykować - i oddaj stary do ekspertyzy

2.
    Pismo do Uokik do kopia do wiadomosci Fiat auto poland (czy kto tam sprowadza ten chłam do polski)
    Powołaj się na podobne przypadki w USA
    Generalnie napisz ze producent nie ustalił przyczyny awarii zagrażającej życiu i boisz się jeździć
    3
    List do autoswiata i motoru
    4. Napisz pismo do leaseplan (ztcp masz wynajmie) ze auto zagraża życiu i zdrowiu i że dopóki nie wyjaśnia przyczyny awarii chcesz zastępcze

Po dobroci próbowałeś - zostałeś olany wiec jedz z nimi bez sentymentów
    Aktualizacja z dnia dzisiejszego:
    - wyjechalem do krk do serwisu celem wymiany płynu. Na miejscu przed wymiana sprwdzilismy stan lustra plynu kamerą. Kamera nie byla dobrym pomyslem gdyz nie wiele mozna bylo zobaczyc na powierzchni gdyz odbijało sie swiatło od lustra i generalnie to nie jestem pewien co widzialem. Potem musialem pojechac po sterylny sprzet do apteki w celu pobrania zawartosci pojemnika pojemnika płynu. W tym czsie Pan serwisant szukał płynu na wymiane. Po powrocie z apteki okazuje sie iz nie maja płynu oryginalnego na estrach boranowych tylko inny dot 4. w specyfikacji od producenta jest napisane iz ma spelaniac dot wiec nie obchodzi ich sklad plynu o!
    Usłyszawszy specjalistę uznałem jego racje za januszowanie ale fakt , AR nie podaje nic w detalach odnosnie sposobu zamieniania plynu i kompatybilnosci lub jakosci. podaje jeden plyn - petronas TUTELA BRAKE FLUID EXTREME HT i tyle. Pan zamowil płyn a ja wrocilem z niczym do domu. Co ciekawe specjalista poinformowal mnie ze nigdy nie uzywali petronasa. czy nowe auta przyjezdzaja z plynem? czy przed wydaniem serwis uzupelnia plyny? co jesli tak i wlali taki jaki mieli? dot4 to dot 4 a co! lej janie!
    ten serwis zmienia plyn przez odciaganie - specjalisci zalecaja grawitacyjnie

Nadal nie dostalem oferty na badania GC-MS ale dzis mialem w tej sprawie tel i ustalilismy zakres badan.
    Skoro nie wymienilem plynu to kupie go lokalnie i moze zdecyduje sie na lokalne dzialania bo lab tez jest z wro , wiec bedzie latwiej.

Centrum Fiata dostalo juz moje pisma - te grzeczne wersje i brak odpowiedzi.

Teraz UOKIK i Reklamacja na auto z ukrytą wada fabryczna bo przeciez nie wiedza co jest nie tak a ja za nich tego sie nie dowiem, mogę sie starac pod warunkiem ze chca .

aha szukam juz zainteresowanych na cesje ... dodalem do auta audio-system z subwooferem w boczku bagaznika , ceramike na lakier, impregnat na skore, garazowane, bez rys.

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01

Domyślnie

Na 100% w autach z fabryki wszystkie uklady są zalane, a już na pewno hamulcowy. Jakby niby mieli tymi autami parkowac na placu przyfabrycznym? Jak załadunek?