Strona 28 z 35 PierwszyPierwszy ... 181920212223242526272829303132333435 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 347

Temat: System wyłączył hamulce w czasie jazdy

  1. #271
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio Quadrifoglio 2021
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to sano dobie pimyslalem. cos w stylu szef kazal poprawic slupki na wykresie dla zarzadu a ze nie bylo innego sposobu to uwalili mozliwosc skladania skarg.
    Szanowni koledzy... jestesmy swiadkami zmowy milczenia... w ten sposob korporacje zwalczają dociekliwych ludzi i unikają odpowiedzialnosci... doskonale wiedza ze nas zmeczą pisaniem... tymczasem proponuje zbiorową akcję i zbiorowe wezwanie ich do objęcia oficjalnego stanowiska

    piszemy do tv , gazet i radia ... nie pozwolę się ignorować

  2. #272
    Użytkownik Świeżak Avatar PolAlfaStelvio
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał oktopi Zobacz post
    Szanowni koledzy... jestesmy swiadkami zmowy milczenia... w ten sposob korporacje zwalczają dociekliwych ludzi i unikają odpowiedzialnosci... doskonale wiedza ze nas zmeczą pisaniem... tymczasem proponuje zbiorową akcję i zbiorowe wezwanie ich do objęcia oficjalnego stanowiska

    piszemy do tv , gazet i radia ... nie pozwolę się ignorować
    Z chęcią się podpiszę. Może mamy w naszych "szeregach" jurnalistów.
    Nieco smutne się pocieszać, że inni nie mają lepiej, chociaż Audi robi wezwanie do serwisów.
    https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci...ulcami/4sr6cwr

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał oktopi Zobacz post
    Szanowni koledzy... jestesmy swiadkami zmowy milczenia... w ten sposob korporacje zwalczają dociekliwych ludzi i unikają odpowiedzialnosci... doskonale wiedza ze nas zmeczą pisaniem... tymczasem proponuje zbiorową akcję i zbiorowe wezwanie ich do objęcia oficjalnego stanowiska

    piszemy do tv , gazet i radia ... nie pozwolę się ignorować
    Z chęcią się podpiszę. Może mamy w naszych "szeregach" jurnalistów.
    Nieco smutne się pocieszać, że inni nie mają lepiej, chociaż Audi robi wezwanie do serwisów.
    https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci...ulcami/4sr6cwr

  3. #273
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    tez sie podpisze
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #274
    Użytkownik Świeżak Avatar grendziol
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Łódź - Konstantynów
    Auto
    ALFA 156 2,5 V6; 159 1.9 jtdm; Mito 1.4 turbo, 159 2.0 jtdm; Stelvio 280 hp;
    Postów
    63

    Domyślnie

    Kolego oktopi, zrobiłeś badanie próbki płynu? W audi piszą o wadliwych pompach, które mogą spowodować podobny do twojego problem.

  5. #275
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio Quadrifoglio 2021
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał grendziol Zobacz post
    Kolego oktopi, zrobiłeś badanie próbki płynu? W audi piszą o wadliwych pompach, które mogą spowodować podobny do twojego problem.
    Widzialem juz artykuł o Audi , to fakt ze maja problemy podobne do mojego.
    Rozmawialem z kims kto mial wypadek w stanach w Stelvio on rowniez mial tak samo jak ja. poki co jego auto jest badane i nie podzielil sie szczegolami - jeszcze :-)

    Wczoraj rozmawialem z BOK w Milanie na temat mojego zgloszenia dot. niewlasciwej diagnozy , mam jeszcze poczekac gdyz cos konsultuja.

    Badania nie bede robil samodzielnie - nie na tym etapie . Chce zrobic badanie po ponownym wezwaniu do serwisu na wymiane płynu. Tam chcę aby pobrano próbkę a najlepiej caly płyn i wysłano go do lab.

    Troche to trwa... niestety .

  6. #276
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Grubo. Jak najbardziej trzeba to nagłośnić. Jakbym miał Giulię czy Stelvio to z miejsca wymieniłbym płyn hamulcowy. Trzy razy pod rząd, żeby dobrze układ przepłukać.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  7. #277
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar elgritone
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    916 / 939 / 955
    Postów
    741

    Domyślnie

    jakiś update sytuacji?

  8. #278
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio Quadrifoglio 2021
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał elgritone Zobacz post
    jakiś update sytuacji?
    Aktualnie status jest taki :

    - z milanu dostalem informacje iz ticket zostal zamkniety teseo zrobila wszystko zgodnie z procedurami , stwierdzono ze jest naprawione mimo ze nie znaja przyczyny awarii bo serwis w insbrucku pokasowal bledy
    - mam zlozyc reklamacje do gwaranta i podano mi dane

    teraz wiem ze ze strony AR koniec obslugi i dalej mam teraz sam sie tym zajac.

  9. #279
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Przykro mi. Nie tylko ze oktopi zostal na lodzie ale ze my wszyscy w mniejszej lub wiekszej mierze stracilismy zaufanie do naszych samochodow a jeszcze bardziej do producenta. Osobiscie takze widze ze stracilem 'swojego dilera" bo to od nich w Innsbrucku kupilem Giorgio. Nie wykazali sie profesjonalizmem. Ja juz mialem swoje serie doswiadczen z Alfa i pewnie naprawde czas pomyslec o zmianie. Gdzie to powinienem zaczac nowy temat : Co kupic post Alfa?

  10. #280
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    [MENTION=77138]Giorgio[/MENTION], powiedzmy sobie szczerze, to serwis z Insbrucku dał dupy, bo pokasował wszystkie błędy i nawet nie zarejestrował awarii w systemie, a teraz opinia spada na całą markę. Nigdy nie wiesz, na jaki serwis trafisz i to nie jest jak widać tylko polska specyfika. Ciesz się autem dokąd nie sprawia Ci problemów, bo i tak nie wiesz na co trafisz w każdym następnym
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

Podobne wątki

  1. [159] Coś rzęzi w czasie jazdy
    Utworzone przez paweltbu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-12-2015, 19:07
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-11-2013, 16:38
  3. Piszczące hamulce w czasie jazdy.
    Utworzone przez Grześko w dziale GT
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2013, 18:53
  4. Szarpie w czasie jazdy
    Utworzone przez maniek7712 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-04-2013, 07:00
  5. gaśnie w czasie jazdy JTD
    Utworzone przez rolerr1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 31-10-2010, 10:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory