Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 230

Temat: Stelvio - klimatyzacja i inne problemy

  1. #211
    Użytkownik Świeżak Avatar 07105415
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0/200KM
    Postów
    242

    Domyślnie

    Siłą rzeczy za pierwszym razem zacząłem wszystko włączać, kręcić, wyłączać z nadzieją że ruszy... Oczywiście nic to nie dało Przy okazji postoju, klima odtajała i wszytko wróciło do normy. Dziś dokładnie taka sama sytuacja.

    Temperatura na zewnątrz ok 30 stopni. Klima ustawiona na 22. Tryb Auto. Autostrada, ciągła jazda parę godzin z prędkością 140 km/h.

  2. #212
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    tylko w watubkach wielu godzin jazdy w upale takie rzeczy ludziom się działy. ja korzystam z manualnego trybu i problem mnie nigdy nie spotkał, jak pisalem nie ustaeiam mocnego nawiewu
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #213
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]
    szanuje Twoja wiedze i pasje, ale pisanie bez interpunkcji i z fatalna literowka....

  4. #214
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,508

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]
    szanuje Twoja wiedze i pasje, ale pisanie bez interpunkcji i z fatalna literowka....
    Napisałeś lepiej i poprawniej.

  5. #215
    Użytkownik Świeżak Avatar 07105415
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0/200KM
    Postów
    242

    Domyślnie

    ...a czy jest jakaś rada na tą ewidentną usterkę? I nie mam tu na myśli zmniejszenia nawiewu czy wyłączenia trybu Auto tylko naprawę, modyfikację mechaniczną lub elektroniczną...

  6. #216
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał 07105415 Zobacz post
    ...a czy jest jakaś rada na tą ewidentną usterkę? I nie mam tu na myśli zmniejszenia nawiewu czy wyłączenia trybu Auto tylko naprawę, modyfikację mechaniczną lub elektroniczną...
    U mnie był podobny przypadek dwa lata temu. Serwis mi powiedział, że to typowy przypadek i aktualizacja oprogramowania załatwia sprawę.
    Na przeglądzie zrobili aktualizację i od tej pory spokój.

  7. #217
    Użytkownik Świeżak Avatar 07105415
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0/200KM
    Postów
    242

    Domyślnie

    Dzięki, to jest odpowiedź! Upomnę się o to..., ciekawe jak minie potraktują. Auto dawno po gwarancji.

  8. #218
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]
    szanuje Twoja wiedze i pasje, ale pisanie bez interpunkcji i z fatalna literowka....
    sorka, pisze z komórki, jestem na urlopie, zapomniałem okularów do czytania i srednio widzę co piszę na małym ekranie haha

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    U mnie był podobny przypadek dwa lata temu. Serwis mi powiedział, że to typowy przypadek i aktualizacja oprogramowania załatwia sprawę.
    Na przeglądzie zrobili aktualizację i od tej pory spokój.
    oprogramowanie moze pomóc w trybie auto jeśli np mniej agresywnie działa schladzanie, ale czy rozwiazuje calkiem problem? co jesli ktos w manualnym trybie daje LO a tacy tu sa co tak lubią jezdzic
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #219
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio Quadrifoglio MY20
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał 07105415 Zobacz post
    Dzięki, to jest odpowiedź! Upomnę się o to..., ciekawe jak minie potraktują. Auto dawno po gwarancji.
    Byłeś może w tym serwisie? Jeśli tak to daj znać czy wgranie nowego softu pomogło. Ostatnio też mam problemy z klimą zaczyna wariować i przy standardowych ustawieniach (21/Auto) czasami wali mega gorące powietrze na nogi przez kilka minut po czym wraca do standardowego schładzania Pacjent to Stelvio MY20.

  10. #220
    Użytkownik Świeżak Avatar 07105415
    Dołączył
    08 2020
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia 2.0/200KM
    Postów
    242

    Domyślnie

    Cytat Napisał bezcisnien Zobacz post
    Byłeś może w tym serwisie? Jeśli tak to daj znać czy wgranie nowego softu pomogło. Ostatnio też mam problemy z klimą zaczyna wariować i przy standardowych ustawieniach (21/Auto) czasami wali mega gorące powietrze na nogi przez kilka minut po czym wraca do standardowego schładzania Pacjent to Stelvio MY20.
    Niestety, nie dotarłem...

Podobne wątki

  1. Klimatyzacja problemy
    Utworzone przez AlfoholiczkaJa w dziale 147
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-04-2016, 21:02
  2. Klimatyzacja - pierwsze problemy
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale 156
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 29-08-2012, 10:44
  3. pasek wieloklinowy i inne problemy
    Utworzone przez RudolfH w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 21:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory